• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinoma saviugdos trenerė, autorė Gabriella Melrose gyvena džiugiomis nuotaikomis – jai pasipiršo iš Graikijos kilęs mylimasis Maiklas.

15

Žinoma saviugdos trenerė, autorė Gabriella Melrose gyvena džiugiomis nuotaikomis – jai pasipiršo iš Graikijos kilęs mylimasis Maiklas.

REKLAMA

„Pasakyčiau Tau TAIP bet kokiame gyvenime, laike ar vietoje. Mes susižadėjome!“, – džiugiomis naujienomis pasidalijo G. Melrose.

Lietuvaitė Gabriella Melrose socialiniuose tinkluose jau anksčiau traukė daugelio akį – daugybė sekėjų, akį traukianti išvaizda ir prabangūs automobiliai… Tačiau dar labiau ji galėtų nustebinti tada, kai apie minėtus automobilius imtų kalbėti, man būtent jie – didžiausia Gabriellos aistra.

Londone gyvenanti mergina buvo grįžusi į Lietuvą ir daugiau papasakojo apie savo gyvenimą bei taisyklę, kuriai sutiko nusižengti tik Lietuvoje.

Ypatinga meilė superautomobiliams

Gabriella teigė esanti labai aktyvi, o ir realizuoja save net keliose srityse vienu metu – ji ir aktorė, ir kuria muzika, o ateityje – dar didesni planai. 

REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų grupė susideda iš 2 narių ir vadinasi „Supercar Dolls“. Šis projektas man labai patinka. Jaučiu, jog tiek būdama aktore, tiek gatvės stiliaus muzikos atlikėja galiu išreikšti savo kūrybinę pusę. Tačiau labiausiai gyvenime noriu motyvuoti žmones tobulėti ir siekti savo tikslų – dėl to sukūriau savo motyvacinį blogą ir ateityje rengsiu saviugdos renginius“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Šiuo metu Gabriella jau ėmė regzti planus apie įvairius renginius, vasarą filmuosis keliuose projektuose, įrašinėja naują kūrinį ir toliau tobulina savo saviugdos blogą bei skiria dėmesio didžiausiai savo aistrai – superautomobiliams: „Automobiliai – mano aistra. Dievinu greitus sportinius automobilius. Tikiuosi greit galėsiu įsigyti savo.“

Gabriellos meilė superautomobiliams gimė dar prieš karantiną, kai ėmė dirbti jų narystės klube. Deja, pandemija klubo veiklą sustabdė, tačiau tai, ką teigia išgyvenusi Gabriella, yra nepamirštama.

REKLAMA
REKLAMA

„Ten turėjau galimybę kasdien vairuoti Lamborghini Aventador, pradėjau važinėti į superautomobilių suvažiavimus, na, ir taip supratau, jog dievinu greitus automobilius ir žmonių, kuriuos sutikau per suvažiavimus, energiją. Motyvuojanti ir tikslų siekianti bendruomenė mane labai įkvėpė. Dabar, nors ir neturiu savo superautomobilio, vis tiek likau bendruomenės dalimi“, – džiaugėsi ji.

Tiesa, mergina laikosi ir vienos taisyklės, susijusios su mašinomis: „Aš sau pasakiau: neturėsiu automobilio Londone, kol nesugebėsiu nusipirkti savo Lamborghini. Pradžioje toks ir Huracan. Bet mano svajonė Lamborgini Aventador SVJ. Spalva bus rožinė. O kol kas, jeigu reikia, automobilius nuomoju. Kartais ir tuos pačius superautomobilius. Tačiau Londone centre viskas buvo labai arti – galima naudotis „Uber“ arba tiesiog nueiti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto Gabriella pripažino, kad dėl tam tikrų aplinkybių šiam savo principui netrukus teks kiek nusižengti. Dėl COVID-19 proveržio mergina grįžo į Lietuvą, o kadangi itin pasiilgo šeimos ir ėmė puoselėti dvasines vertybes, šio savo sprendimo nė kiek nesigaili.

„Dabar gyvenu tarp Londono ir Lietuvos. Po karantino grįšiu į Lietuvą ir pirksiu automobilį. Dar ne Lamborghini, nes jo Lietuvoje tikrai vairuoti nenoriu – net ir klimatas tam nepritaikytas, ypač žiemą. Rinksiuosi kažką paprasto, nes Lietuvoje be automobilio gyventi sunku. Tad savo principui nusileisiu dėl aplinkybių“, – atviravo ji.

REKLAMA

Prabilo apie širdies reikalus

Ne paslaptis, kad stereotipai dažnai skelbia, jog automobiliais domisi tik vyrais, tuo tarpu moterims jie – tamsus miškas. Tuo tarpu Gabriella stipriąją lytį nustebinti gali ir čia.

„Aš žinau apie automobilius todėl, kad domiuosi. Bet kuri moteris, truputį pasiskaičiusi, gali nusimanyti apie automobilius. Tai nėra aukštasis mokslas. Vyrus stebina, kad mane automobiliai domina labiau, nei moteriški dalykai: mada, makiažas ir panašiai…“ – pripažino ji.

REKLAMA

Tad nors atrodo puikiai, Gabriella neslepia – apie išvaizdą ji dažnai pamiršta, mintis sutelkia visai kitur: „Paprastomis dienomis daugiau dėmesio sutelkiu į darbus, nei į rūbus ar makiažą. Tačiau prieš kameras mėgstu gražiau apsirengti ar pasidažyti. Kartais mėgstu išbandyti naujas kūno priežiūros prekes. Dievinu sportą – manau tai labai padeda puoselėti jaunystę.“

Gabriella atvira ir apie tai, kad ne viskas jos išvaizdoje yra natūralu – mergina apie tai kalba drąsiai: „Esu pasididinusi krūtinę, pasiputlinusi lūpas ir susimažinusi nosies galiuką. Daugelis sako, jog mano lūpos išdidintos ekstremaliai, tačiau nemeluosiu – jų neliečiu jau keletą metų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gabriella tikina, kad kai kur grožis iš tiesų svarbus, tačiau ji įsitikinusi, kad savo tikslų būtų pasiekusi atrodydama bet kaip, nes išvaizda nėra svarbiausia. „Tam tikrose industrijose grožis lemia daug: mados ar šou, tačiau truputį pasirūpinus savimi kiekvienas gali ten papulti. Man asmeniškai visi žmonės yra gražūs. Ir aš šventai tikiu, jog labai norint, galima pasiekti savo svajonių. Aš savo gyvenime – ar su dabartine, ar su bet kokia kita išvaizda – būčiau pasiekusi tiek pat“, – kalbėjo ji.

REKLAMA

Paklausta, ar turi daug gerbėjų, Gabriella teigė, kad jų yra todėl, kad ji daug kuo užsiima – yra fitneso bikini čempionė, motyvatorė, aktorė. „Taip pat esu šviesiaplaukė, kuri kuria repo stiliaus muziką ir domisi superautomobiliais… Manau, jau vien dėl to turiu daug sėkėjų „Instagram“. Labai glaudžiai bendrauju su manimi besižavinčiais žmonėmis, padedu jiems visais gyvenimiškais klausimais. Noriu skleisti vien gerą energiją ir paversti pasaulį geresne vieta. Noriu įkvėpti žmones mylėti save ir siekti savo tikslų“, – sakė žinoma mergina.

O štai paklausta, ar jos širdis užimta, Gabriella išliko paslaptinga: „Šiuo metu mano situacija, kas liečia vyrus, yra komplikuota. Tačiau mano širdis visada užimta meile sau ir pasauliui!“

Ant tiek žinoma moteris bei garsi jos "profesija", - kad 99% šio bulvarinio tinklapio skaitytojų -
ką tik pirmą kartą apie ją išgirdo.
O po 15 minučių - pamirš - iki "žurnalistais" save laikantys idiotai, vėl apie ją primins...
Is kur ji nukrito taip staigiai ? As apsoliuciai nieko nezinau kas ji ir is kur ? Pavarde primena..filma...Sorry.
Labai grazi porele ! Ar ji lietuve,nes pavarde nelietuviska.. ir vardas nulietuvintas. Chm...nesuprantu ? Kur ji gyvena,kur dirba ir tt,.parasykite,mums idomu jei lietuve !
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų