Sudužusios mamos svajonės: „2 Barus“ palieka Ernesta

Sekmadienio naktį paaiškėjo, kad realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ palieka vyriausia projekto dalyvė Ernesta, o linksmasis Renaldas dar liks šou. Už Ernestą balsavo virš 11 tūkst. žiūrovų, o už Renaldą – virš 36 tūkst.

17

Nors Ernesta ir sakė, kad jai dalyvavimas šou labai svarbus dėl prizo – automobilio, žiūrovai pasirinko nuotaikingąjį kaimietuką dzūką Renaldą. Jam palaikymą išreiškė ir dauguma realybės šou dalyvių.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvė Ernesta

Iškritusios dalyvės geriausias draugas projekte Žygis turėjo šansą pakeisti Ernestą ant kėdės – tą jam pasiūlė projekte organizatoriai, kadangi pats jaunuolis buvo sakęs, kad norėtų jėgas išmėginti su Žygiu. Tačiau jaunuolis atsisakė – Renaldas jam pasirodė per daug stiprus konkurentas.

Realybės šou taisyklės keičiasi: nebelieka angelų ir velnių komandų. Kitą savaitę išlikimo kovoje kovos trys barmenai. Mažiausiai apyvartos surinkęs dalyvis užims pirmąją karštąją kėdę, daugiausiai minusų surinkęs dalyvis – antrąją, o trečiąją kėdę nulems daugiausiai pliusų surinkęs dalyvis.

Daugiausiai internetinių simpatijų šią savaitę surinko Simona. Jai projekto organizatoriai pasiūlė ypatingą dovaną – romantšika naktis prabangiuose VIP Karpynės apartamentuose.


Rašyti komentarą...
J
JUST
2016-08-08 02:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
romanŠIKA naktis .. :DDDD
Atsakyti
0

E
Ema
2016-08-08 22:09:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Realybė tokia -iškrito Ernesta. Dabar reikia išrinkti savaitės favoritą. Tai Renaldas. Tai tik jis . Visi už Renaldą!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų