Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Liepos 22-24 d. Varėnoje, Dainų slėnio saloje nugriaudės tradiciniu tampantis jau trečiasis festivalis „Tamsta muzika“. Anot renginio organizatorių, jų filosofija šiais metais nesikeičia – orientuojamasi bus ne į kiekybę, o kokybę.

REKLAMA

Kaip ir praėjusiais metais saloje bus įrengtos dvi scenos. Didžiojoje scenoje gros „G&G Sindikatas“, „BrassBastardz“, „Happyenldess“, „Liūdni slibinai“, DJ Mamania ir Josh McClung, „Saulės Kliošas“, „Empti“, Federico ir „Los Honararios“, „Poliarizuoti stiklai“, MTO bigbendas, „Sounds in G“. Taip pat čia pasirodys ir didžiausia vakaro žvaigždė – amerikietis, soul, RMB ir hip-hop'o muzikos atlikėjas Aloe Blacc.

REKLAMA
REKLAMA

Mažąja sceną šiais metais atstos „Red Bull Tourbus“ jaunųjų grupių konkurso autobusas. Čia kartu su turo po Lietuvos miestus atrinktomis geriausiomis grupėmis kartu pasirodys ir „Freaks on Floor“, „Despotin Fam“, „Mmpsuf“, „Bekešo vilkai“, „Gatvės Lyga Soundsystem“, „Garbanotas bosistas“, „Fusedmarc“, „Exlibris“, „Tofu Bubble“, „Rezervuota“, Sofia Rubina, „The Artrace“, „Reed no Brass“, „Senas kuinas“ ir IR.

Planuojama, kad festivalyje šiais metais apsilankys maždaug septyni tūkstančiai žmonių. Tiesa, žiūrovų skaičius bus ribojamas, todėl norintys apsilankyti jau dabar turėtų pradėti dairytis bilietų, kurių pardavimai, anot organizatorių, jau įpusėjo.

„Tamstos“ klubo vadovo Arvydo Skernevičiaus teigimu, festivalis prieš trejus metus buvo sugalvotas kaip klubo veiklos pratęsimas. „Klubas dirba devynis mėnesiu per metus, tačiau vasarą tenką jį uždaryti. Panašiai kaip ir teatrai klubas nebesurenka žiūrovų, studentai išvažinėja, kiti – atostogauja, tampa sunkiau surinkti tiek muzikantus, tiek ir žiūrovus. Sugalvojome, kad reikia padaryti festivalį netoli Vilniaus, kad klubo veikla tęstųsi ir vasarą“, ‒ festivalio idėją pristatė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip teigė A. Skernevičius, svarbiausia festivalio idėja – parodyti geriausias, įdomiausias, pilną klubo salę surenkančias grupes per dvi ar tris dienas platesnei publikai.

Praėjusiais metais „Dainų slėnyje“ praūžus stipriam viesului, vieta, kurioje vyko pats festivalis buvo nusiaubta – išrauti, išvartyti medžiai. Šiais metais festivalio organizatoriai norėdami išvengti panašaus scenarijaus akcentuoja, kad tai bus draugiškas gamtai festivalis. Antra vertus, gamtos stichijos padarė ne vien tik žalą. Padedant Varėnos savivaldybei buvo pašalinti išvirtę medžiai ir kelmai, taip atsirado daugiau vietos visiems festivalio dalyviams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų