Genytė – apie ryšį su sūnumi: nepatiko nė viena iš jo draugių

Dainininkė, pedagogė Vaida Genytė „Gero vakaro šou“ laidoje prakalbo apie savo muzikinę karjerą, fizinę formą ir kitus gyvenimiškus dalykus.

Prakalbus Velykų tema, vedėjai V.Genytei uždavė klausimą, ar ji mėgsta gaminti: „Man geriausiai sekasi gaminti kotletukus, bulvių košę ir burokėlius. Man sunku išlaikyti tokia figūrą, esu ir gurmanė ir mėgstanti labai skaniai pavalgyti. Galiu suvalgyti labai daug kiaušinių, nes labai juos mėgstu. Galiu ir cepelinų labai daug suvalgyti, net šešis vienu prisėdimu, visi stebisi, kad tokia maža ir tiek telpa.“

Laidos herojė labai drąsiai kalbėjo apie sutiktus muzikos mokytojus, santykį su muzika ir pabrėžė kaip jausdavosi vaikystėje, kai dar tik pradėjo mokytis groti.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dainininkė Vaida Genytė: „Aš muzikos nesiklausau“

„Jie taip sugebėdavo padaryti tokį spaudimą, kad tu jaustumeis, na nepasakyčiau, kad labai taip patogiai, jaukiai. Aš žiauriai nenorėjau groti. Aš labai nenorėjau mokytis muzikos. Man patiko tik tai tas, kas man pavyksta greitai, aiškiai ir iš karto“, – pasakojo Vaida apie patirtis muzikos mokykloje.

Atrodo, kad muzikos pasaulio žmonių gyvenimas visada apipintas tik įvairiausiomis dainomis, melodijomis ir jie nenustoja dainavę, tačiau atlikėja atskleidė visiškai kitokią, kiek stebinančią savąją pusę.

„Aš išvis muzikos nesiklausau. Dažniausiai, tai klausausi tada, kada man reikia darbui, tada, kada aš ruošiuosi, kada aš ieškau kažkokių, tam tikrų kūrinių, ruošiu kūrinį ir mokausi, tai va, tada aš klausau, o šiaip specialiai, kad įsijungčiau savo malonumui kaip fonui darant valgyt ar tvarkant kambarius, ar automobilyje – niekada to nebuvo. Ir po koncerto, kai važiuoju visą laiką paprašau – išjunkit visus aparatus, kurie skleidžia garsus muzikinius“, – sakė Vaida.

Na, o parvykus iš koncertų namuose jos laukia vyras Aidas ir sūnus, apie kurį kalbant Vaidai nedingsta šypsena, nors artėjantis naujas sūnaus etapas ją labai jaudina: „Jis jau užaugęs, tikras žmogus, geras labai. Man labai gaila, kad jis jau toks didelis. Dabar jis dvyliktoje klasėje, nenoriu, kad jis išeitų iš mano namų, tegu būna kuo ilgiau.“

Justinas Jankevičius juokaudamas paklausė ar sūnus jau supažindino su nors viena mergina. Atlikėja linktelėjo ir prisipažino, kad jam nė viena sūnaus mergina nepatiko.

Nuoširdžias emocijas, atvirus pokalbius su V.Genyte galite pamatyti čia: 


Rašyti komentarą...
X
X.
2021-04-07 02:14:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo greičiau patiks sūnaus draugės, tuo geriau. Turiu tris sūnus ir daug patirties. Jokių šansų motinai nurungtis marčias.
Atsakyti
-16

N
Nora
2021-04-07 07:43:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sūnus jau užaugęs, jo prastas skonis (nė viena draugė nepatiko). Baisi furija.
Atsakyti
-14

E
Ezys
2021-04-07 12:13:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad labai pasiputus
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų