Tėvu tapęs „Žemaitukas“ Ovidijus – apie pažintį su mylimąja: nemaniau, kad tokiu būdu galima užmegzti rimtus santykius

2020-ieji tapo ypatingais metais abiems grupės „Žemaitukai“ nariams – tiek Linas Vaitkevičius, tiek ir Ovidijus Petrauskas tapo tėvais. Ovidijus teigia, kad būtent dėl to karantinas išėjo į naudą – visą savo laiką vyrai galėjo skirti savo antrosioms pusėms bei vaikučiams.

7

Atvirame interviu O. Petrauskas papasakojo apie tėvystės džiaugsmus, davė patarimų ką tik vaikelių sulaukusioms šeimoms bei prisiminė savo ir mylimosios Evelinos meilės pradžią.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tėvu tapęs „Žemaitukas“ Ovidijus – apie pažintį su mylimąja: nemaniau, kad tokiu būdu galima užmegzti rimtus santykius

Vasario 19 dieną Ovidijaus ir jo žmonos Evelinos dukrelei Estelei sueis 1 metukai. Grupės „Žemaitukai“ narys neslepia – vaiko gimimas tikrai apvertė gyvenimą aukštyn kojomis.

„Kiekviena diena vis kitokia. Buvo ir  sunkumų, bet dažniausiai šie metai vertė šypsotis ir džiaugtis naujomis akimirkomis. Netgi karantinas, sakyčiau, buvo laiku ir vietoje. Koncertai draudžiami, tad galiu daugiau laiko skirti šeimai“, – sakė jis.

Vis dėlto dainininkas pripažįsta, kad tapimas tėvu atneša ir didžiulę atsakomybę, nuo kurios pabėgti neįmanoma: „Bet aš niekur ir nenoriu bėgti! (šypsosi) Kai atsirado dukrytė, supratau, kad aš jau tikras vyras. Noriu saugoti savo šeimą, noriu jai suteikti viską, ką galiu geriausia – kalbu ne tik apie materialinę gerovę, bet ir apie dvasines vertybes.“

Neretai būsimieji tėvai, belaukdami vaiko gimimo, turi susigalvoję įvairiausių baimių. O. Petrauskas džiaugėsi, kad šiuo atveju jo ir Evelinos situacija buvo visai kitokia.

„Prieš gimstant vaikui, mano žmonos Evelinos tėvai taip pat susilaukė dukrytės. Mums tai buvo puiki praktika, kuri tikrai pravertė. Be to, žinojome, jog  šalia yra abiejų tėvai, kurie visada padės, todėl kažkokių didelių baimių neturėjome. Svarbiausia buvo tai, kad gimdymas praeitų sklandžiai ir kūdikis būtų sveikas“, – pasakojo jis.

REKLAMA

Ir nors patarimų tėvai negali, Ovidijus teigė, kad dažniausiai jiedu su žmona vadovaujasi savo pačių žiniomis bei nuojauta. „ Patarimų tikrai sulaukėme daug ir ne tik iš savo artimiausių, bet ir svetimų, visiškai nepažįstamų žmonių. Vertingiausias patarimas: vadovautis savo intuicija ir vaiko poreikiais. Tai mums labai pasiteisino. Mūsų šeimoje, mano žmona – išminties šaltinis. Kartais man atrodo, kad ji jau ne vieną vaiką užauginusi“, – šmaikštavo dainininkas.

Atlikėjas pridėjo, kad tėvystė ir jam pačiam apie save leido sužinoti kai ką naujo, ko ir pats nesitikėjo: „Niekad nebūčiau pagalvojęs, kad moku tiek daug vaikiškų dainelių. Tikriausiai, už tai turėčiau dėkoti savo tėvams. Jos iki pat šios dienos išliko mano atmintyje.“

Ovidijus pasakojo, kad su mylimąja susipažino internetu, tačiau jau po pirmo pasimatymo tapo aišku, kad jie skirti vienas kitam. 

„Tikrai nemaniau, kad tokiu būdu galima užmegzti rimtus santykius. Pasirodo – galima. Labai greitai supratome, kad vienas kitam esame neabejingi. Netgi pirmosiomis savaitėmis jautėmės taip, lyg būtumėm vienas kitą pažinoję mažiausiai 10 metų. Galima sakyti, jog nuo pirmojo pasimatymo viską darėme kartu. Ši moteris mano gyvenimą pavertė ypatingu! Niekada nesijaučiau tokiu laimingu, kokiu esu dabar“, – su šypsena kalbėjo jis.

O štai dukrelės Estelės gimimas jų šeimą suartino dar labiau. Tiesa, naujai iškeptiems tėveliams „Žemaitukas“ turi ir vertingų patarimų: „Mylėjome, o dabar mylime dar labiau. Patarčiau kiekvienam vyrui sudalyvauti gimdyme – tai tikrai suartina! O moterims taipogi turiu patarimą – atsiradus vaikui, neišmeskite savo vyro iš miegamojo.“ 

O. Petrauskas užsiminė, kad pirmasis planas – dukrelės gimimas – jau įvykdytas. O ar pora svajoja ir apie antrąjį vaikelį? 

„Sekantis taip pat yra. Apie tai pakalbame, pasvajojame. Tikrai norime ne vieno. Kaip Motina Teresė sakė, kaip gali būti per daug vaikų? Tai tas pats, kaip sakyti, kad yra per daug gėlių“, – pokalbį baigė atlikėjas.


Rašyti komentarą...
I
Irma
2021-01-09 20:14:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži šeima sėkmės jums
Atsakyti
0

J
Jurgita
2021-01-09 22:15:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži ir nuostabi šeima bei išmintingas vyras!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų