Suomijos ministrė pirmininkė sulaukė kritikos: žurnalui pozavo be liemenėlės

Visai neseniai Suomijos ministrės pirmininkės Sannos Marin vardas nuaidėjo užsienio žiniasklaidoje, ir šįkart dėl visai kitokių priežasčių, nei įprastai. 

4

Moteris įžiebė įvairias kalbas dėl to, jog žurnalo viršeliui pozavo be liemenėlės.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Suomijos ministrė pirmininkė sulaukė kritikos: žurnalui pozavo be liemenėlės

Tiesa, ji nebuvo nuoga – S. Marin vilkėjo stilingą švarką, o jos kaklą puošė akį traukiantis vėrinys. Taip atrodydama ministrė pirmininkė papuošė Suomijos vieno populiariausio mados leidinio „Tendi“ viršelį.

Kai kurie socialinių tinklų vartotojai pareiškė, kad moters įvaizdis yra „netinkamas“, o kiti buvo įsitikinę, kad tai panaikino jos patikimumą. O štai tie, kurie ją palaikė, ėmė socialiniuose tinkluose dalintis panašiomis fotografijomis su grotažyme „#imwithwanna“ („aš kartu su Sanna“ – liet.). 

Minėto žurnalo interviu ministrė pirmininkė pasakojo, kaip pavargo ir kiek spaudimo patyrė per pastarąjį laikotarpį dėl koronaviruso pandemijos. 

„Akivaizdu, kad šie metai tikrai paliks žymę. Tai nėra įprastas darbas ar normalus gyvenimas – jis buvo sunkus daugybe atvejų“, – pastebėjo ji. 

O štai lyčių studijų profesorė Anu Koivunenas užsienio žiniasklaidai teigė, kad jos nė kiek nenusbino ši socialinių medijų audra, kurią sukėlė S. Marin įvaizdis ant žurnalo viršelio. „Žinoma, kad atsirado tokių, kuriems atrodo, kad Sanna Marin neturėtų pasirodyti glamūriniuose žurnaluose, nes, neva, tai sumenkina jos politikės įvaizdis. Politikai puikiai suvokia, kokią diskusiją tokiu būdu pradeda“, – sakė ji.

Anot jos, net ir žurnale buvo rašoma, kad ministrės pirmininkės įvaizdis visuomet aptarinėjamas, negana to, apkalbama tai, kodėl ji visuomet rengiasi taip pat.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-10-19 12:21:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražus viršelis! Kokių paranojikų pasaulyje besama...
Atsakyti
-1

B
Bronius
2020-10-20 02:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugunai žmonių reikėtų kreiptis pas gydytojus. Kiekvienas mato tai, ką nori matyti. Jie parodė tik savo sugedino laipsnį.
Atsakyti
0

i
inafti
2020-10-20 06:01:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetaainė suaaugusiėms, nоrintiems sūsirаsti pаrtnerį, nоrintiems pasimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų