REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Juokas ilgina gyvenimą, kuria malonius prisiminimus ir padeda net ne pačių maloniausių situacijų metu – būtent tai įrodys jau šiandien TV3 eteryje pasirodysiantis Tado Vidmanto serialas „Gelbėtojai išgelbėtojai“. Dar vienas juodojo humoro režisieriaus darbas atskleis gelbėtojų gyvenimus, kuriuose, patikėkite, tikrai pasitaiko visko...

Juokas ilgina gyvenimą, kuria malonius prisiminimus ir padeda net ne pačių maloniausių situacijų metu – būtent tai įrodys jau šiandien TV3 eteryje pasirodysiantis Tado Vidmanto serialas „Gelbėtojai išgelbėtojai“. Dar vienas juodojo humoro režisieriaus darbas atskleis gelbėtojų gyvenimus, kuriuose, patikėkite, tikrai pasitaiko visko...

REKLAMA

„Gelbėtojai išgelbėtojai“ – daugelį pralinksminusio T. Vidmanto serialo „Medikai paramedikai“ tęsinys, kuriame į nuotykių bangas panirs jau kiti gyvybių sergėtojai, rašoma pranešime spaudai.

Be gelbėtojų ir medikų sunkiai įsivaizduotume savo gyvenimus – juk būtent jiems patikime savo gyvybes ir neretai pasitikime net labiau nei artimaisiais. Tačiau tuo pat metu tokių profesijų atstovai yra nuolat priversti susidurti su iššūkiais, kurių absurdiškumas, nori nenori, priverčia nusišypsoti – visų pirma, žinoma, pačius medikus ir gelbėtojus.

Kuriozinės situacijos, kurias Palangoje gelbėtojams tenka spręsti iš tiesų

Kad gelbėtojai sezono metu kiekvieną dieną susiduria su išties kuriozinėmis situacijomis, patvirtina ir Palangos gelbėtojų stoties vadas Jonas Pirožnikas.

REKLAMA
REKLAMA

„Visko pasitaiko. Būna, šeimynos susipyksta pliaže, pradeda vyras su žmona muštis – bėgame skirti. Kiti vandens motociklais įplaukia į moterų pliažą ir ieško merginų. Tada tenka plaukti ir traukti juos iš motociklų ar stumti į šalį“, – pasakoja J. Pirožnikas.

REKLAMA

Šeštadienio rytai – ypatingi. Po linksmybių išvakarėse, kaip taisyklė, gelbėtojai paplūdimyje susiduria su „įspūdingais“ vaizdais.

„Atvažiuojame ir jau septintą valandą ryte randame gulinčių girtų žmonių – be kelnių, be kitų rūbų, be piniginių. Tenka juos kelti ir paraginti eiti namo – jei tokie žmonės dieną eis maudytis, tai bus pavojinga“, – teigia Palangos gelbėtojų vadas.

Kokius gelbėtojus matysime seriale?

Panašių situacijų, kaip pasakoja Palangos gelbėtojų stoties vadas J. Pirožnikas, netruks ir „Gelbėtojai išgelbėtojai“ seriale. Vis dėlto režisierius T. Vidmantas pabrėžia, kad juodąjį humorą privalu pateikti subtiliai – taip, kad auditorijai jis būtų priimtinas.

REKLAMA
REKLAMA

O kad toks humoro poreikis egzistuoja, anot režisieriaus, įrodė jo „Gauto iškvietimo“ filmų sėkmė. „Esu labai dėkingas TV3 ir Go3 už drąsą žiūrovams rodyti ir tokio žanro serialus“, – sako režisierius.

Jau šiandien TV3 eteryje pasirodysiantis serialas yra parašytas tokiu pat principu, kaip ir „Gauto iškvietimo“ filmai. Nurodęs aiškias gaires ir aprašęs situacijas, T. Vidmantas jas pateikia aktoriams, o tada pastariesiems suteikiama visiška laisvė, kaip visa tai įgyvendinti realybėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Dialogus aktoriai improvizavo vietoje – tokia kūrybinė laisvė aktorius labai išlaisvina, jų vaidyba tampa daug natūralesnė. Nebereikia bandyti prisiminti teksto – jis kuriamas vietoje“, – pasakoja kūrėjas.

Tiesa, nepaisant gerų emocijų, T. Vidmanto filmavimo aikštelėje visada nubrėžiamos aiškios ribos. „Kartais, jei patys mažiau juoktumėmės, galbūt galėtume dirbti greičiau. Bet kai matau, kad viską spėjame, leidžiu tiek sau, tiek komandai labiau atsipalaiduoti – reikia pasimėgauti procesu“, – užkulisiais dalijasi režisierius.

REKLAMA

T. Vidmantas neslepia, jog sukurti gerą humoro komediją yra iššūkis. Dar sunkiau juostą filmuoti viešoje vietoje, kurioje sezono metu poilsiauja žmonės.

Tačiau net ir tai patyrusiam režisieriui netrukdo – T. Vidmantas dirbdamas visą dėmesį sutelkia į ekraną. Net įkyriausi praeiviai dažniausiai tai pastebi ir jų nė nereikia ilgai prašyti nelįsti į kadrą.

Vis dėlto pasitaiko ir kiek kitokių situacijų, į kurias nereaguoti – tiesiog neįmanoma. Pavyzdžiui, filmuojant serialą „Gelbėtojai išgelbėtojai“ garsiojoje Palangos J. Basanavičiaus gatvėje, pasirodė keistuolis, atėjęs su automatiniu šautuvu.

REKLAMA

„Spėju, kad šratasvydžio, bet vis tiek buvo nejauku“, – prisipažįsta T. Vidmantas ir kviečia serialo premjerą, kurioje tokių situacijų bus apstu, stebėti jau šiandien.

Serialo anonsą žiūrėkite straipsnio pradžioje.

T. Vidmanto juodojo humoro serialas „Gelbėtojai išgelbėtojai“ – jau šiandien, 21 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų