Televizijos seriale – daug žadantis jauno išvaizdaus kauniečio debiutas

Keliuose lietuviškuose filmuose epizodinius vaidmenis sukūręs jaunosios kartos aktorius Robertas Lenartavičius tvirtu žingsniu žengia į televiziją – išvaizdus ir talentingas vyras debiutuoja komiškame TV3 seriale „Rezidentai“. Antrą sezoną kuriamame lietuviškame seriale R. Lenartavičius atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Jo talentą TV3 žiūrovai galės įvertinti jau nuo šio, pirmadienio, vakaro 19.30 val.

25

Robertui patikėta suvaidinti vieną iš pagrindinių – stažuotis į Lietuvą iš JAV atvykusio rezidento – vaidmenų. Lietuviškų šaknų turintis, tačiau niekaip neperprantantis lietuvių mentaliteto, jo herojus Piteris pateks ne į vieną komišką situaciją.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Televizijos seriale – daug žadantis jauno išvaizdaus kauniečio debiutas

„Mano veikėjas yra labai įvairiapusiškas ir kol kas aš esu atradimų kelyje. Susidurdamas su lietuvišku humoru ir keistenybėmis jis dažnai lieka šokiruotas ir apgautas. Piteris atkeliavęs iš kitos visuomenės, todėl pats sunkiausias uždavinys man yra apčiuopti ir išreikšti tą amerikietišką požiūrį į gyvenimą Lietuvoje. Tačiau tikiu, kad režisierius Ramūnas Rudokas kažką manyje pamatė, jei pakvietė filmuotis“, – šypsodamasis pasakojo Robertas Lenartavičius.

REKLAMA

Roberto personažas seriale atsirado tuomet, kai vienas iš rezidentų, kurį vaidino aktorius Marius Čižauskas, pagal mainų programą išvyko mokytis į JAV. Vėliau prie komandos prisijungęs Robertas prisipažino, kad dėl to nekilo jokių nesklandumų: „Nors serialo kolektyvas jau yra tikrai „susiklijavęs“, tačiau aš labai greitai įsiliejau į komandą.“

Iš Kauno kilusiam aktoriui iki šiol teko kurti mažus ir epizodinius vaidmenis. Vaidmuo komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ yra ne tik debiutinis televizijoje, bet ir pirmasis didesnis Roberto darbas ekrane. Nors R. Lenartavičius pasakoja, kad lengvai perprato savo vaidmenį, tačiau iššūkių filmavimo aikštelėje vis tiek netrūksta, mat, aktoriaus kuriamas personažas kalba su užsienietišku akcentu.

„Tas mano akcentas tobulėja, bet man sunku įsijausti į tikrąją tartį. Tai vienas iš sunkiausių uždavinių, kadangi reikia suvaidinti paliekant intonaciją, akcentą. Sakyčiau, kad man gaunasi net ne amerikietiškas, o britiškas akcentas. Tai tikrai nėra lengvas uždavinys, kur kas paprasčiau kalbėti arba tik lietuviškai, arba tik angliškai. Bet man įdomu“, – atskleidė aktorius.

R. Lenartavičius prisipažįsta, kad kadaise svajojo tapti mediku. „Tiesą pasakius, kai dar mokiausi mokykloje man labai patiko biologija ir galvojau apie mediciną. Mano tarpe yra labai nemažai žmonių, kurie mokosi mediciną ar jau yra medikai, tai mes susėdame ir šnekamės. Tai man savotiškai įdomu. Galima sakyti, kad turiu pagalbą iš šono“, – juokdamasis sakė Robertas.

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų