„The Roop“ narys buriasi, kad Kovo 11-osios šventė įvyktų: tai laisvės gimtadienis

Dėl koronaviruso grėsmės Seimo valdybai atšaukus Kovo 11-osios trisdešimtmečio šventės minėjimą Seime bei paskelbus rekomendacijas neorganizuoti masinių renginių, žymūs Lietuvos visuomenės žmonės – prof. Vytautas Landsbergis, Beata Nicholson, Gabrielė Martirosian, grupė The Roop, prof. Alfredas Bumblauskas buriasi ir kviečia kitus visuomenės lyderius - prezidentus, partizanus, dvasininkus, visuomenininkus, atlikėjus bei visus Lietuvos žmones Kovo 11-osios trisdešimtmetį, Valstybės laisvės gimtadienį paminėti originaliai – bendroje internetu organizuojamoje šventėje, pasitelkus socialinius tinklus.

13

Pasak švęsti interneto erdvėje kviečiančių politikos ir pramogų pasaulio garsenybių, turime unikalią progą vietoj atšaukto Seimo posėdžio surengti visuotinę šventę interneto erdvėje – švęsti, kalbėti ir dalintis įspūdžiai galės visi norintys, rašoma pranešime spaudai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ narys buriasi, kad Kovo 11-osios šventė įvyktų: tai laisvės gimtadienis

„Niekas negali atimti šventės, kurią nešame širdyse. Net jei būtų draudžiama rinktis atvirame ore, rinkimės šeimose ir su draugais, dainuokim ir stebėkim susivokiančią televiziją. Junkimės į interneto akciją „Apginti Kovo 11-ąją! “, – kviečia Aukščiausiosios TarybosAtkuriamojo Seimo pirmininkas prof. V.Landsbergis.

„Gimiau jau laisvoje Lietuvoje, mano karta negali net įsivaizduoti kitokios Lietuvos – be laisvo žodžio, be galimybės būti laisvo pasaulio laisvais piliečiais. Tačiau iš savo tėvų mes puikiai žinome – tai, kas mūsų kartai padovanota, dar vos prieš tris dešimtmečius buvo tik didelė svajonė. Didžiuokimės savo laisve, triukšmingai švęskime jos gimtadienį kur bebūtume“, – sakė televizijos ir radijo laidų Gabrielė Martirosian.

Pasak Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovausiančios grupės The Roop, Kovo 11-oji yra visos Lietuvos gimtadienis.

„Tai mūsų laisvės gimtadienis ir mes bet kuriuo atveju jį švęsime. Esame kūrėjai, tad mums laisvė itin svarbi, nes laisvai galime kurti ir per muziką išsakyti tai, kas svarbu. Kviečiame visus jungtis prie šios iniciatyvos ir švęsti“, – komentavo grupės „The Roop“ narys Vaidotas Valiukevičius.

REKLAMA

„Gyvename, nors ir karo nuojautų neišvaikydami, saugiausioje Lietuvoje visos Lietuvos istorijos kontekste. Gyvename ir turtingiausioje Lietuvoje - tiek dvasiškai, tiek materialiai. Seniai lyginame Liepos 6-osios, Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuvą ir visada pakartojam, kad Kovo 11-osios Lietuva yra pasaulio istorijos veikėja – nuo jos prasidėjo sovietų imperijos irimas. Nors siaučia kita neganda, bet ji neturėtų mums leisti nukabinti nosis ir užmiršti Kovo 11-osios trisdešimtmetį. Tai mūsų Lietuvos pradžia“, – akcentavo istorikas, prof. Alfredas Bumblauskas.

„Nors šiais metais su šeima liksime namuose, bet mes Kovo 11-ąją tikrai švęsime. Skaniai, su juoku ir meile. Tad junkimės visi į vieną kanalą ir dalinkimės šiltomis emocijomis iš mūsų Laisvės gimtadienio“,– ragino televizijos laidų vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson.

Išsamus renginio scenarijus ir daugiau informacijos kaip prisijungti prie šventės minėjimo internetu ir socialiniais tinklais – jau netrukus


Rašyti komentarą...
R
RIMABar
2020-03-06 10:24:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
NORIMkoncerto perLRT arba per TV3.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų