• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kone per naktį išpopuliarėjusią alytiškę Kristiną Meseguer šiandien jau žino daugelis. O prabangusis jos „Mercedes Benz“ automobilis, arba tiesiog – „gelikas“ – tapo tokiu pat neatskiriamu jos prekės ženklu.

Kone per naktį išpopuliarėjusią alytiškę Kristiną Meseguer šiandien jau žino daugelis. O prabangusis jos „Mercedes Benz“ automobilis, arba tiesiog – „gelikas“ – tapo tokiu pat neatskiriamu jos prekės ženklu.

REKLAMA

TV3 laidoje „TOP 3“ žinoma moteris papasakojo, kodėl parduoda savo automobilį.

Kristina Meseguer

Kaip laidoje atskleidė alytiškė K. Meseguer, nors prabangusis „gelikas“ jau tapo vizitine jos kortele, moteris jo vairuoti nebenori.

Priežastis – paprasta. 2022 metų automobilis jai tapo… per prastas. Vis dėlto įdomiausia, kad nors pati už šį automobilį mokėjo 250 tūkstančių eurų, moteris nutarė jį parduoti už… vieną milijoną eurų!

„Čia – kaip vynas, brangsta su metais. Tai į tą milijoną įeina „gelikas“, vardiniai numeriai ir plius – pasimatymas su manimi. Dabar yra visa eilė tų pirkėjų, tai net nežinau, gal reikia surengti kokį aukcioną...“ – planais dalinosi moteris.

REKLAMA
REKLAMA

O kadangi Lietuvoje nėra labai daug žmonių, kurie už automobilius galėtų mokėti po milijoną eurų ir daugiau, Kristina norėtų, kad jos automobilį apžiūrėtų ir galbūt juo susigundytų netoli Alytaus gyvenantis verslininkas T. Barštys.

REKLAMA

„Manau, kad jis tikrai norėtų pasimatymo su manimi... bet jis labai jau čiudnas“, – sakė moteris.

Tiesa, Kristinos santykiai su garsiuoju verslininku nėra patys geriausi. Garsenybės visai neseniai vienas kitam mestelėjo kandžių replikų.

Visgi pats verslininkas į Kristinos filmukus socialiniuose tinkluose sureagavo aštriai. Dėl jo žodžių moteris net reikalavo iš vyro viešo atsiprašymo. 

„Ta mergelė su silikoninėmis krūtinėlėmis, ten – nieko natūralaus. Jei galėtų, tai ir į smegenis to silikono įsidėtų“, – apie atsiprašymus nė negalvoja T. Barštys.

REKLAMA
REKLAMA

Tad Tautvydas ne tik, kad nepirks Kristinos automobilio. Dar blogiau! Tokį automobilį jis panaudotų tik savo ūkyje – ten, kur, Barščio manymu, ir turi važinėtis toks už milijoną pardavinėjamas automobilis.

„Pas Barštį, žinai, žirgai iš „Rolls Royce“ valgo. Tai jai iki Barščio kaip iki mėnulio. Kokia kalba gali būti su chamine? Reikia chamiškai kalbėti ir elgtis. O jeigu jai pasakysiu „atsiprašau“, tai ji dar chamiškiau pradės elgtis“, – sakė verslininkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tautvydas Barštys

Vos tik Kristinos automobilis atsirado skelbimų portaluose, prasidėjo nauja apkalbų lavina. Kad ji ėmė parceliuoti automobilius ne iš gero gyvenimo, kad ją paliko jos vyras ir taip toliau.

Visgi pati alytiškė turi ne tik mersedesą, bet ir garaže laikomą šimtą tūkstančių eurų kainuojantį „Bentley“.

„O kuri jums mielesnė? Juoda ar šita balta? Juoda, ale šita galingesnė, bet ta geresnė, džipas, kad aš ir maža, bet man patinka galingos mašinos, man reikia tokio tanko – monstro“, – rodydama automobilius teigė moteris.

REKLAMA

Kristina, netrukus visiems pavyduoliams žada naują bombą, vos tik parduos savo mersą, tai iškart sėstels į visai kito lygio automobilį „Bugatti“. Mašina, kurią turi vos vienas kitas Lietuvos elito atstovas ir kurios neturi ir niekada neturėjo net pats Tautvydas Barštys.

„Jau jau mano dziedukas siunčia man nuotraukas, sako ir tokios ir tokios spavos noriu ir nežinau, kokią čia išsirinkt. Tai žinokite, mielieji galiu jus nuraminti, dar tų 60 milijonų neištaškiau ant skudurų, dar turim, o parduodam todėl, kad noriu truputį gerenės mašinos“, – sakė Kristina. 

REKLAMA

Į tokias moters replikas T. Barštys taip pat reagavo gan audringai:

„Ten kažkokią ten piniginę pasigavo ir jau žvaigždės... Aš gal jau nupušęs, jau nebesuprantu, bet jei jau tokios mūsų vertybės, tai kur mes einam, tauta?“

Visą laidą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Šūdu gimes tortu netapsi....taigi ar geliką vairuosi ar lada kaimo tundra liks kaimo tundra
ir gelikas kaimiečio sindromo nesugeba paslėpti
padovanoti net 2 Bugatti Hujon... šampano butelių pavidalu, kad abi tarpklynio skyles užsikištų, nes jau taip prašosi tų monstrų, net alpsta.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų