Supras ne visi: Jacksono fanas pateikė netikėtą teoriją apie tai, kas galėjo būti jo motina

Nepaisant to, kad legendinis atlikėjas Michaelas Jacksonas mirė prieš 10 metų, tiek jo paslaptimis apipintas gyvenimas, tiek ir mirtis vis dar kelia galybes klausimų.

4

Visai neseniai internetą sudrebino netikėta viena dainininko gerbėjo teorija apie tai, kas yra tikrieji jo tėvai. Istorija patalpinta mirror.co.uk portale.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Supras ne visi: Jacksono fanas pateikė netikėtą teoriją apie tai, kas galėjo būti jo motina

Praėjusiais metais dainininko reputacija krito, kai pasirodė dokumentinė juosta „Leaving Neverland“, kurioje buvo teigiama, kad jis seksualiai išnaudojo berniukus, naudodamasis savo garsumu.

JAV dainininkė Diana Ross buvo viena tų, kurie išreiškė savo palaikymą ir bandė apginti mirusio Jacksono reputaciją, dažnai tai vis pabrėždavo socialiniuose tinkluose. Čia ji yra rašiusi, kad tai, kas buvo pasakyta apie Jacksoną minėtoje dokumentinėje juostoje, slegia jos krūtinę.

Minėtas Jacksono gerbėjas pridėjo, kad Dianos ir Michaelo draugystė truko virš 40 metų, o taip pat ji anksčiau mokė grupę „Jackson 5“.  Ir nors jų santykiai dažnai iš šono galėdavo pasirodyti kaip flirtas, o ypatingai tai pabrėždavo jų seksualūs šokiai, iš tiesų niekuomet nebuvo patvirtinta, kad tarp jų – romanas.

Anot gerbėjo, Diana netgi galėtų būti Michaelo biologinė motina, nepaisant to, kad iš tiesų ja laikoma Katherine Jackson, kuri buvo ištekėjusi už atlikėjo tėvo Josepho Jacksono.

Minėtas asmuo savo teorija pasidalijo „Reddit“ portale. Anot jo, Diana užaugo toje pačioje gatvėje, kaip ir dainininkas Smokey Robinsonas, kuriam savo jausmus buvo pripažinusi ir anksčiau. 

„Taip pat kai mokėsi vidurinėjė mokykloje, ji persikėlė, o tuo metu kaip tik galėjo lauktis – šį faktą bandė nuslėpti“, – pridėjo gerbėjas.

Savaime suprantama, nei Diana, nei Smokey niekuomet nėra kalbėję apie tai, kad būtent jie galėtų būti Jacksono tėvais. Tačiau būtent Diana oficialiai būtų turėjusi pasirūpinti M. Jacksono 3 vaikais – Paris, Michaelu jaunesniuoju ir Prince’u – jei jo motinai Katherine būtų kas nutikę, ir ši nebūtų galėjusi to padaryti už sūnų.

REKLAMA

Gerbėjas pridėjo, kad Diana ir Michaelas susipažino kai jam buvo 9 metai, ir ši iškart ėmė juo rūpintis, nepaisant to, kad tarp jų buvo 14 metų skirtumas. Sulaukęs 18-os, M. Jacksonas ją apibūdino kaip „labai mielą, artimą draugę, kuriai galima pasakyti tamsiausias savo paslaptis, ir vis tiek žinoti, kad ji to niekam neišduos“.

Vis dėlto gerbėjas įsitikinęs, kad tarp jų buvo kur kas daugiau, nei tik draugystė, o užuominas apie tai, neva, mėtė ir pats Jacksonas bei Ross.

Vienoje laidoje D. Ross apie grupę „Jackson 5“ yra kalbėjusi taip: „Jie privertė mane sunkiai dirbti, o Michaelas visuomet buvo man tarsi sūnus ar brolis. Kai filmuojuosi tokiuose šou, Michaelas dažniausiai įsliūkina. Aš nežinojau, kad jis bus ir čia, tačiau apie tai girdėjau ir to tikėjausi. Tai mane padaro stipresne, nes iš esmės, viską darau dėl jo.“

Vėliau, grupei persikėlus į Los Andželą, Diana priėmė Michaelą gyventi kartu su ja, kad jam nereikėtų kartu su kitais grupės nariais – vyresniais savo broliais –  keltis iš viešbučio į viešbutį.

Tiesa, Oprah Winfrey laidoje M. Jacksonas teigė, kad niekuomet nėra Dianai to sakęs, tačiau iš tiesų puoselėjo jai itin šiltus jausmus. Panašiai apie Michaelą yra atsiliepusi ir ji – moteris teigė, kad jis labai seksualus. 

Anot gerbėjo, atrodė, kad net ir jie patys nebežinojo, koks jų ryšys. „Esu išprotėjusi dėl Michaelo ir labai jį myliu, jis mano įkvėpimas. Jis labai švelnus, nuostabus žmogus, vienas ypatingiausių visoje planetoje, ir aš nė nežinau, ar jis pats supranta, koks ypatingas yra“, – sakė D. Ross.

Vėliau, 1981-aisiais kartu pasirodę „Oskarų“ ceremonijoje, jie ir vėl pokštavo apie savo artimą ryšį. O žurnalistams paklausus, ar jie kartu galvotų nusifilmuoti filme, Diana atsakė: „Artimiausiu metu ketiname kai ką padaryti, jis vaidins mano sūnų“.

Po 9 metų D. Ross ir vėl davė užuominą apie tai, koks jai artimas dianininkas. „Jis galėtų būti mano šeimos dalimi. Mūsų toks pats sudėjimas, tokia pati odos spalva“, – sakė ji.

Ar tikite, kad gerbėjo teorija išties galėtų būti tiesa?


Rašyti komentarą...
A
Ada
2020-03-17 13:06:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne , bet mano kad jie vienas kita mylėjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų