Sudėtingą gimdymą patyrusi Ilka parodė, kaip jos kūnas atrodo dabar: prabilo apie pokyčius

Šių metų balandžio 21-ąją mitybos specialistė Ilka Adams ir treneris Andrius Pauliukevičius susilaukė pirmagimės, kurią pavadino dvigubu vardu – Adriana Estelle. Praėjus kiek laiko po gimdymo, moteris parodė, kaip dabar atrodo jos kūnas bei pasidalijo patarimais.

14

Apie išvaizdos pokyčius ji prabilo socialiniame tinkle, kuriame paviešino vaizdo įrašą.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sudėtingą gimdymą patyrusi Ilka parodė, kaip jos kūnas atrodo dabar: prabilo apie pokyčius

Insagrame moteris su savo sekėjais pasidalijo nuotraukų koliažu. Pirmoje nuotraukoje ji pozavo, kuomet liko 3 dienos iki gimdymo, o kitoje nuotraukoje – praėjus 13 dienų po Cezario pjūvio.

„Kairė nuotrauka padaryta likus 3 dienoms iki gimdymo, kai organizmas kaupė daugiausia skysčių ir pilvas buvo didžiausias. Antroji nuotrauka – praėjus 13 dienų po Cezario pjūvio. Moters kūnas yra nuostabus ir visos mamos yra nuostabios ar sutinkate?“– instagrame rašė ji.

Nuotraukose matyti, kad mitybos specialistės figūra stipriai pasikeitusi. Rodos, kad ji sėkmingai atsikratė visų nėštumo metu priaugtų kilogramų.

Moteris atskleidė savo paslaptį, kurios dėka jai pavyko taip stipriai pasikeisti. Kalbėdama apie nuotrauką, Ilka tikino, kad jos tikslas nėra parodyti save, o ji nori moteris motyvuoti, kad jeigu jai pavyko pasiekti tokių rezultatų, pavyks ir kitoms.

I. Adams pabrėžė, kad jos šeimoje yra daug žmonių, kurie kovoja su antsvoriu, todėl tikrai neturi gerų genų, kurie prisidėtų prie lieknos figūros. Ji šiuos rezultatus pasiekė subalansuotos mitybos dėka bei sportu.

„Noriu motyvuoti moteris, kad viskas priklauso tik nuo jūsų. Viskas priklauso tik nuo jūsų motyvacijos“, – kalbėjo Ilka.

Specialistė pabrėžė, kad tikrai nėra tobula ir turi įdėti daug darbo, kad sugrįžtų atgal į senas formas.

„Mano tikslas yra parodyti, kad moters kūnas gali pilnai grįžti, kaip atrodė prieš nėštumą ir net gali atrodyti dar geriau“, – pabrėžė moteris.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau ji papasakojo  apie sudėtingą gimdymą bei atskleidė vaikelio vardo reikšmę.

Ilka pasakojo, kad planavo mergytę gimdyti natūraliu būdu, tačiau teko daryti Cezario pjūvį.

Nepakeliamas skausmas ir sėkminga operacija

Ilka norėjo, jog dukrytė į pasaulį ateitų natūraliu būdų, tačiau susidūrė su problema – neatsivėrė gimdos kaklelis.

REKLAMA

„Planavau natūraliai gimdyti, tačiau teko daryti Cezario pjūvį. Man neatsidarė gimdos kaklelis. Sąrėmiai prasidėjo praėjusį sekmadienį, bet likau namuose. Pirmadienį ryte sakiau vyrui, kad gali mane jau vežti į ligoninę. Tuomet ligoninėje skausmas tik intensyvėjo, kas 10 minučių buvo sąrėmiai. Gimdymo kaklelis buvo atsivėręs tik 2 cm. Kai nebegalėjau kankintis iš skausmo, 21 d. aš pasakiau, kad viskas, nebegaliu. Nuvežė į gimdyklą, nuskausmino.

Laukėme, ar atsidarys gimdymo kaklelis, tačiau to nebuvo. Atliko tyrimą, kurio metu  patikrino, kiek vaikas turi deguonies. Pamatavo ir pasakė, kad nebegalime laukti, vaikui trūksta deguonies. Mano kūnas nebuvo paruoštas gimdyti natūraliai, kūdikiui tai būtų kančia. Taip pat ir man, todėl reikėjo staigiai operuoti. Cezario metu vaiką ištraukė per 5 min., o tuomet tęsėsi operacija. Tad man tik parodė vaikelį, jo akytes ir tęsė operaciją“, – kalbėjo pašnekovė.

Laimei, moteris labai greitai atsigavo po operacijos: „Po Cezario pjūvio aš labai greitai atsistačiau. Manau, kad tai yra dėl mano sportiško kūno bei režimo. Iš karto po operacijos aš negalėjau nieko jausti: nuo krūtinės iki kojų. Atsistoti ant kojų užtruko 4 valandas. Iš karto po gimdymo mane išvedė į tokį specialų kambarį, kuriame aš šiek tiek pamiegojau. Po pusvalandžio paprašiau, kad atneštų mano vaiką. Iš karto pradėjau jį pati maitinti. Labai norėjau susipažinti su vaiku, tačiau operacijos kabinetas nėra puikus būdas pirmai pažinčiai.“

Ilka tikino, kad net seselės negalėjo patikėti, kad ši gerai jaučiai. „Po Cezario pjūvio aš jaučiausi gerai. Žinoma, kad tai yra operacija, pilvo pjūvis, todėl reikia būti atsargiai. Tačiau aš turiu sportinį kūną, kuris yra pratęs prie ląstelių atnaujinimo, todėl mano organizmas reaguoja visai kitaip ir gali labai greitai atsistatyti. Tai yra ne tik dėl sporto, tačiau ir dėl maisto režimo. Man yra svarbi visavertė mityba, todėl niekur nevažiuoju be maisto. Aš net tuo atveju, kuomet nenoriu valgyti, prisiverčiu pavalgyti. Žinau, kad kūnui reikia energijos, todėl jį privalu atstatyti. Ligoninės maisto aš nevalgiau, nes viską turėjau pati. Vyras atnešdavo man pietus. Sveikas ir subalansuotas maistas – gyvenimo būdas, todėl net ir po Cezario pjūvio aš galiu stovėti ant kojų“, – džiaugėsi Ilka.

REKLAMA

Gimdymas be vyro ir vaikelio vardas

Dėl šalyje įvesto karantino, moteriai teko gimdyti be šalia esančio vyro. Tačiau liūdniausia buvo ne tada: „Žinoma, moterys nori, jog vyras dalyvautų gimdyme. Tačiau liūdniausia būna tada, kai lauki gimdymo viena. Ypač, kuomet skausmas būna nežmogiškas. Labai liūdna buvo ir po gimdymo. Labai trūko palaikymo iš artimo žmogaus. Liūdna buvo ir tada, kai nuvežė mane į atsistatymo kambarį, o Andriaus jame nebuvo. Sekančią dieną vyras su vaiku susipažino per „WhatsApp“ programėlę. Jis negalėjo gyvai jo pamatyti. Labai liūdnas procesas.“

Ilka pasakojo, kad tapęs tėčiu, Andrius yra be proto laimingas, o pirmas susitikimas su dukryte buvo labai jautrus: „Jo akys labai spindėjo iš laimės, kuomet paėmė mažylę į rankas. Net ašaros pradėjo bėgti. Kalbant apie motinystę, tai man tai yra naujovė. Mažylė labai prisirišo prie manęs. Atiduodu jai labai daug meilės. Šiandien yra lygiai savaitė, kaip esu mama. Dar nesusidūriau su problemomis. Švęsime, kad mes jau auginame dukrytę savaitę laiko. Vyras jau atnešė rožių ir pasveikino mus su dukryte.“

Pora savo pirmagimei suteikė dvigubą vardą – Adriana Estelle. Moteris pasakojo, kad jos šeimoje yra tradicija, jog kuo daugiau žmogus turi vardų, tuo turtingesnis jis bus: „Žinojau, kad jeigu turėsiu dukrytę, pavadinsiu ją Adriana. Mano mamos buvo antras toks vardas, todėl tai jos garbei. Estelle vardas yra mano mamos sesės garbei. Vyrui tiko tokie vardai, jis nesipriešino, todėl taip ir pavadinome.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų