„The Roop“ – apie nuotykius „Eurovizijoje“: siunčia svarbią žinią

Penktadienį spaudos konferencijoje, grupė „The Roop“ aptarė „Eurovizijos“ aktualijas ir pristatė naujieną – dainos „Discoteque“ naują versiją, kurią sukūrė žymus olandų didžėjus Deepend.

„Džiaugiamės, kad mūsų dainą remiksuoja tokio lygio didžėjus. Šis remiksas įnešė vasariškos gaivos, kadangi vasara artėja, manau tai puikiai tiks“, – kalba grupės lyderis V Valiukevičius. 

„Jaučiamės pasiruošę, jaučiamės puikiai. Mūsų pasiruošimas yra tvirtas, nuotaikos geros. Esame jau savaitę čia ir nejaučiame įtampos.

Daugiausiai esame susifokusavę į save. Nesame Eurovizijos žiūrovai, esame dalyviai. Mums patinka islandai, šveicarai, italų grupė. Yra keli, kurie ne mūsų skonio, bet nenorime įvardinti“, – apie konkurentus kalbėjo „The Roop“. 

Paklaustas, ar bendrauja su kitų šalių atstovais, V. Valiukevičius sako, to daryti nespėjantis: „Daug nebendraujame, nes visi esame savo atskiruose burbuluose ir vieną dieną repetuoja septynios aštuonios šalys. Visas traukinys važiuoja taip greitai, kad sunkiai prasilenkiame, nors ir netoli kambariukai“. 

„The Roop“ sako, lažybomis nesidomintys: „Žurnalistai kai užduoda mums šį klausimą, jis nepadeda. Aš pats lažybų nežiūrinėju. Mes jas atsargiai vertiname, viskas labai gali staigiai pasikeisti. Nenorėčiau net veltis į šias diskusijas. Mes stengiamės nelyginti savęs. Jie yra tokie kokie yra, mes esame tokie, kokie esame“.

„The Roop“ šiandien skelbia „geltonosios bangos dieną“ ir prašo lietuvių Lietuvoje ir pasaulyje išreikšti grupei palaikymą geltonais aprangos akcentais bei dalintis daina „Discoteque“ socialiniuose tinkluose:, „Šiandieną paskelbėme „geltonosios bangos“ diena, kai kviečiame visus lietuvius Lietuvoje ir užsienyje koncentruotai dalintis mūsų daina socialiniuose tinkluose. Norime kad geltonoji banga išliptų iš Lietuvos teritorijos.

Lietuva jau yra „pageltonijusi“. Užsienyje to nesijaučia. Užsienis tik dabar atranda mūsų dainą, tik dabar pasižiūri vaizdo klipą. Norint pristatyti mus kaip atstovus, reikia, kad ta banga nuvilnytų. O 20 val. mūsų laiku visame pasaulyje kviečiame paleisti mūsų dainą“, – sako V. Valiukevičius. 

REKLAMA

„Mes laikomės nusistatymo, kad vos išėję iš kambario jau esame scenoje. Turime nuostabią stilistę ir grimerę. Ir visą kambarį – drabužinę. Esame nuolat pasiruošę ir džiaugiamės, kad galime šiemet atstovauti Lietuvą aukščiausiame lygyje. Galime pasakyti, kad kokią vietą beužimtume – jau esame matomi. Mūsų vėliavos nešimas nesibaigs po Eurovizijos“, – teigia „The Roop“. 

Primename, kad šią savaitę grupė repetavo „Eurovizijos“ scenoje. Pirmoji „The Roop“ repeticija „Ahoy“ scenoje praėjo su mažais techniniais nesklandumais  – atliekant dainą pirmąjį kartą dingo garsas, tačiau vėliau viskas praėjo sklandžiai. Repeticijos metu „The Roop“ iškart pasirodė su sceniniais rūbais – geltona apranga, kuria jie pasirodė ir Lietuvos nacionalinėje atrankoje.

Antroji grupės repeticija truko dvidešimt minučių, nariai atrodė daug „laisvesni“ nei per pirmąją repeticiją. Techninių nesklandumų netrūko ir šioje repeticijoje, bedainuojant Vaidotui atsikabino mikrofono monitorius, tačiau atlikėjas nepasimetė ir greitai ištaisė klaidą.

Didelių pakitimų grupės pasirodyme nėra. Tiek šokėjai, tiek grupės nariai repeticijų metu atidavė visas jėgas ir sulaukė daugybės komplimentų. Daugelis gyrė Vaidoto profesionalumą ir grupės energiją.

Praėjusią savaitę „The Roop“ teigė nebijantys prognozuoti sau sėkmės – savo daina grupės nariai yra patenkinti ir ja tiki: „Mūsų daina yra tikrai labai tvirta, „Discoteque“ yra grojama daugelyje užsienio radijo stočių, ne vien Europoje. Tuo tikrai galime pasigirti, todėl, kad ne kiekviena eurovizinė daina groja radijo stotyse, kitos lieka euroviziniame burbule, neatitinka, pavyzdžiui, radijo stočių formato, pagroja tuos du mėnesius ir dingsta.

O mūsų daina sklinda po pasaulį. Tai labai didelis faktorius, rodantis, kad turime visas galimybes laimėti arba užimti didelę, aukštą vietą ir būti apskritai pastebėti kaip lietuviai.“

„Eurovizijos“ konkursas Roterdame vyks gegužės 18–22 dienomis. „The Roop“ su daina „Discoteque“ rungsis gegužės 18 d. pirmajame pusfinalyje. Burtai lėmė, kad po metų pertraukos „Euroviziją“ pradės ir pirmieji scenoje pasirodys Lietuvos atstovai.

REKLAMA

Šių metų Lietuvos delegaciją Roterdame sudaro 18 žmonių: grupė „The Roop“ bei jos vadyba, delegacijos vadovas Audrius Giržadas. 

Buvo priimtas sprendimas, jog šių metų „Eurovizija“ vyks su pasirodymus arenoje stebinčiais žiūrovais. Kiekvienas iš „Eurovizijos“ renginių – publikai atviros repeticijos, du pusfinaliai, finalas – vyks su ne daugiau nei 3500 žiūrovų. Bilietus įsigyti pirmumo teisę turi tie žiūrovai, kurie turėjo bilietus į pernai dėl koronaviruso pandemijos atšauktą „Eurovizijos“ konkursą.  Visi konkurse apsilankysiantys žiūrovai turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.

Primename, kad su Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“ grupe „The Roop“ praėjusį trečiadienį susitikusi premjerė Ingrida Šimonytė palinkėjo jiems sėkmės.

„Skleiskite geltonosios bangos virusą ir garsinkite Lietuvos vardą. Nuoširdžiai linkiu jums šiais metais nugalėti, nes pergalės esate verti“, – pranešime cituojama premjerė.

Vyriausybės kanceliarijos Įvaizdžio grupės stebėsenos duomenimis, pernai pirmąjį pusmetį ir šių metų pirmąjį ketvirtį „The Roop“, vertinant kultūros sritį, daugiausia prisidėjo prie Lietuvos matumo ir žinomumo formavimo užsienio šalyse. 65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas Roterdame prasidės gegužės 18 dieną.

„The Roop“ Lietuvai atstovaus su daina „Discoteque“. Ši grupė atstovauti Lietuvai buvo išrinkta ir praėjusiais metais, buvo vertinama kaip potenciali konkurso nugalėtoja, bet dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų