Stulbina: Schwarzeneggerio kopija per naktį sulaukė pasaulinės šlovės

Vos per kelias dienas 21-erių metų kultūristas iš Rusijos sulaukė pasaulinės šlovės. Įspūdingą figūrą turintis jaunuolis sužavėjo žmones dėl akivaizdaus panašumo į sportininką, aktorių Arnoldą Schwarzeneggerį. Vaikinas jau dabar vadinamas „Arnoldo klonas“, o gaunamas dėmesys Antonui Ryskinui labai patinka.

57

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Schwarzeneggerio kopija per naktį sulaukė pasaulinės šlovės

Kaip pats sako naujienų portalams, panašumą į visame pasaulyje žinomą „kietuolį“ jis įžvelgė jau seniau. Apie panašumą kalbėjo ir draugai, sporto salės kolegos, tačiau Antonas net sapne nesitikėjo, kad taps toks populiarus. Svarbiausia, kad apie jo panašumą „Facebook“ paskelbė ir bokso čempionas Mike‘as Tysonas.

„Šis jaunas sportininkas yra tiesiog Arnoldo Schwarzeneggerio klonas“, - rašė M. Tysonas. Tai jaunuoliui iš Rusijos padėjo per naktį tapti žvaigžde. Rusas labai apsidžiaugė dėl gauto dėmesio, dėkoja tiek boksininkui, tiek kitiems, kurie jį labai palaiko.

„Schwarzeneggeris – mano autoritetas ir aš niekada nebūsiu geresnis už jį. Bet tikiuosi, kad kada nors galėsiu džiaugtis tokiais pasiekimais“, - kukliai kalba Antonas, kurį labai giria treneriai, sporto pasaulio atstovai.

„Siekite savo tikslų, visada įsivaizduokite, ko norite pasiekti, nė sekundės nepamirškite apie tai, kaip norite atrodyti“, - patarė vaikinas, teigiantis, kad viskas yra įmanoma.


Rašyti komentarą...
a
al py back!
2016-05-21 22:38:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
SRAMATA! gal ir sulauke bet tokio pripazinimo ir turtu nesulauks dirba ne tik raumuo bet ir smegenai !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų