Stulbinantis lieknumas: 25 metais už Prancūzijos prezidentą vyresnė jo žmona žavi gerbėjus

Praėjusį pavasarį Emmanueliui Macronui tapus Prancūzijos prezidentu, dauguma ėmė atkreipti dėmesį ir į jo santykius su vyresne žmona Brigitte Macron.

85

Žmones stebino faktas, kad ji – jo buvusi mokytoja, tačiau ilgainiui pasaulis šiuos santykius pripažino. Vis dėlto kokia iš tiesų ta Brigitte Macron?

(85 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Privers aikčioti: 25 metais už Prancūzijos prezidentą vyresnė jo žmona žavi gerbėjus

Kalbėdama apie savo santykius su jaunesniu mylimuoju, Brigitte linkusi juokauti: „Žinoma, mudu kartu pusryčiaujame – aš ir mano raukšlės, jis ir jo jaunystė. Viskas taip ir vyksta.“

Galbūt dėl savo amžiaus, o galbūt dėl stipraus charakterio, Brigitte įrodė, kad ji tikrai nebus tik savo vyro puošmena, tam tikras žaisliukas. Tapusi pirmąja šalies dama, ji iškart ėmėsi veiklos.

Stilingoji prancūzė Brigitte ne kartą buvo nufotografuota su JAV prezidento Donaldo Trumpo žmona Melania, tačiau ji neslepia, jog jos – itin skirtingos.

„Melania nieko negali daryti – ji netgi pati negali atsidaryti lango. Ji negali išeiti į viešumą – tuo tarpu aš kiekvieną dieną vaikštau Paryžiuje. Melania yra iš tiesų labai charizmatiška moteris, tačiau yra priversta tai slėpti. Ji dievina juoktis, tačiau stengiasi to neparodyti“, – apie pirmąją JAV damą yra sakiusi B. Macron.

Žinoma, Brigitte dar yra žinoma ir dėl savo ypatingo stiliaus pojūčio, dėl kurio nė neverta stebėtis – juk ji prancūzė. Ji sėdi visų svarbiausių mados namų kolekcijų pristatymų pirmosiose eilėse. Tačiau net ir dievindama mados pasaulį, ji išlieka ištikima savo įvaizdžiui – neseniai B. Macron atsisakė didžiulio interviu „Vogue“ paaiškindama, kad taip daro todėl, jog nėra modelis.

Kalbėdama apie savo stilių, Prancūzijos prezidento žmona atvira – ji niekuomet nežino ką dėvėti, todėl jai ypatingai padeda „Louis Vuitton“ mados namų dizaineris Nicolas Ghesquiere.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų