Neįtikėtinas grupės „The Roop“ populiarumas blėsta? Ant kulnų lipa rumunė

Tikri „Eurovizijos“ gerbėjai jau pradėjo speliones, kas laimės šį konkursą. Įdomu tai, kad lažybose Lietuva patenka į aukštą poziciją. Tiesa, dabar jiems ant kulnų pradėjo lipti dar tik vakar išrinkta Rumunijos atstovė.

Rumunija nusprendė, kad jiems atstovaus Roxen su daina „Alcohol You“.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtinas populiarumas grupės „The Roop“ blėsta? Ant kulnų lipa rumunė

Įdomu tai, kad Rumunija savo šalies atstovą renka kiek kitaip nei įprasta. Jie iš pradžių išrenka žmogų, o paskui renka dainą, kuria atstovaus šalį.

Apie išrinktą dainą atlikėja sakė: „Alcohol You“ daina yra ta, kurią jaučiu visu savo kūnu ir tai matosi kaskart ją atliekant. Jos stilius visiškai atitinka mane, todėl labai džiaugiuosi, jog publika ir komisija už ją balsavo. Ačiū visiems! Man labai daug reiškia jūsų parama, ji motyvuoja mane ne tik kaip artistę, bet ir kaip žmogų.“

Netrukus, kuomet pasirodė ši daina, ji eurovisionworld.com jau užima 2 vietą, o pirmoje išlieka „The Roop“ atliekama daina „On Fire“.

Kuri jums labiau patinka?

Roxen su daina „Alcohol You“

„The Roop“ atliekama daina „On Fire“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad grupė „The Roop“ iškovojo pergalę nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose, o publiką papirko ne tik jų įsimenanti daina, bet ir išskirtinis šokis. 

Dar prieš finalą grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas tv3.lt vaizdo konferencijos metu sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nepiktai,
2020-03-02 13:09:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet tikrai nieko gero. Visą dainą "praverkė" ir tiek. Nei kulminacijos....
Atsakyti
-6

B
Barbosas
2020-03-02 12:24:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rope geriau.
Atsakyti
-3

o
oj
2020-03-02 11:39:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne mano skonio
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų