• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prasidėjus naujai savaitei, į TV3 eterį grįžta linksmasis „Žaidimų kambarys“! Šįkart čia susitiks šeimyninis duetas – televizijos laidų vedėjas Vytautas Mikaitis ir jo mama Sigutė.

Prasidėjus naujai savaitei, į TV3 eterį grįžta linksmasis „Žaidimų kambarys“! Šįkart čia susitiks šeimyninis duetas – televizijos laidų vedėjas Vytautas Mikaitis ir jo mama Sigutė.

REKLAMA

Mama ir sūnus ne tik užkrės žiūrovus puikia nuotaika, bet ir prabils apie didžiausią savo aistrą – keliones.

„Laikas čia labai greitai paeina – padalyvauti norėtųsi ir dar daugiau! Negana to, kai jau atrodo, kad pergalė – tavo rankose, ateina mama ir sutvarko reikalus…“ – intriguojančiai apie savo patirtį naujame žaidime kalba V. Mikaitis.

Žiūrovams jau pažįstama ir jo mama Sigutė – moteris ne kartą yra atvykusi sūnaus palaikyti žaidime „galvOK“, kuriame Vytautui priklauso kapitono pareigos. O štai kaip dalyvė, anot V. Mikaičio, mama į televiziją grįžta net po 30 metų!

Tuo tarpu pats Vytautas savo įgūdžius žaidimuose lavina kiekvieną šeštadienį.

„Kadangi esu sukaupęs didžiulę patirtį žaidimų srityje, sprendimus priimu ramiai, be panikos (juokiasi). Žinoma, šis žaidimas yra kiek kitokio pobūdžio – jame reikia daugiau spėlioti. Tačiau, jei reikėtų dalyvauti su nepažįstamu žmogumi…“ – po žaidimo emocijomis dalijosi V. Mikaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, nors įprastai šiame žaidime kas kartą dalyvauja viena žvaigždė ir vienas žiūrovas, Vytautas savo mamai rolėmis pasiūlys apsikeisti. Anot jo, pirmadienio vakaro žaidime būtent ji yra didžiausia žvaigždė. 

REKLAMA

Tuo tarpu pati Sigutė nepraleis progos pajuokauti, jog galima neabejoti, kad Vytautas – tikrai jos sūnus. Ir ne tik dėl meilės kelionėms!

„Pažiūrėkite į mūsų nosis – vienas prie vieno“, – šypsosis ji.

Šeimą stipriai sieja ir noras pažinti pasaulį – kartu su Vytautu, Sigutė aplankė jau nemažą pasaulio dalį.

„Tiesą sakant, jai net nelabai svarbu, kur keliauti. Svarbu pats faktas, kad kažkur važiuotume“, – sakys Vytautas.

REKLAMA
REKLAMA

Po žaidimo Sigutė patvirtino, kad jos sūnaus žodžiai – tiesa. Net ir šiame žaidime moteris sutiko dalyvauti besilaikydama panašaus principo.

„Iš žaidimo nieko per daug nesitikėjau – gyvenu ne čia, nežinau, kaip kas gali vykti. Galvojau, kad reikia atsakyti bent vieną klausimą, jog nepadaryčiau sūnui gėdos. Tačiau su Vytu visuomet smagu, jis sukelia labai gerą nuotaiką – niekuomet su juo nesivaržyčiau. Kadangi, tai – Vytas, mano sūnus – viskas vyko taip, kaip ir kelionėse: pirmiausiai sutinku, o tuomet aiškinuosi, kas, kur ir kada. Toks ryšys su mano vaiku man tiesiog neleidžia pasakyti „ne“, – šypsojosi Sigutė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, žaidimo metu tiek jai, tiek ir Vytautui teks susidurti net su keliais iššūkiais!

Vis dėlto didžiausias, kaip įprasta, lauks pabaigoje – paskutinės užduoties metu šeimai teks atspėti, ką vienu ar kitu klausimu galvoja tv3.lt skaitytojai.

Būtent šioje vietoje Sigutė ir Vytautas prabils ir apie tai, kokių žmonių įpročių jie labiausiai nemėgsta patys. 

Sigutė pripažins, kad ją erzina dantimis griežiantys žmonės, o Vytautas atskleis negalintis pakęsti šnabždėjimo.

REKLAMA

„Kai ryte žmonės bando kalbėtis tyliai ir pradeda šnabždėtis, miegant natūraliai imi gaudyti tą beveik negirdimą garsą – tai tikrai labai erzina“, – pasakos jis.

O kuris – Vytautas ar Sigutė – išplėš pergalę, pamatysite jau šį vakarą.

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų