Iššūkis tiesioginio eterio metu: „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Edgaras neslėpė, kad tai pamatęs gali nualpti

„Power Hit Radio“ eteryje netrūksta nei populiariausių šokių hitų ar intriguojančių klausytojų istorijų, nei beprotiškų iššūkių. Visai neseniai naujoji „Power Hit Radio“ vedėja Laura Ignatovičiūtė tiesioginio eterio metu nusprendė įveikti baimes.

Laidos metu profesionali meistrė jai pravėrė ausis. Negana to, ji tai padarė net 3 kartus…

Meistrė iš „Fokus Pokus“ salono Edgarui Kožuchovskiui bei Laurai Ignatovičiūtei papasakojo apie savo darbo subtilybes, o galiausiai merginą „Power Hit Radio“ studijoje, bekalbant su pašnekovais, įtikino ausis prasiverti daugiau kartų, nei ji buvo planavusi.

Prieš pat pirmą dūrį Laura neslėpė baimės. „Viskas gerai… Bet palikimą, Edgarai, atiduodu tau“, – šmaikštavo ji.

„Aš irgi galiu nualpti – nesu labai šaltų nervų žmogus“, – prisipažino ir Edgaras.

Laurai įverti dabar itin populiarūs vėrimai į ausies kremzlę ausies kraštelyje. Šiose vietose ji žada vėliau nešioti žiedelius. Taip pat jai įvertas auskaras ir dar arčiau veido – ši vieta kur kas skausmingesnė. „Įtikinau, kad Laurai to tikrai reikia“, – sakė specialistė.

Tačiau dažnai pasitaiko ir atvirkštinių situacijų – į saloną atėję žmonės netikėtai persigalvoja. „Tiek aš, tiek tatuiruočių meistrai turime mokėti bendrauti su žmonėmis ir įtikinti juos ne dėl savęs, o dėl jų pačių padaryti tai, ko jie iš tikrųjų nori. Kai kurie tam buvo pasiryžę net ne vienerius metus, bet nedrįsta arba labai bijo – taip, kaip Laura“, – sakė Vaida.

Sukaupusi drąsą ir jausdama didžiulį klausytojų palaikymą, „Power Hit Radio“ laidų vedėja leido Vaidai atlikti tai, ką ji moka geriausiai, o Laura džiaugėsi puikiu rezultatu – dabar ji nekantrauja nešioti auskarus.

Visą procesą pamatysite vaizdo įraše. 

„Power Hit Radio“ jau 18 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką bei supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-04-10 11:06:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniu laivas. Hit Power
Atsakyti
0

S
Sawas
2021-04-10 12:58:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar jei tarpkoji būtu kas pradūres, visa Lietuva nualptu is nuostabos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų