„Eurovizijos“ lažybininkų prognozės kardinaliai pasikeitė: lietuviai nusileis kitai šokančiai grupei?

Vasario 15-ąją Lietuva nusprendė, kad šių metų „Eurovizijos“ nacionaliniame konkurse mūsų šaliai turėtų atstovauti grupė „The Roop“. Dar po savaitės lažybininkai nusprendė, kad būtent Lietuva turėtų išplėšti pergalę Roterdame gegužės mėnesį. Tačiau šios grupės populiarumas vis blėsta ir jiems ant kulnų lipa kitų šalių pasirodymai.

„Eurovizijos“ lažybininkų prognozės pasikeitė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ lažybininkų prognozės kardinaliai pasikeitė: nusileis kitai šokančiai grupei?

Puslapio eurovisionworld.com lažybininkai mano, kad grupė „The Roop“ liks 3 vietoje. 2 vietoje – Rusija, kuriai atstovaus taip pat šokanti grupė „Little Big“. 1 vietoje – Islandija, Daði & Gagnamagnið.

Daði & Gagnamagnið pasirodymas:

Grupės „The Roop“ pasirodymas:

Grupės „Little Big“ pasirodymo daina dar nėra aiški, tačiau jie pasižymi taip pat puikiais šokių judesiais bei įsimintinomis dainomis:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad grupė „The Roop“ iškovojo pergalę nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, o publiką papirko ne tik jų įsimenanti daina, bet ir išskirtinis šokis. 

Dar prieš finalą grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas tv3.lt vaizdo konferencijos metu sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.

 

 


Rašyti komentarą...
R
Rusų
2020-03-04 00:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grupė grynai eurovizijai šį kartą skirta..nieko gero nėra...o mūsų grupė šį kartą laimės...
Atsakyti
-1

A
Ale va
2020-03-03 11:38:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia euforijos. Eurovizijoj laimės turtingesnis ir įtakingesnis. Čia veikia pirmiau ne menas ,o pinigai ir pažintys...
Atsakyti
-2

L
Lietuvė
2020-03-04 22:01:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joo...laimės nuogi papai!


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų