• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį antradienį TV3 pavasario naujienoje „Žaidimų kambarys“ į nuotaikingą kovą stos dar du apie pergalę svajojantys dalyviai. Tai – televizijos ir radijo laidų vedėja bei prodiuserė Asta Stašaitytė ir žiūrovas Jonas.

Šį antradienį TV3 pavasario naujienoje „Žaidimų kambarys“ į nuotaikingą kovą stos dar du apie pergalę svajojantys dalyviai. Tai – televizijos ir radijo laidų vedėja bei prodiuserė Asta Stašaitytė ir žiūrovas Jonas.

REKLAMA

Pastarasis ne tik dirba logistikos srityje, bet ir yra savanoris, padedantis keliauti negalią turintiems žmonėms. O kuriam iš jų pavyks labiau sublizgėti šio vakaro žaidime? 

Po įnirtingos kovos kalbintas Jonas neslėps – žaidimas padovanojo ne tik daug azarto, bet ir jaudulio, nes teko žaisti prieš A. Stašaitytę! 

Tiesa, jaudulys buvo nesvetimas ir pačiai Astai… „Dar grimerinėje užuodžiau, kad turėsiu intelektualų, šiltą ir protingą konkurentą, todėl tikrai nebus lengva. Esu žmogus, kuris žaidžia tikrai labai daug stalo žaidimų, tačiau jie nereikalauja kažkokių žinių ar spėliojimo. Ten – visai kitoks principas, todėl mano smegenys veikia kitaip.

O čia, prie kamerų – nors televizijoje ir praleidau 33 metus – vis tiek galvojasi kitaip. Moterims, matyt, dar trukdo ir nuolatinis pagalvojimas, ar gražiai čia tie plaukai krenta“, – progos pajuokauti nepraleidžia Asta. 

REKLAMA
REKLAMA

Anot Jono, siekti pergalės visuomet įdomu – tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir tokioje kovoje, kurioje reikia įveikti žvaigždę. „Visas žaidimo konceptas yra naujas, labai interaktyvus, įdomus ir įtraukiantis. Tačiau taip pat čia labai lengva padaryti ir klaidą!“ – pasakoja jis. 

REKLAMA

Ir nors Astai ir Jonui patiko skirtingos užduotys, po žaidimo abu jie neslėpė – pasistengti reikėjo kiekvienoje.  

Klausimo apie animacinių filmų herojus metu, Asta papasakos ir apie savo sūnus. Anot jos, jie yra dideli japoniškų animacinių filmukų gerbėja. Tačiau ar tai padės jai atsakyti teisingai? „Jokios logikos toje animacijoje!“ – juoksis moteris. 

O štai sulaukus finalinio klausimo, kurio metu metamas kauliukas, abu laidos dalyviai ir vėl prisimins posakį, kad tiems, kuriems nesiseka loterijoje, dažniausiai sekasi meilėje. Kad jai dažniau sekasi meilėje, patvirtins ir Asta, tačiau gal šįkart žaidimas baigsis kitaip?  

Į kokį klausimą be jokio vargo atsakys Jonas? Koks kausimas jam sukels sunkumų? Kodėl žaidimo metu Jonas ims atsiprašinėti Astos? Visi atsakymai – jau šį vakarą. 

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3! 

Jeigu išvadino, tai to buvo vertas. Matyt gerai prišiko į dušią. Nei viena moteris nejuodins vyro, jei jis tikras vyras, o ne pliurza.
Man tai viena iš mėgstamiausių ir gražiausių moterų, visada su šypsena, puikiai veda laidas, vien jos balso tembras yra išskirtinis, Masalski praradai nuastabi ą moterį
Ar čia šita žiurkė, kuri savo buvusį vyra išvadino pederstu?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų