„The Roop“ daina suskamba vis kitaip: susidomėję užsieniečiai pateikia savo versijas

Šiais metais atstovauti Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ dainų konkurse išrinkta grupė „The Roop“. Daina „On Fire“ vis populiaresnė darosi ne tik tarp lietuvių, bet ir tarp užsieniečių.

O štai šeštadienį viena populiariausių „Eurovizijos“ lažybų svetainių „eurovisionworld“ nurodė, jog Lietuva pasiekė pirmąją vietą ir tokiu būdu tapo šalimi, kuri, anot lažybininkų, tikėtina, kad laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris įvyks gegužės mėnesį Roterdame.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ daina suskamba vis kitaip: susidomėję užsieniečiai pateikia savo versijas

Nemažai atlikėjų – tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio – savaip perdainuoja lietuvių eurovizinę dainą. Anksčiau savo versiją pateikė dainininkai Raminta Naujanytė-Bjelle bei Giedrius Balčiūnas, o štai dabar internete plinta ir užsienio šalių muzikantų versijos.

Jau ne pirmąkart „Eurovizijos“ dainas perdainuoja ir atlikėjas Danny McEvoy. Jo akustinė „On Fire“ versija perklausyta „YouTube“ platformoje daugiau, nei 12 tūkst. kartų.

Akustinę savo šios dainos versiją pateikė 18-metis Alex Giannousis. Vos prieš kelias dienas patalpintas vaizdo įrašas peržiūrėtas 15 tūkst. kartų.

Daugiausiai perklausyta Panos Jay lietuvių dainos versija, kurią jis pateikė grodamas pianinu. Jo „On Fire“ versija perklausyta jau 16 tūkst. kartų.

Primename, kad „The Roop“ atliekama daina „On Fire“ muša visus rekordus rodo ir „Spotify“ muzikos klausymo programėlėje. Ši daina jau kelias dienas išlieka itin populiari ir klausoma.

Kaip teigia wiwibloggs.com, ši daina buvo klausomiausia vasario 17d. Jos tądien klausėsi net 19 722 vartotojai. Džiugu, kad tokiu susidomėjimu, ši daina atsidūrė tarp TOP, kuriuose galima išvysti ir Billie Eilish ar The Weeknd.

Dar prieš didįjį Lietuvos nacionalių atrankų finalą, įvykusį vasario 15 dieną Kaune, grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

REKLAMA

Įdomu tai, kad dalyvauti šių metų „Eurovizijos“ atrankose grupės nariai apsisprendė jau praėjusių metų sausį, o ypatingai per pastaruosius metus juos įkvėpė 2018 metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Salvadoras Sobralis.

„Man labai patiko Salvadoras Sobralis. Jis leido suprasti, kad „Eurovizijoje“ gali būti kitoks. Jis galbūt pralaužė tuos ledus būti kitokiu, parodė, kad keistumas yra gerai“, – sakė grupės lyderis V. Valiukevičius.

Jis papasakojo ir tai, iš kur kilo jau firminiu tapęs judesys virš galvos. Pasirodo, kad Vaidotas dar 2017-aisiais nusiskuto galvą plikai, o kadangi šis reikalas jam buvo naujas, ėmė ieškoti būdu, kaip sužaisti su nauja šukuosena ir rankomis aplink galvą.


Rašyti komentarą...
B
Būtinai
2020-02-25 15:20:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laimės! Sekmės!
Atsakyti
-1

ŠARAS
2020-02-26 15:40:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pianino versija visai gražiai skamba, dar jeigu žodžiai būtų buve tai super.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų