Svarovskių karalienė žiemai renkasi batus – „žudikus“

Kauno ponia Inga Budrienė visuomet atrodo nepriekaištingai ir originaliai. Apsilankiusi Liutauro Salasevičiaus vestuvinių suknelių kolekcijos pristatyme Inga išsiskyrė puošniu kailiu ir itin aukštais batų kulniukais, su kuriais moteris kaukšėjo parketu ir su lengvais bateliais.

Kauno ponia Inga Budrienė visuomet atrodo nepriekaištingai ir originaliai. Apsilankiusi Liutauro Salasevičiaus vestuvinių suknelių kolekcijos pristatyme Inga išsiskyrė puošniu kailiu ir itin aukštais batų kulniukais, su kuriais moteris kaukšėjo parketu it su lengvais bateliais.

„Šiuo apdarus parsivežiau iš Londono. Viską ką turėjau, tą apsirengiau,“ – juokauja I. Budrienė. „Šiandien labai šalta, tad norėjau tiesiog, kad man būtų šilta. O prie žiemos labai dera kailiai, todėl ir pasipuošiau šia kailine detale.“

Moteris prisipažino, kad su tokiais aukštais kulnais dabar išties slidu ir džiaugėsi, kad tik į šį renginį jai reikėjo užsukti su šiais aukštakulniais: „Gatvėje dabar su jais nepavaikščiotum.“

L.Salasevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Ingos Budrienės batai itin aukštais kulnais  (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)


Rašyti komentarą...
N
Nerijus
2012-02-03 09:45:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik per sniega su tokiais ir vaikscioti.
Atsakyti
0

t
total
2012-02-03 12:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
nėra jie visiški žudikai, bet linkę nusikalsti :)
Atsakyti
0

t
total
2012-02-03 12:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brenda ragana per sniegą nepalikdama pėdų.. :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų