Sukūrinėje vonioje Milita Daikerytė mirko be lašelio makiažo: atrodo nepriekaištingai

Dainininkė ir grožio salono savininkė Milita Daikerytė – viena jauniausių šalies verslininkių. Nuo keturiolikos metų dirbanti mergina neslepia, kad krūvis nemenkas. Visgi nepaisant darbų gausos, M. Daikerytė randa laiko ir pasilepinti.

38

Vakar su gerbėjais socialinėje erdvėje mergina pasidalijo viena tokių akimirkų. SPA laiką leidusi lietuvių gražuolė mėgavosi sūkurine vonia. Nors čia ilsėjosi be lašelio makiažo, pasirūpinti stiliumi nepamiršo – pasiruošė figūrą išryškinantį vientisą maudymosi kostiumėlį.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sukūrinėje vonioje Milita Daikerytė mirko be lašelio makiažo: atrodo nepriekaištingai

Akivaizdu, kad viena stilingiausių šalies merginų nė neketina apleisti šio titulo. Dėl prabangaus gyvenimo būdo, kurį demonstruoja socialiniuose tinkluose, ji neretai priskiriama „auksiniui jaunimui“. Visgi M. Daikerytei tokios kalbos kelia šypseną.

„Aš savęs nepriskirčiau jokioms sąvokoms, jokioms etiketėms. Tai, ką matai vizualiai, savo akimis, gali labai stipriai klaidinti. Aš visad sakau žmonėms, kad geriau visada turėti savo nuomonę ir tos klijuojamos etiketės ne visada būna teisingos“, - viename interviu kalbėjo mergina.

Pasak M. Daikerytės, jos vertybės – visai kitokios: „Manau, kad mano artimi žmonės žino, kokia aš iš tikrųjų esu ir prieš visą Lietuvą neturiu niekam nieko įrodinėti, bet sakau – apsipirkinėjimas, blizgučiai ir prabanga nėra mano prioritetas. Man tai niekada nebuvo vertybė. Pirmiausia skiriu laiko darbui, šeimai, sveikai gyvensenai, sportui.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų