Sužinosime, kokias sumas Žilvinas Grigaitis skiria išvaizdos priežiūrai

Jau rytoj, penktadienį, 16.30 val. TV3 laidoje „Vilnius gyvai“ bus diskutuojama apie tai, ar tikrai „šioje šalyje nėra vietos senukams“. Studijoje apsilankęs verslininkas, nuolatinis elito vakarėlių svečias Žilvinas Grigaitis papasakos, kokiomis priemonėmis saugo savo išvaizdą nuo senėjimo, o žurnalistas, knygų autorius, keliautojas ir ilgametis laidų vedėjas Algimantas Čekuolis juokaus, kad tyčia prideda sau metų, idant būtų kaip Kaukazo senolis.

Renginiuose fotografams noriai pozuojantis šių laikų dendžiu vadinamas Ž. Grigaitis nesiima prognozuoti, ar norės tai daryti ir būdamas 60-ies, tačiau senėjimo procesai jo nebaugina, nes savo kūnu Žilvinas pretenzingai rūpinasi.

„Kiekvienas turi galvoti, ką valgo, kaip elgiasi, kaip jis nori atrodyti ir kas jo laukia gyvenime, – „Vilnius gyvai“ studijoje mintimis dalinsis Ž. Grigaitis. – Aš daug sportuoju, stengiuosi reguliuoti maistą, naudoju tam tikrą kosmetiką. Beje, vyrų kosmetikos rinka auga dvigubai greičiau nei moterų!“

Laidos vedėjai Ievai Stasiulevičiūtei pasidomėjus, kiek toks išvaizdos priežiūros „paketas“ kainuoja, Ž. Grigaitis įvardins keturženklę sumą. „Aš nebijau senti, nes viskas priklauso nuo smegenų – kas yra tavo viduje ir ko tu nori. Lietuvoje per daug reikšmės teikiama jaunystės kultui, žmonės virš 30 ar 40 metų dažnai nurašomi, nors pasaulyje yra visai kitaip: metai kaip tik suteikia daugiau galimybių“, – pasakos Žilvinas.

REKLAMA

Bene vyriausias pasaulyje televizijos laidų vedėjas A. Čekuolis savo jaunesniajam kolegai – „Vilnius gyvai“ vedėjui Rimui Bružui laidos studijoje kaip tik prisipažins, kad kartais specialiai pasisendina. „Man greitai bus 84-eri ir aš didžiuojuosi savo amžiumi, o kartais tyčia jau pridedu metų, kad būčiau kaip Kaukazo senoliai“, – įsikvatos ponas Algimantas.

Su savo 40-mečiu sūnumi jis išeina išgerti alaus, pakalbėti. „Man duota žiūrėti pirmyn, – ištars A. Čekuolis. – Niekada nedažiau plaukų, nors man siūlė... jaunos moterys. Manau, kad raukšlių nebus, jei perdaug nemiegosi, nerūkysi ir stiklelio nekilnosi“.

Įdomūs pokalbiai apie bėgančius metus ir ateities perspektyvas – jau rytoj, penktadienį, 16.30 val. laidoje „Vilnius gyvai“ tik per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų