vytautas mikaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas mikaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas mikaitis“.

Prasidėjo realybės šou „MANO ID“: atskleisti nuotykių ištroškę dalyviai

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – tokios vasaros trokšta kiekvienas. Šiandien prasidėjo naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3” realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia - naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.
2024-06-17

Šiandien prasidėjo karščiausias vasaros realybės šou „MANO ID“

Saulė, gamta ir nesibaigiančios linksmybės – tokios vasaros trokšta kiekvienas. Šiandien prasidėjo naujas vasaros nuotykių kupinas „Go3“ realybės šou „MANO ID“. Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyvena vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius. Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia – naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia.
2024-06-17

Kulinarinėje kovoje Vytautas Mikaitis pasitelkė slaptą ingredientą: „Aš gal labai gerai neįsiskaičiau į taisykles“

Praėjo tie laikai, kai ant grilio kepama tik mėsa – būtent tą dar kartą įrodys šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“. Juk daržovės – sveikas, lengvai patiekiamas ir puikiai kepimui tinkantis variantas! Tiesa, žiūrovų laukia ne tik du gardūs receptai, bet ir gera juoko dozė, nes vienas iš dalyvių – TV laidų ir renginių vedėjas Vytautas Mikaitis – įsineš šioje laidoje „draudžiamą“ ingredientą… Kaip tą įvertins kulinaras Vytaras Radzevičius? Anot laidos vedėjo, ant grilio keptos...
2024-06-07

Vytauto Mikaičio įvaizdžio pokyčiai neliko nepastebėti: „Tai – nugalėtojo šukuosena“

Kiekvieną šeštadienį puikia savaitgalio pramoga tampantis TV3 žaidimas „galvOK“ šįkart bus ir dar linksmesnis. Jame apsilankys ne tik talentingi ir šmaikštūs, bet ir neįtikėtiną išmonę turintys Lietuvos teatro, televizijos bei kino aktoriai: Lina Rastokaitė ir Arūnas Sakalauskas. Tiesa, tai – ne vieninteliai žmonės, kurie šį vakarą sulauks daugybės dėmesio. Atnaujinęs savo įvaizdį, visų dėmesį patrauks ir kapitonas Vytautas Mikaitis.
2024-05-25

Tiškevičius ir Mikaitis atskleidė, kokiais garsiais šalies krepšininkais būtų: „Labai perspektyvūs, bet yra, kaip yra“

Šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ išvysime du puikiai žinomus bičiulius – Vytautą Mikaitį ir Karolį Tiškevičių. Tiesa, juos sieja ne tik draugystė, bet ir darbas – jų sukurtas „vedėjai už pigiau“ projektas ne vieno lietuvio šventę pavertė nepamirštama. O kaip gimė idėja kartu vesti renginius, koks būtų jų atitikmuo krepšinio pasaulyje ir su kokiais žinomais šalies krepšininkais nesutaria, jie papasakos jau šį vakarą.
2024-05-22

Vytauto Mikaičio mama leidosi į avantiūrą: „Ryšys su mano vaiku neleidžia pasakyti „ne“

Prasidėjus naujai savaitei, į TV3 eterį grįžta linksmasis „Žaidimų kambarys“! Šįkart čia susitiks šeimyninis duetas – televizijos laidų vedėjas Vytautas Mikaitis ir jo mama Sigutė. Mama ir sūnus ne tik užkrės žiūrovus puikia nuotaika, bet ir prabils apie didžiausią savo aistrą – keliones.
2024-05-13

Žaidime „galvOK“ apsilankė dar vienas Vytauto Mikaičio šeimos narys: „Net tavo brolį įtraukė!“

Šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ bus kupinas aštraus sąmojo, juoko ir taiklių pastebėjimų, nes čia atvyks du puikiai žinomi video tinklaraštininkai: Vaidotas Grincevičius-Whydotas ir Paul de Miko pseudonimu žinomas Paulius Mikolaitis. Tiesa, tai – ne vienintelis ypatingas svečias, kurį žiūrovai išvys šio vakaro žaidime… Whydotas šeštadienį stos į kapitono Vytauto Mikaičio komandą, o Paul de Miko – į Manto Katlerio.
2024-05-11

Draugai Vytautas Mikaitis ir Karolis Tiškevičius stoja prie naujos laidos vairo

Šimtai pačių juokingiausių vaizdelių ir du gerai pasilinksminti mėgstantys vedėjai, kuriems, tikėtina, bent kartą per gyvenimą yra nutikę kažkas panašaus – būtent tokia nauja TV3 televizijos laida kiekvieną ketvirtadienį džiugins visus tuos, kurie mėgsta iš širdies pasijuokti.
2024-04-04

Prieš brolį Remį ir Vytautą Mikaitį į kitokią kovą stojęs Gamka: „Jie mums neatleis“

Nors įprastai du talentingus brolius, užvaldžiusius Lietuvos jaunųjų muzikos mylėtojų širdis, esame pratę matyti scenoje, šįkart broliai Daškevičiai pasirodys visai kitu amplua.
2024-03-23

Vytautas Mikaitis rėžė, ką mano apie santuoką: jei nori turto arešto, tai apsiženyk

Vytautas Mikaitis puikiai pažįstamas TV3 žaidimo „galvOK“ žiūrovams, nes yra vienas iš komandų kapitonų. Tačiau koks jis realiame gyvenime, o ne prieš filmavimo kameras, žino nedaugelis. Pasirodo, Vytautas yra be galo paslaptingas žmogus, saugantis asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais. Visgi laidoje „Pasikalbėkim“ vyras ryžosi daugiau papasakoti apie save.
2024-03-21
REKLAMA
REKLAMA

Monika Liu prisiminė vairuotoją Kuboje: sužinojęs, kad Jurgita Jurkutė – „Mis Lietuva“, vos nepadarė avarijos

Žavios, talentingos ir… beprotiškai įsimylėjusios salsą – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininkę Moniką Liu ir vieną mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgitą Jurkutę. Tačiau, prieš atskleisdamos savo nuotykius salsa alsuojančioje Kuboje, abi moterys šį šeštadienį nusprendė pasiryžti ir dar vienam iššūkiui – TV3 žaidimui „galvOK“.  Unikalų šokių ir pažinimo projektą „Salsamanai“ žiūrovai išvys jau nuo kovo 3-iosios. Jo nekantriai laukia ir Monika bei Jurgita.
2024-02-24

Sužinokite: kompiuteriniai žaidimai gali padėti išsiugdyti ypatingą gebėjimą

Šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus vėl prikaustys azartiškasis žaidimas „galvOK“, o jį dar įdomesniu neabejotinai padarys itin charizmatiškos moterys – dainininkė Monika Liu ir aktorė bei laidų vedėja Jurgita Jurkutė. Vienoje komandoje su humoristu Vytautu Mikaičiu žaidusi J. Jurkutė žaidimo pradžioje atsilikinėjo ir rinkosi klausimą apie žaidimus. Šis privertė pasukti galvą niekada gyvenime kompiuteriniais žaidimais per daug nesižavėjusią aktorę.
2024-02-24

Į žaidimą „galvOK“ palaikyti Vytauto Mikaičio atvyko ypatinga viešnia: ar tai padės išplėšti pergalę?

Vos atėjus pavasariui, visa Lietuva ima skambėti nuo visą kūną judėti priverčiančių salsos ritmų ir neįtikėtinų bei šokiruojančių istorijų, kurios gaubia tikriausiai paslaptingiausią pasaulį šalį – Kubą.
2024-02-17

Mįslė apie Vytauto Mikaičio pravardę suintrigavo Andrių Žiurauską: atskleidė, kas galėtų ją išduoti

Talentingi, linksmi ir pakvaišę ne tik dėl paties gyvenimo, bet ir dėl… salsos – būtent taip būtų galima apibūdinti dainininką Norbertą Liatkvoskį ir aktorę Gailę Butvilaitę.
2024-02-10

Naujametiniai žinomų žmonių pažadai: vieni nekeistų nieko, o kitiems iki pokyčių trūksta visai nedaug

Paskutines metų dienas norisi praleisti su tais, kurie yra brangiausi. Būtent todėl šį šeštadienio vakarą, naujametiniame TV3 žaidime „galvOK“, išvysime tuos, kurie nuotaiką tiek kapitonams, tiek žiūrovams kėlė jau ne vieną kartą. Tai – aktoriai Ineta Stasiulytė ir Audrius Bružas. Laidoje skambės ne tik juokas, bet ir naujametiniai pažadai…   Vytautas Mikaitis šįkart žais su A. Bružu, o Mantas Katleris – su I. Stasiulyte. Pastarojoje komandoje žaidimas prasidės linksma nata.
2023-12-30

Vytautas Mikaitis pateko į nepavydėtiną situaciją: 5-ą ryto sulaukė skambučio iš policijos

Mantas Katleris ir Vytautas Mikaitis kiekvieną šeštadienio vakarą suremia jėgas žaidime „galvOK“, tačiau TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ jie pasirodė kardinaliai kitokiame amplua. Su žiūrovais charizmatiškieji vedėjai ne tik pasidalino istorijomis apie įdomiausius savo Naujųjų metų sutikimus, bet ir suvieniję jėgas tapo linksmo žaidimo dalyviais.
2023-12-27

Įsimintiniausi Vytauto Mikaičio Naujieji metai: nuo šventės laive iki nekviesto svečio automobilyje

Mantą Katlerį ir Vytautą Mikaitį kiekvieną šeštadienio vakarą žaidime „galvOK“ matome kovojančius vienas prieš kitą, tačiau šio trečiadienio laidoje „Gero vakaro šou“ išvysime juos kardinaliai kitokiame amplua.
2023-12-27

Kulinariniai Mikaičio įspūdžiai užsienyje: šventiniai ir šiokiadienio patiekalai pasiekia ir Lietuvą

Renginių ir televizijos laidų vedėjas Vytautas Mikaitis, įsivaizduojamosios kelionių agentūros „Pravalturas“ vadovas bei tikro muzikinio festivalio „Pravalfestas“ organizatorius, kartu yra ir užkietėjęs keliautojas, aplankęs apie 150 pasaulio valstybių. Žinomas vyras yra susipažinęs ir su egzotiškais užsienio virtuvės šventiniais patiekalais.
2023-12-27

Vytautas Mikaitis prisiminė nelaimę Kuboje: meistrų išmonei nebuvo lygių

Paslaptingi, charizmatiški ir ypač stilingi – būtent tokie bus šio šeštadienio vakaro TV3 žaidimo „galvOK“ svečiai. Darbo dienomis pagrindinius herojus kurioziškų situacijų kupiname seriale „Detektyvai: 209“ įkūnijantys aktoriai – Leonardas Pobedonoscevas ir Deividas Breivė – šįkart imsis naujos bylos. Kas taps žaidimo nugalėtoju?! Naujo serialo pagrindiniai veikėjai – policijos partneriai Julius ir Robkė.
2023-11-25

Mikaičio kelionė į Havajus vos nesibaigė mirtimi: „Tada vos „neužsilenkiau“

Šį šeštadienį TV3 laida „galvOK“ taps kaip niekad šiurpi ir kiekvieną žiūrovą pakvies ruoštis artėjančiam Helovinui! Siaubą keliančios dekoracijos, specialūs kostiumai, kraupios užduotys ir su šia švente susiję klausimai neišvengiamai palies ir abi komandas, kurių svečiai šįkart bus ypatingi. Tai – žiūrovus darbo dienomis džiuginančio serialo „Emigrantai. Čiken faktorius“ aktoriai – Valentinas Krulikovskis ir Marius Pocevičius.
2023-10-28

Mikaitis – apie šamano pranašystę ir karjeros posūkį: „Jaučiuosi lyg atėjęs į naują mokyklą“

Savo kelią televizijoje šią vasarą pradėjęs keliautojas Vytautas Mikaitis neseniai priėmė dar vieną išbandymą ir tapo TV3 žaidimo „galvOK“ kapitonu. Ilgametį kapitoną Marijoną Mikutavičių pakeitęs naujasis televizijos veidas atviras – jausmas toks, lyg būtų kas paprašęs pažaisti krepšinį už Arvydą Sabonį. „Tai yra nuostabu, bet tuo pačiu ir įpareigoja nenuvilti“, – sakė jis.
2023-10-14

Vytautas Mikaitis už pagalbą Audrei Kudabienei dėkojo plojimais: „Ji mane išgelbėjo

Kiekvieną šeštadienį TV3 žaidimas „galvOK“ tikru iššūkiu tampa ne tik svečiams, bet ir kapitonams. O šįkart jų laukia iš koto verčianti užduotis, nuo kurios abu kapitonus stabdys net tik žaviosios laidos viešnios, bet ir juos palaikančios komandos! Ir vis dėlto, kuriam – Vytautui Mikaičiui ar Mantui Katleriui – su netikėta užduotimi pavyks susidoroti geriau? Šį šeštadienio vakarą kapitonams kompaniją palaikys puikiai žinomi televizijos veidai.
2023-09-30

Žaidime „galvOK“ – naujojo kapitono Mikaičio premjera: pergalės sieks kartu su Stasiulyte

Šio šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“ taps ypatingas – ne tik dėl svarbių svečių, bet ir dėl to, jog tai bus pirmasis kartas, kai Vytautas Mikaitis debiutuos kaip kapitonas. Žinomas vyras bus rimtai pasiruošęs siekti pergalės – ne tik nuolat bandys tam užvesti savo komandos draugę, bet ir visus pagalbininkus už nugaros.
2023-09-23

Netikėta staigmena: žaidimo „galvOK“ metu pristatytas naujas kapitonas!

Šeštadieniais žiūrovus džiuginantis nuotaikingasis TV3 žaidimas „galvOK“ pateikė netikėtą staigmeną. Laidos metu ilgametis kapitonas Marijus Mikutavičius savo puoselėtas ir ne vienerius metus mylėtas pareigas žaidimo pabaigoje perdavė gudriajam savo svečiui – bene garsiausiam šalies keliautojui Vytautui Mikaičiui! Jau šį šeštadienį jo lauks svarbus išbandymas – ar naujojo kapitono vadovaujamai komandai pavyks atsilaikyti prieš senbuvį Mantą Katlerį?  Savo ruožtu M. Mikutavičius tikina...
90 2023-09-16

„PravalFeste“ – ryški publika ir scenos grandai: pasirodė ir „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai

Penktadienį Stakliškėse prasidėjo Vytauto Mikaičio organizuojamas festivalis „PravalFestas“. Ketvirtus metus vyksiantis vasaros muzikos festivalis šiemet trunka dvi dienas. Į festivalį dar liepos 8-ąją rinkosi ryški publika, tarp jų – realybės šou „(NE)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai.
120
2023-07-09

Paviešino, kaip į vilą sugrįžęs Livijus elgėsi su kitais šou dalyviais: ignoravo net šou režisieriaus pastabas

Sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos yra vos vienas žingsnis – būtent tuo įsitikino ir visi realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai. Birželio 24-ąją, kol visa Lietuva gyveno Joninių nuotaikomis, Ispanijoje įsikūrę šou dalyviai mėgavosi saule ir vienas kito draugija. Projekte laimėjimo siekiantis Livijus turėjo galimybę su šou vedėju Vytautu Mikaičiu pakeisti aplinką – keliavo į Ibizą. Po išvykos, kai Livijus sugrįžo į vilą, jo elgesys pasikeitė.
2023-06-25

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – intymios užduotys ir karšti bučiniai

Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.
2023-06-07

Mikaitis – apie Monos krūtinę bučiavusį Livijų: „Peržengtos visos raudonos linijos“

Intymios užduotys, karšti bučiniai ir neslopstančios intrigos – gyvenimas įspūdingo grožio viloje Pietų Ispanijoje verda greičiau ir aistringiau nei bet kur kitur! Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai apie kameras, panašu, jau pamiršo – 10 jaunų žmonių ėmė tenkinti slapčiausius savo troškimus, švaistytis pinigais ir nebijodami pila žibalą į jau ir taip įsiplieskusią ugnį.
290 2023-06-07

Realybės šou dalyviams po pirmosios užduoties pasidarė bloga: „Atrodo, jog kažkas būtų gerai išsivėmęs čia“

Populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ antrojo sezono dalyviai jau įvykdė pirmąją užduotį. Jovita ir Saulius ant Velnio kalno Pietų Ispanijoje gavo užduotį apsilankyti tikro velnio virtuvėje – išgerti penkis gurmaniškus kokteilius, suplaktus iš šlykščiausių produktų derinių. Dėl kiekvieno neišgerto kokteilio dalyviai galėjo prarasti po 200 eurų.
2023-06-06

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmus nesutarimus keičia simpatijos

TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ prasidėjo palydimas pirmųjų simpatijų bei nesutarimų! Tačiau šioms emocijoms pasiduoti nevalia – jau šį vakarą dalyvių laukia sunkios užduotys, nuo kurių priklausys ir tolesnė projekto eiga. Kam pavyks išsaugoti pinigus? O kas skaičiuos pirmuosius praradimus ir taip sukels dar daugiau aistrų?  Realybės šou vedėjas Vytautas Mikaitis antrojo sezono dalyviams jau pristatė ir pasikeitusias projekto taisykles.
2023-06-06

Naujos „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ žaidimo taisyklės: ne visus dalyvius jos sužavėjo

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas jau prasidėjo! Pirmoje laidoje Vytautas Mikaitis atskleidė naujas projekto taisykles. Jų tikslas – padidinti realybės šou dalyvių asmeninę atsakomybę leidžiant bendro prizinio fondo pinigus.  Praėjusiais metais žaidimo taisyklės buvo tokios: dalyviai turėjo išgyvenimui būtinus daiktus pirkti iš bendro žaidimo prizinio fondo, 30 tūkst. eurų.
2023-06-05

Tiesiogiai: prasideda realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“: intrigų netrūksta jau pirmojoje laidoje

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas prasideda! Naujos kartos televizijos Go3 žiūrovai jau gali pasinerti į net mėnesį laiko truksiančią nesibaigiančią transliaciją tiesiogiai iš Pietų Ispanijos, o TV3 eteryje šį vakarą įvyks pirmosios, ypatingos laidos premjera.
2023-06-05

Realybės šou vedėjas Mikaitis – apie pirmąją naktį Ispanijoje: „Susėdo prie stalo taip, lyg laikytų egzaminą“

Birželio 5-ąją startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį dovanoja ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikėlė į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo. Projekto vedėju šiemet tapo „PravalTuro“ direktorius Vytautas Mikaitis.
2023-06-05

Tiesiogiai: startuoja realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pokalbis su vedėju Vytautu Mikaičiu

Jau nuo šiandien, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo. Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 val.
2023-06-05

Pasižvalgykite pirmieji: Vytautas Mikaitis parodė, kaip gyvens šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.
2023-06-04

Nuo Rokiškio iki Niujorko: įspūdingos išvaizdos buvusi krepšininkė Mona neria į realybės šou

Didysis vasaros nuotykis Pietų Ispanijoje prasidės jau netrukus – būtent čia susirinks 10 pačių skirtingiausių ir įdomiausių TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvių. Į įspūdingą projekto vilą jie šįkart atvyks iš viso pasaulio – net ir svajonių miestu vadinamo Niujorko. Vos pažvelgus į įspūdingos išvaizdos Moną, ją pamiršti tampa sunku.
2023-06-01

Keliautojas Vytautas Mikaitis apie užpuolimą Nikaragvoje: „Trenkė man akmeniu per kuprą“

Keliautojas Vytautas Mikaitis yra žinomas dėl nutrūktgalviškų kelionių po pasaulį. Žvelgdamas į pasaulio žemėlapį keliautojas pripažįsta – tai yra gražiausias paveikslas. Didžiausiais kelionių kuriozais V. Mikaitis dalinosi laidoje „Gero vakaro šou“. 136 pasaulio valstybes aplankęs keliautojas kelionėms per metus skiria apie 5 mėnesius. Laiko jis tikrai neleidžia veltui – aplankytų valstybių sąraše puikuojasi tolimos egzotinės valstybės ir net Šiaurės Korėja.
2023-05-31

„Pravalturo“ direktorius Mikaitis – apie realybės šou ir geriausią šalį: jei reikėtų balsuoti, laimėtų kaip Visvaldas Kaune

Nors socialiniuose tinkluose kėdainietis Vytautas Mikaitis prisistato kaip neegzistuojančios kelionių agentūros „PravalTuras“ direktorius, jis tikras žmogus-orkestras. Vyras ne tik spėja daug keliauti, bet ir veda renginius, nuolat organizuoja renginius, vakarėlius, festivalius. Kaip teigia jis pats, kelionėse jis jaučiasi tarsi filme, kurį pats stato sukauptomis neįprastomis ir nuotaikingomis patirtimis.
2023-05-31

Realybės šou vedėjas Vytautas Mikaitis – apie pavojingiausią kelionę: konfliktas prasidėjo dėl…vištienos

Vytautas Mikaitis – bene daugiausiai pasaulio apkeliavęs lietuvis, skaičiuojantis jau daugiau nei 134 aplankytas šalis! Istorijos, kurių jis prikaupė kelionių metu, kai kuriems galėtų pasirodyti tiesiog neįtikėtinos.
2023-05-31

Realybės šou dalyvis reperis Saulius kritikos nebijo: „Blogas komentaras yra geriau nei jokio“

Iki karščiausio vasaros projekto – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – lieka vis mažiau laiko. 10 dalyvių jau netrukus pradės krautis daiktus į prabangią vilą Pietų Ispanijoje, kurioje net mėnesį laiko vykdys sunkiausias užduotis ir sieks pagrindinio prizo.
2023-05-29

Dvi realybės šou vedėjų kartos susitiko linksmoje kovoje: kas laimės, o kam įskaičiuota bus ne viskas?

Jie tikrai žino, kaip mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Tačiau jie žino ir tai, kaip apsunkinti gyvenimą kitiems… Tai – praėjusių metų TV3 ir Go3 realybės „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vedėjai Žygimantas ir Gabija Petkai bei šių metų debiutas Vytautas Mikaitis! O šį šeštadienį visi jie taps ir nuotaikingo žaidimo „galvOK“ svečiais. Tačiau šio šeštadienio žaidimas taps kitoks.
2023-05-27

„Pravalturo“ direktorius Vytautas Mikaitis – ligoninėje: „Visi ženklai rodė, kad kažkas negerai“

Dėl nugaros skausmų „Pravalturo“ direktorius, keliautojas ir renginių vedėjas Vytautas Mikaitis gydomas ligoninėje.  „Kadangi išpuolė savaitgalis, tai visi tyrimai – nuo pirmadienio. Vaistai padėjo sugrįžti į gyvenimą, joga neužsiiminėju“, – naujienų portalui tv3.lt juokaudamas sakė Vytautas. Istorija prasidėjo kiek anksčiau, kai  vyras susirgo koronavirusu. Vytautas su mama ketino skristi į Afriką, bet kelionės išvakarėse pakilusi temperatūra pakoregavo planus.
2022-11-20

Į Egidijaus Dragūno ir pareigūnų konfliktą šmaikščiai sureagavo „Pravalturas“: sukūrė parodiją

Pirmadienį Lietuvos policija socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno-Sel sulaikymas. Po kelių dienų atlikėjas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas pareigūnas Vitalijus Vaitkevič. Jis buvo vienas iš pareigūnų, sustabdžiusių Egidijų Dragūną-Sel. Kelių sekundžių įraše pareigūnas vartoja necenzūrinę leksiką.
2022-05-28

Aliaskoje „Johnson & Johnson“ vakcina pasiskiepijo „Pravalturo“ direktorius Mikaitis: papasakojo apie simptomus

Visai neseniai nuo koronaviruso pasiskiepijo „Pravalturo“ direktorius Vytautas Mikaitis. Vyras Aliaskoje gavo „Johnson & Johnson“ vakciną. V. Mikaitis savo patirtimi pasidalijo socialiniame tinkle. „–Paklausiam ar galima gaut vakciną? – klausiu mamos. – Bandom! Veiksmas vyksta Fairbanks, Aliaska (30k gyventojų) vienas tolimiausių ir atšiauriausių JAV taškų nuo Lietuvos. Keliaudamas po Aliaską ir kitas valstijas mačiau reklamas, kad užsukit pasiskiepyti.
2021-04-28

Mikaitis – apie pažintį su Ostapenko: jis išlaikydavo save ir savo šeimą

Trečiadienį Lietuvą apskriejo liūdna žinia – mirė garsus pop-muzikos atlikėjas Eugenijaus Ostapenko. 44-erių vyro gyvybė užgeso nuo širdies nepakankamumo. Savo užuojautą išreiškia ir prisiminimais dalinasi artimi dainininko kolegos, tarp jų ir renginių vedėjas, sporto žurnalistas, „Pravalturo“ direktorius Vytautas Mikaitis. „MAESTRO NEBĖRA! Vis dar noriu tikėti, kad tai labai prastas pokštas.
2021-04-14

Uspaskicho užmojai gydyti tautiečius vandeniu nuo Covid-19 sulaukė žinomų vyrų reakcijos: netruko ir humoro

Europarlamentaras, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas viešai paskatino žmones pirkti mineralinį vandenį, kuris, jo teigimu, apsaugo nuo Covid-19, o sergantiesiems palengvina ligos eigą. Toks politiko elgesys papiktino politikus ir medikus, šie smerkia tokį šarlatanizmą, pabrėždami, kad „stebuklingu“ pristatomas vanduo neturi jokio mokslinio pagrindo.
2020-12-28

Savo humoru minias paperkantis „Pravalturo“ direktorius – apie keliones, užsibrėžtus tikslus ir svarbiausią vasaros įvykį

Juokingų vaizdo įrašų kūrėjas, renginių vedėjas, keliautojas, sporto žurnalistas, „Pravalturo“ direktorius, panašu, kad nėra veiklos, kurioje Vytautas Mikaitis nepasižymėtų. Vyras socialiniuose tinkluose išgarsėjo kurdamas juokingus vaizdo įrašus, rašydamas apie nenusisekusias keliones akimirkas, o vėliau, karantino metu, kiekvieną savaitgalį rengdamas koncertus ir juos tiesiogiai transliuodamas feisbuke.
2020-07-26

„Dangaus“ dalyvis su mokiniais sukūrė karantininį vaizdo klipą: teko susidurti ir su sunkumais

Kol žinomi pasaulio ir Lietuvos menininkai dalinasi savo karantininiais klipais, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokiniai, kartu su savo mokytoju Voldemars Petersons (autorinių dainų kūrėju ir įvairių TV projektų dalyviu) priešakyje, priėmė iššūkį sukurti savo klipą, kuriame – Lewis Capaldi – „Someone You Loved“ nuskamba lietuviškai.
2020-04-24

Nuotaikinga daina apie „Žalgirio“ kelionę Eurolygoje užkariauja internetą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio vakarą sužais paskutines Eurolygos reguliaraus sezono rungtynes. Dėl vietos atkrintamose varžybose kovojantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje kovos prieš čempionų titulą ginančius Madrido „Real“ žaidėjus. Dar visai neseniai žalgiriečių šansais patekti į ketvirtfinalį abejojo net ir ištikimiausi klubo gerbėjai, tačiau iškovotos 6 pergalės per paskutines septynerias dvikovas visiems sugrąžino viltį.
2019-04-03

Savo noru „kalėjime“: Šiaurės Korėjoje buvęs lietuvis pasakoja nesuvokiamus dalykus

Apie Šiaurės Korėjos baisumus, totalitarinę diktatūrą, žmones, norinčius iš ten pabėgti, bet negalinčius, apie režimo kraupumą girdėjo kiekvienas, kuris bent kruopelyte domisi pasaulio politika. Viena baisiausių pasaulio šalių visgi ne visiems atrodo tokia baisi ir kraupi – renginių vedėjas ir keliautojas Vytautas Mikaitis nuvyko ten su broliu. Jis norėjo paragauti, ką reiškia pabuvoti kitokioje šalyje. Ir paragavo.
2017-06-08
Į viršų