Sukti klausimai išbandė Tarasovų šeimos stiprybę: Vilius išdavė, kodėl iš Violetos kartais sulaukia priekaištų

Šį šeštadienio vakarą TV3  pakvies savo žiūrovus išbandyti žinias įtraukiančiame žaidime „galvOK“. Atlikėjai Vilius ir Violeta Tarasovai bandys įrodyti, kuris iš jų yra labiau vertas nugalėti.

Marijono Mikutavičiaus komandą šįkart papildys Violeta Tarasovienė, o Mantas Katleris į savo komandą priims Vilių Tarasovą.

Violeta žaidime stengsis paliesti grožio temas – ji ne tik bandys dalintis savo žiniomis, bet ir iš Marijono išgaus netikėtų prisipažinimų apie tai, jog vaikystėje žinomam vyrui mama yra plovusi galvą su virtuvėje dažnai sutinkamais maisto produktais.

Tuo tarpu atlikėjas V. Tarasovas dar laidos pradžioje užsimins, jog per praėjusius metus turėjo nemažai traumų, todėl jis bandys atsakyti į klausimus, susijusius su žmogaus anatomija. Dar birželio 9-ąją dainininkas patyrė traumą žaisdamas su draugais krepšinį – tąkart žinomam vyrui nutrūko Achilo sausgyslė, dėl ko vėliau prireikė ir operacijos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sukti klausimai išbandė Tarasovų šeimos stiprybę

Pamatęs kitą temą, atlikėjas staiga užsinorės susisiekti ir su artimaisiais. „Jei sėdėčiau čia su savo mama, tai dabar imčiau „Sodiname gėles“ temą, bet, deja, neturime skambučio mamai…“ – apmaudo neslėpė jis.

Tiesa, kaip paaiškės vėliau, nemažai žinių šioje srityje turės ir Violeta – tik ar Vilius suteiks jai šansą atsakyti į su gėlėmis susijusius klausimus?

O štai dėl kai kurių savo turimų žinių Vilius bus dėkingas televizijai ir prie televizoriaus ekrano praleistoms valandoms. „Dabar jei Violeta bambės, kad aš prie teliko sėdžiu sekmadienio rytais…“ – juokaus jis žvelgdamas į žmoną.

Be ko negalėtų išlikti Amazonės miškai? Kokia yra efektyviausia pagalba nusideginus? Tai tik dalis klausimų, į kuriuos bandys atsakyti Tarasovų šeima.

Kas privers Violetą juoktis iki ašarų ir kodėl atlikdamas vieną veiksmą Vilius gaus laidos vedėjo pasiūlymą prižiūrėti savo nugarą, pamatysite jau šį šeštadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
J
Jamina
2021-04-10 16:15:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau atsibodo jie, rašinėja čiut ne kiekviena diena. Aš ir taip jų nemėgstu, net jų dainušku neklausau.
Atsakyti
0

J
Jonas
2021-04-11 15:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai siai moterai turetu jau apie 50metu tai kiek katinui tada...
Atsakyti
0

J
Julė
2021-04-11 09:33:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip galima mėgti ? šaunūs žmonės , nėra ką apie juos pletkinti :D Kam rašinėjate jeigu nemėgstate , matomai pavydas šiai šauniai šeimai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų