Tatuiruočių meistrė nori tapti „Barbe vampyre“: šeima prašo sustoti

Tatuiruočių meistrė išleido beveik 30 tūkst. eurų, kad paverstų save „vampyre Barbe“ – ir taip, ji turi iltis. Taip pat ji išsitatuiravo akių obuolius ir perskėlė savo liežuvį pusiau.

7

Marilyn, gyvenanti Vokietijoje, gotikos stiliumi susižavėjo būdama vos 12-os. Ją įkvėpė namuose surinkta vampyriškų lėlių kolekcija, kurios ir tapo jos įvaizdžio įkvėpėjomis.

Daugiau nei 13 tūkst. sekėjų turinti influencerė iš tiesų sakė: „Iš šių lėlių aš radau daug įkvėpimo savo makiažui ir aprangai. Aš myliu jų makiažą, dideles krūtis ir mažą juosmenį“.

Tada siekdama atrodyti dar panašesnė į lėles, Marilyn nusprendė gultis po „grožio peiliu“, rašoma „Daily Star“.

Ji sakė: „Pirmoji mano plastinė procedūra buvo krūtų padidinimas ir pakėlimas. Mano įkvėpimas pirmosioms plastinėms operacijoms buvo tapti panašesnei į lėlę. Prieš tai aš buvau šviesiaplaukė mergina, labai liekna ir labai aukšta. Niekas man neįtiko, todėl man patiko pokyčiai“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tatuiruočių meistrė nori tapti „Barbe vampyre“

Marilyn patempė ir veido odą, kad oda taptų „plastiškesnė“. Nuo tada ji dar atliko riebalų nusiurbimą ir kelias veido injekcijas, kad išlaikytų smėlio laikrodį primenantį liemenį ir skaisčią veido spalvą.

Marilyn rizikavo tatuiruodami akies obuolius, nes padarius bent vieną klaidą, ji galėjo baigtis aklumu. Taip pat mergina persiskėlė liežuvį ir įsivėrė daugybę auskarų visame kūne.

Kita svarbi jos išvaizdos dalis yra tatuiruotės, kurios, jos manymu, dengia 60-70% jos kūno. Bet jos gotikinė išvaizda ties tuo nesibaigia, nes ji taip pat pasigamino ir burnoje prisitvirtino iltis.

Ji sako: „Manau, kad tai labai seksualu. Jau nebeįsivaizduoju savo šypsenos be jų“.

Nors Marilyn artimieji mano, kad ji turėtų nebesidaryti plastinių operacijų ar kūno modifikacijų, mergina pasiryžusi pasidaryti jų dar daugiau.

Ji prisipažino: „Mano draugai ir šeima mano, kad kol kas to pakanka. Bet mano išvaizda man yra viskas – manau, kad tai man svarbiausia“.

REKLAMA

Kita Marilyn numatoma procedūra – lapės akys. Jos metu pailginamas viršutinis vokas ir taip sukuriamas efektas, primenantis lapės akis.

Marilyn taip pat nori padengti savo kūną įspūdingomis tamsiomis tatuiruotėmis. Ji taip pat planuoja kai kurias procedūras atnaujinti.

Tatuiruočių meistrė prisipažino: „Aš nesu patenkinta visomis plastinėmis operacijomis, kurias turėjau. Norėjau atrodyti labiau netikra ir plastiškesnė, bet gydytojai padarė viską kuo natūraliau. Lėlės visada atrodo tobulos, jos tiesiog išlieka gražios amžinai".

Paklausta, ar kada nors ketina nustoti darytis plastines operacijas, Marilyn buvo atvira: „Mano misija tapti vampyre Barbe... Nemanau, kad kada nors sustosiu su operacijomis ar savo kūno pertvarkymu. Tai padės man būti labiau tuo, kuo iš tikrųjų noriu tapti“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų