Ta pati suknelė, tik kita panelė: kam drabužis krito dailiau?

Ištaigingam renginiui išsirinkti išskirtinę suknelę – nelengva užduotis. Todėl ne viena pramogų pasaulio atstovė šią užduotį patiki garsiausiems šalies dizaineriams.

41

Tiesa, net jei ir suknelė siūta pas drabužių kūrėją, o ne pirkta populiarioje parduotuvėje, vis tiek yra rizika, kad anksčiau ar vėliau sutiksite ar pamatysite damą, vilkinčią panašų ar net tokį patį drabužį.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ta pati suknelė, tik kita panelė

Tokie akibrokštai itin dažni užsienyje. Nors dauguma su tomis pačiomis suknelėmis nesusitiko akis į akį, žiniasklaida netruko to pastebėti.

Štai visai neseniai Kembridžo kunigaikštienė prabangiame renginyje apsivilko baltą, mažai žinomo dizainerio suknelę, kurią prieš kelias dienas buvo vilkėjusi ir skandalingoji Paris Hilton.

Panašios tendencijos atkeliauja ir į Lietuvą. Šių metų „Unicef“ paramos vakare „Už kiekvieną vaiką“ renginio vedėjos Giedrė Rusytė ir Jurgita Jurkutė-Širvaitė vilkėjo to paties modelio sukneles, skyrėsi tik jų spalva. Žinoma, toks sprendimas nebuvo netikėtumas, tai – sumaniai apgalvotas vakaro režisierių ėjimas, kuris pasiteisino. Garsioms damoms tą vakarą ir net po jų netrūko žarstomų komplimentų.

Vienodo stiliaus drabužius, kuriuos vilkėjo skirtingos garsenybės, galite pamatyti spalvingoje nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
s
siaip
2016-11-27 21:22:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip visada įžymūs žmonės parodo save
Atsakyti
0

A
A
2016-11-28 00:07:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet Jagelaviciute vilki Tiulio fejos suknele, kuria Tiulio feja nukopijavo nuo Valentino
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų