Sultingų formų gražuolė vadinama naująja interneto dievaite

Trumpam užmirškime Kim Kardashian ir Kendall Jenner. Internetą užvaldė nauja sensacija.

35

Susipažinkite su 21-erių Demi Rose. Su daugeliu garsenybių lyginama mergina savo populiarumu pradeda vytis garsiausias pasaulio žvaigždes.

Modelio karjeros laiptais lipanti mergina gali pasigirti pribloškiančia figūra. Ne, mergina neturi plokščio pilvuko ar lieknų it smilgos kojų, tačiau jos kūnas varo vyrus iš proto. Smėlio formos figūra, didelė krūtinė – Demi vizitinė kortelė.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sultingų formų gražuolė vadinama naująja interneto dievaite
(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sultingų formų gražuolė vadinama naująja interneto dievaite

Ją galima išvysti ne ant vienos moteriško trikotažo linijos, mat įspūdingų formų gražuolė dirba apatinio trikotažo modeliu.

Demi gyvenimas iš tiesų labai spalvingas. Ji lankosi įvairiuose pramogų pasaulio vakarėliuose, kuriuose visus pranoksta savo apranga. Seksualumu trykštanti mergina jau dabar savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje turi daugiau nei 3 milijonus gerbėjų.

Nors gražuolė sako, kad yra už natūralumą ir kategoriškai yra prieš plastines operacijas, visgi jos gerbėjai linkę manyti visai ką kitą. Daugelis iš jų mano, kad Demi yra pasitobulinusi ne tik savo kūno formas, bet ir veidą.

Šios merginos populiarumas ženkliai išaugo ir tuomet kai ji pradėjo susitikinėti su reperiu Tyga. Tačiau šios merginos biografija susidomėję žurnalistai netruko jos vardą bei nuotraukas aptikti JAV ir Dubajaus aukštos klasės eskorto svetainių puslapiuose. Po šio incidento reperis Tyga suskubo socialiniame tinkle „Twitter“ paneigti, kad juodu – pora. Populiarumo šie įvykiai merginai tikrai nesumažino, anaiptol, jis auga ne dienomis, o valandomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų