Stebėkite tiesiogiai: tokių „Auksinių svogūnų“ žiūrovai dar nematė – ypatingos staigmenos ir iš koto verčiantys įvykiai

Dar anksčiau viešumoje pasirodė žinutė, kad „Auksiniai svogūnai“ – ne „Eurovizija“, todėl ir atšaukiami tikrai nebus. Pažadas buvo ištesėtas ir jau šiandien visi TV3 žiūrovai prie savo televizorių ekranų nuo 19:30 val. stebės kasmetinę apdovanojimų šventę, tradiciškai rengiamą per Melagių dieną.

Tiesa, šįkart „Auksiniai svogūnai“ bus kiek kitokie, nei esame įpratę matyti.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksiniai svogūnai“ – ne „Eurovizija“: įvyks tik viskas bus kitaip

Šventės organizatoriai jau anksčiau pranešė, kad šįkart ji vyks kaime – ten, iš kur kilo ir geriausiai jaučiasi dabartinė Lietuvos valdžia. Susiklosčius ypatingai padėčiai, šalia renginio vedėjų Arūno Valinsko ir Justino Jankevičiaus žiūrovai išvys ir dar vieną vedėjų porą. Izoliuotis kaime nusprendė garsi Kauno elito pora – Džilda ir Orestas Vaigauskai. Pažintis su ūkio gyvūnais ir kaime vykdomomis dezinfekcijos priemonėmis šiai porai tikrai nelengva. Oresto ir Džildos santuokos laukia tikras išbandymas.

„Šįkart nuimsime net penkerių metų derlių – televizijos žiūrovai pamatys pačius linksmiausius muzikinius numerius, šokius, geriausius kalbėtojus, labiausia ašarojusius, seksualiausius, žodžiu, pačius geriausius epizodus“ – dar kiek anksčiau sakė „Auksinių svogūnų“ vedėjas J. Jankevičius.

Valinskas ir J. Jankevičius nuties tiesioginį vaizdo tiltą su geros nuotaikos užtaisais – krepšininkais broliais Lavrinovičiais. Paaiškės, kokias knygas per karantiną skaito broliai ir kuris šalies prezidentas jiems arčiau širdies – kadenciją baigusi Dalia Grybauskaitė ar pareigas einantis Gitanas Nausėda. 

Televizijos žiūrovai taip pat sužinos, iš ko pagrindinis Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius siuva kaukes, padedančias apsisaugoti nuo koronaviruso.

Muzikinėje „Auksinių svogūnų“ programoje TV3 žiūrovai išvys Česlovą Gabalį, dainuojantį apie pasaulio pabaigą, Ingos Valinskienės, virtusios D. Grybauskaite ir Sauliumi Skverneliu virtusio Ryčio Cicino dvikovą scenoje. 

Apie laimės žiburį dainuos aktoriai Eimutis Kvosčiauskas ir Marius Jampolskis, seksualų buvusio policijos vadovo Lino Pernavo pasirodymą, kurį atliko grupė „Džentelmenai“.

REKLAMA

Žiūrovams bus primintas ir šviesaus atminimo Vitalijaus Cololo tobulai įkūnytas Agnės Širinskienės vaidmuo bei jos kova su Aušra Maldeikiene, kurią, kaip visada išradingai, pateikė aktorė Violeta Mičiulienė. 

Net 3 Viktorai Uspaskich uždainuos „Trijų muškietininkų“ dainą, o Radžis ir Ištvanas Kvik taps kandidatais ir konkuruos dėl rinkėjų dėmesio. Žiūrovai išvys ir legendinį sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko ir dainininko Deivio Norvilo numerį „Gulbių ežere“ bei šio Seimo kadencijos pradžioje skandalingai nuskambėjusios valstiečių vado Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės meilės istorijos inscenizaciją.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-04-01 20:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai reikia Pranckietį įtraukti. Jis kovo pradžioj skrido į Ameriką, pas Nensi Pilosi ,arbatėlės puodeliui....Įdomu, ką Pranckietis atsakytų, jei sužinotų, kad šiuo metu Pilosi suimta už satanizmo propogavimą? Ir ne tik ji, ir Klintonai, ir dar daug žinomų pasauliui žmonių, kaip Obamos abu -vyras ir jo transvestitė žmona, kurie irgi bus teisiami už tą patį- vaikų seksualinį išnaudojimą, iš viso 800000 vaikų.
Atsakyti
0

M
Marija
2020-04-02 18:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokio mėšlo dar niekada nebuvo.valinskas jau pasiekė visišką dugną.o kalbant apie ,,vaigauskus šlykštesnio pasirodymo nesu mačiusi.
Atsakyti
0

j
jonas
2020-04-01 22:45:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
o iš kur žinote,kad Obama žmona tokios seksualinės pakraipos-kas sakė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų