Šv. Valentino dienos proga TV3 žiūrovai išrinko eterio mylimiausius

Švenčių ir šeimos televizija TV3, ir šiemet savo žiūrovus kvietusi rinkti „TV3 mylimiausius“, šiandien susumavo rezultatus: už mylimiausius eterio projektus, pramogines, gyvenimo būdo, specializuotas ir naujienų bei nuomonių laidas, laidų vedėjus, lietuviškus ir užsienio serialus TV3 žiūrovai atidavė net 95 290 balsų.

„Mylimiausiu TV3 projektu“ ir šiemet pripažintas „Šok su manimi“. Antroje vietoje liko galingieji „Chorų karai“, trečioje – „Lietuvos talentai“.

„Gyvenimas yra gražus“ tapo „Mylimiausia TV3 pramogine laida“. Antrąją vietą užėmė žaidimas „100 000 eurų grynais“ su Marijumi Mikutavičiumi, trečiąją – šiokiadienių pokalbių laida „Ką manai?“ su Agne Armoškaite.

„Mylimiausios TV3 naujienų ir nuomonių laidos“ kategorijoje nepranokstamos ir šiemet buvo TV3 Žinios. Dėl antros ir trečios vietos susikovė „Žvaigždė policininkas“ ir Rūtos Janutienės laida „Kodėl?“

„Mylimiausios TV3 vedėjos“ ir „Mylimiausio TV3 vedėjo“ nominacijose triumfavo projektų „Šok su manimi“ ir „Chorų karai“ vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas.

„Mylimiausios TV3 vedėjos“ nominacijoje antroji liko laidos „Ką manai?“ vedėja Agnė Armoškaitė, trečioji – Beata Nicholson, kurią TV3 žiūrovai jau nuo rudens – naujajame televizijos sezone – vėl matys laidoje „Beatos virtuvė“. Mylimiausių TV3 vedėjų vyrų trejetuke antrą ir trečią vietas užėmė mylimiausių TV3 projektų ir laidų vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Marijus Mikutavičius.

REKLAMA

„Mylimiausio lietuviško serialo“ kategorijoje nominuoti net penki serialai. Absoliučiu TV3 žiūrovų favoritu tapo „Moterys meluoja geriau“, antroje ir trečioje vietose liko trilogija „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“ ir šiuo metu per TV3 rodoma „Naisių vasara“.

„Mylimiausiu užsienio serialu“ TV3 žiūrovai išrinko „Nusivylusias namų šeimininkes“. Favoritų trejetuke taip pat serialai „Daktaras Hausas“ ir „Kobra 11“.

„Mylimiausia specializuota laida“ žiūrovų sprendimu skelbiama „Beatos virtuvė“, nedaug nuo jos atsiliko ir ne ką mažiau mylimos TV3 laidos „Susitikime virtuvėje“ ir „Mamyčių klubas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų