Stebinantis Stonkaus pažadas: jei „The Roop“ laimės „Euroviziją“, gerbėjų laukia seksualus jo siurprizas

Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko pirmas tokio tipo renginys Lietuvoje, kuriame savo gerbėjus artimu susitikimu pradžiugino lietuviško podkasto „Vėl tie patys“ kūrėjai – Mantas Stonkus, Rolandas Mackevičius ir Mantas Katleris, rašoma pranešime spaudai.

13

Projektą pradėję dar tik spalio mėnesį, šiandien vedėjai jau gali pasigirti, kad kiekvieną savaitę atsiduria pirmose vietose tarp daugiausiai peržiūrimų lietuviškų vaizdo įrašų, o vos paskelbus apie organizuojamą podkasto filmavimą su gyva auditorija – visos vietos užsipildė per mažiau nei vieną minutę.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stebinantis Stonkaus pažadas: jei „The Roop“ laimės „Euroviziją“, gerbėjų laukia seksualus jo siurprizas

„Laukiam, jaudinamės, nekantraujam. Šiandien ateis šimtas mūsų patreonų (Red.past. Patreon – platforma, kurioje žmonės gali pasirinkta suma paremti savo mėgstamus kūrėjus), tapkite jais, jei ateityje norėsite tokių išskirtinių renginių. O dabar einame ruoštis“, – pirmaisiais įspūdžiais prieš prasidedant filmavimui dalinosi Mantas Stonkus, kuris, susirinkus žiūrovams, kartu su kolegomis neskubėjo lipti ant scenos, bet su kiekvienu asmeniškai sveikinosi prie durų, kvietė daugiau pabendrauti asmeniškai, nusifotografuoti.

Nors užėmę savo vietas priešais kameras vyrai neslėpė, kad nerimauja, kaip viskas pavyks, greitai jaudulį pakeitė net beveik tris valandas trukęs juokas. Žiūrovai turėjo galimybę užduoti klausimus iš savo vietos, o diskusijai tarp salės ir vedėjų įsibėgėjus, Mantas Katleris pakvietė visus pasilikti ir po filmavimo: „Iki kelintos valandos mes dar galim čia būti? Kai baigsim, liekam visi kartu dar pasėdėti“.

Iki vėlaus vakaro trukusio pokalbio kulminacija tapo M. Stonkaus pažadas – jei Lietuvos atstovas „The Roop“ šiais metais laimės „Euroviziją“, jis sušoks jų šokį, su kojine prisidengęs vos vieną vietą.

Po renginio R. Mackevičius dalinosi, kad šis kartas buvo planuotas tik kaip pabandymas, bet viskas pavyko taip gerai, kad pats nekantrauja, kada galės su gerbėjais susitikti ir kituose miestuose, pradedant Londonu, kur keliaus jau balandžio mėnesį, tęsiant Kaunu ir Klaipėda bei neatmetant galimybės suorganizuoti turą ir po kitus miestus.

„Labai geras jausmas suprasti, kad su savo mintimis ir požiūriu esi toks ne vienas. Mūsų yra daug, kurie gyvena panašiai", – pasakojo Rolandas. „Kažkas klausė, ar mums apsimoka visa tai daryti. Mes darome ne dėl to, kad apsimokėtų, o dėl to, kad mums smagu. Ir darysime tol, kol ir jums bus smagu“, – geromis emocijomis po pirmojo renginio dalijosi podkasto vedėjai.


Rašyti komentarą...
U
UF
2020-03-03 18:13:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštumos kompleksas
Atsakyti
-2

s
siaip
2020-03-03 18:05:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniu laivas.
Atsakyti
-2

l
lukas
2020-03-03 20:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
nejuokinkit, nelaimės "The Roop". kiekvienais metais iš neaišku kur Lietuva traukia tuos žiurovų balsus, kad Lietuva geriausia, bet galiausiai mes vis tiek būnam paskutiniai. Laikas išrinkti normalia, rimta ir gera diena, o ne parodija
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų