• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po dokumentinio filmo „Beckham“ laidoje „Good Morning Britain“ Rebecca Loos išsakė savo nuomonę.

Po dokumentinio filmo „Beckham“ laidoje „Good Morning Britain“ Rebecca Loos išsakė savo nuomonę.

REKLAMA

Rebecca Loos, pasirodžiusi laidoje „Good Morning Britain“, užsipuolė Davidą Beckhamą už tai, kad šis vėl iškėlė į viešumą jų romaną.

Laidos vedėjams Kate Garraway ir Richardui Madeley ji teigė, kad superžvaigždė niekada neneigė jų romano, tik vadino jį „juokingu“. Buvusi poros asmeninė asistentė pasmerkė  Davidą, kad šis atsisakė prisiimti atsakomybę už tai, kas, jos teigimu, įvyko prieš 20 metų, rašo mirror.co.uk.

Gyvena toliau

„Aš viską palikau praeityje, aš gyvenau toliau. Tačiau mane sutrikdė tai, kaip klaidinančiai jis pateikė savo prisiminimus – juose aš parodyta kaip blogas žmogus, – sakė 46-erių metų moteris laidos vedėjams. – Žinoma, aš taip pat esu kalta, tai ne tik jo kaltė, abu buvome kalti. Jis to neneigė, niekada neneigė. Jis sakė, kad mano teiginiai yra „juokingi“ – „juokinga“ nėra paneigimas, „juokinga“ gali būti tiesa. „Juokinga“ – tai terminas, kurį advokatai naudoja gindami savo klientus, kad nukreiptų dėmesį. Jis niekada to neneigė.“

Kai Richardas Madeley paklausė Rebeccos, kaip jai filme pasirodė Viktorija, Rebecca atsakė: „Viktorija buvo sąžininga, ji sakė, kad jų santuokoje buvo spraga. Dokumentinis filmas buvo labai gerai surežisuotas, bet ji pasirodė gerai.“

REKLAMA
REKLAMA

„Nepripažindamas savo atsakomybės Davidas tarsi siunčia žinutę, kad taip elgtis galima, – tęsė Rebecca. – Manau, kad tai klaidinga žinia. Mano nuomonė kita – darote klaidas, pripažįstate jas ir gyvenate toliau. Jis sako, kad yra laimingai vedęs, tačiau daug vyrų, kurie yra laimingai vedę ir turi romanų.“

REKLAMA

2003 metais Anglijos futbolo legenda sulaukė kaltinimų, kad buvo neištikimas savo žmonai su poros asmenine asistente, kuri patvirtino, kad jiedu turėjo romaną, kai jis žaidė Madrido „Real“ komandoje.

Davidas, kuriam buvo mesti kaltinimai dėl romanų su kitomis moterimis, tuomet šiuos teiginius pavadino „juokingais“, tačiau jų niekada nesureikšmino.

Rebecca anksčiau apibūdino Davidą kaip „nuostabų meilužį“ ir kad jie „negalėjo vienas nuo kito atsitraukti“.

REKLAMA
REKLAMA

„Visą naktį mes negalėjome atsitraukti vienas nuo kito – ir fizine, ir dvasine prasme, visi  žmonės pastebėjo... Mus siejo stiprus ryšys. Manau, kad chemija tarp manęs ir Davido buvo tokia galinga... Žmonės tai matė ir nebuvo labai tuo patenkinti. Bet jis žinojo, kaip įtikti“, – pasakojo ji.

„Pasipylė daugybė bulvarinių istorijų, kaip su tuo susidorojote?“, – klausė Davido dokumentinio filmo režisierė Fisher Stevens. „Taip – buvo keletas siaubingų istorijų, su kuriomis buvo sunku susidoroti. Tai buvo pirmas kartas, kai mudu su Viktorija patyrėme tokį spaudimą mūsų santuokoje“, – prisipažino Davidas ir paklausė žmonos, ar tai tikrai buvo sunkiausias laikotarpis jų santuokoje.

„100 procentų taip, – patvirtino ji. – Mums tai buvo sunkiausias laikotarpis. Nes atrodė, kad visas pasaulis yra prieš mus. Ir jei atvirai – ir mes buvome vienas prieš kitą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų