Sužibęs žiedas ant Markle rankos užminė mįslę: atskleidė antrojo vaikelio lytį?

Visai neseniai pasaulį apskriejo žinia, kad Princas Harry ir jo mylimoji hercogienė Meghan Markle išgyvena gražiausias akimirkas – pora laukiasi antrojo vaikelio.

Visi karališkosios šeimos gerbėjai su nekantrumu laukia vaikelio gimimo ir bando išsiaiškinti lytį. Visai neseniai pora užminė mįslę, daugelis įtaria, kad Meghan ir Harry jau atskleidė vaikelio lytį.

Įsimylėjėliai dalyvavo virtualiame „Spotify“ renginyje „Stream On“ . Pokalbio metu visas dėmesys krito ant dešinės rankos sužibusį žiedą, kuris gali būti užuomina apie vaikelio lytį. Auksinį žiedą puošia didelis rožinės spalvos safyras. Užvirė kalbos, kad M.Markle laukiasi mergaitės ir tai subtilus būdas apie tai pranešti.

Pora jau augina vieną sūnų Archie, kurio susilaukė 2019 metų gegužę. Kaip buvo rašoma oficialiame šiandien pasirodžiusiame pranešime, „Archie dabar taps vyresniuoju broliu“.

Primename, kad dar lapkričio gale buvo pasirodžiusi žinia, jog M. Markle besilaukdama antrojo vaikelio buvo patyrusi persileidimą.

Atviras jos pasakojimas buvo paviešintas „New York Times“ rašinyje.

Daugelis spėliojo, jog M. Markle ir princas Harry šiuo metu planuoja nėštumą, ir, pasirodo, jie neklydo, mat minėtas hercogienės persileidimas įvyko liepą, bekeliant savo pirmagimį sūnų Archie iš lovelės.

Pasirodo, kad visa tai itin stipriai paveikė hercogienę – ji netgi atsigulė į ligoninę Los Andžele, ir kasdien matė, kaip plyšta ją lankančio princo Harry širdis.

Moteris išsamiai papasakojo, kaip įvyko jos persileidimas, mat teigia, kad iškart suprato, jog kažkas yra ne taip. Pasirodo, kad pakeitusi sūnaus Archie sauskelnes, ji pajuto aštrų dūrį, ir netrukus parkrito ant žemės.

„Po kelių valandų, gulėjau ligoninės lovoje laikydama savo vyro ranką. Jaučiau ramybę jo delne ir pabučiavau jį, šlapią nuo mūsų abiejų ašarų. Žiūrėdama į šaltas baltas sienas galvojau, kaip mes nuo to išgysime“, – rašė hercogienė.

Hercogienė rašė, kad viskas nutiko vieną liepos mėnesio dieną, kuri iš pradžių atrodė tokia pati, kaip ir visos kitos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų