Su žmona krizę išgyvenantis Bieberis susirašinėja su kita žvaigžde: pasidalijo detalėmis

Dainininkas Justinas Bieberis pastaruoju metu susilaukia itin daug dėmesio – užsienio žiniasklaidoje antraštės kiekvieną dieną mirga nuo atlikėjo vardo.

41

Šįkart jis užkluptas nemalonioje pozicijoje – pasirodo, kad jis susirašinėja su kita žinoma mergina.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su žmona krizę išgyvenantis Bieberis susirašinėja su kita žvaigžde: pasidalijo detalėmis

Nors Justino Bieberio ir jo mylimosios manekenės Hailey Baldwin santykiuose ir taip netrūksta problemų, dainininkas, panašu, turi į valias laiko savo dėmesį skirti ir kitoms.

Neseniai apie tai pati užsienio žiniasklaidai papasakojo kylanti dainininkė, Billie Eilish. Pasirodo, kad mergina – pati tikriausia Bieberio gerbėja, o ir susirašinėjo jie net kelis kartus.

Tiesa, atlikėja visko tiksliai neatskleidė – užsiminė tik tiek, kad žinutė buvo „beprotiška“. Iš jos pasakojimų paaiškėjo, kad jiedu tąkart apsikeitė net ne keliomis žinutėmis, kur kas daugiau. Vis dėlto pirmoji Bieberio žinutė buvo gana ypatinga.

Pasirodo, kad kai dar nebuvo garsi, Billie ne kartą rašė dainininkui, todėl šis jai atsiuntė seną jos bandymą jį užkalbinti. Tai buvo dar 2014-aisiais metais.

„Tai buvo nuostabu. Jis toks mielas. Taip pat aš jį puikiai suprantu – jam teko nemažai patirti“, – sakė Billie.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pastaruoju metu atlikėjas išgyvena nelengvą laikotarpį. Viešumoje pasirodė kalbos apie jo ir Hailey santuokos keblumus, o taip pat vaikinas jau ne vienerius metus kenčia nuo depresijos. Dėl šios priežasties jis netgi nusprendė kuriam laikui sustabdyti savo karjerą – apie tai neseniai pranešė „Instagram“ asmeninėje paskyroje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų