gabriella melrose

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabriella melrose“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabriella melrose“.

Susižadėjo žinoma saviugdos trenerė Gabriella Melrose: rankos paprašė užsienietis

Žinoma saviugdos trenerė, autorė Gabriella Melrose gyvena džiugiomis nuotaikomis – jai pasipiršo iš Graikijos kilęs mylimasis Maiklas. „Pasakyčiau Tau TAIP bet kokiame gyvenime, laike ar vietoje. Mes susižadėjome!“, – džiugiomis naujienomis pasidalijo G. Melrose.
2023-11-04

Įspūdingos išvaizdos lietuvaitė Londoną iškeitė į Lietuvą: čia atrado savo nišą

Įspūdingos išvaizdos lietuvaitė Gabriella Melrose 8-erius metus praleido Londone. Pradėjusi nuo indų plovimo dabar turi įsteigusi savo verslą ir nuo ryto lyg vakaro sukdavosi įvairiose veiklose. Visgi pro šalį bėgantis gyvenimas Londone ėmė moterį slėgti ir ji nusprendė, kad laikas grįžti namo. Nuosavas marketingo verslas Londone, superautomobilių klubas, muzikos kūrimas, kasdienė motyvacija moterims – ir tai dar ne visos kaunietės Gabriellos veiklos.
2022-02-07

Įspūdingą karjerą Londone padariusi kaunietė prabilo apie skaudžias patirtis: į mane yra mėtę „bulkutes“

Modelis, aktorė, verslininkė, prabangių automobilių reklaminis veidas - tai tik dalis to, kuo Londone užsiima kaunietė Gabriella (Gabrielė) Melrose. Įspūdingos išvaizdos moteris laužo stereotipus, kad grožis ir protas yra nesuderinama. Laidoje „Žmonės kalba“ Gabriella atvirai sako, kad moterys neretai nuvertinamos dėl to, kad yra ryškios, rūpinasi išvaizda, bet visi šie dalykai netrukdo siekti karjeros ir būti, pavyzdžiui, sėkmingomis verslininkėmis.
2021-04-21

Plastikos chirurgų nepaklausiusi lietuvė pasididino krūtinę: neatsigina vyrų dėmesio

Modeliu dirbanti ir Anglijoje ateitį besikurianti lietuvaitė Gabriella Melrose (26) vis dažniau atvirai kalba apie tai, jog savo išvaizdą yra pasitobulinusi pas plastikos chirurgus. Aukšta, šviesiaplaukė mergina neatsidžiaugia savo kūno formomis ir seksualiais kadrais drebina internetą. Mergina su tv3.lt skaitytojais taip pat pasidalijo ir savo išgyvenimais bei atskleidė, kaip nusprendė keisti savo išvaizdą. Šiuo metu Gabriella per mėnesį uždirba nuo 1 tūkst. iki 8 tūkst.
2019-03-15
Į viršų