Spalvingas Puzaraitės sūnaus gimtadienis: nustebino tik viena

Dainininkės Inetos Puzaraitės šeimoje šventė – jos sūnus Bernardas savaitgalį atšventė ketvirtąjį gimtadienį. Moteris sako, jog suplanuoti berniukui šventę sunku nebuvo – jis puikiai žinojo, ko nori. 

I. Puzaraitė pasakoja, jau ne vienus metus sūnaus gimtadieniams samdanti animatorius. Pasak moters, jam labiausiai patinka superherojai: „Paklausus, kokio gimtadienio nori, norėjo, kad pas jį atvažiuotų Halkas. Praėjusiais metais iš animatorių turėjom žmogų vorą ir Halką, o šiais metais užteko tik vieno“.

Dainininkė sako, jog sūnaus šventė praėjo puikiai. Pasak jos, samdant animatorių susitaupo labai daug laiko: „Pasikvietėme pačius artimiausius draugų vaikus. Oras, ne taip kaip pernai, buvo nuostabus. Labiausiai džiugu, kad vaikai visi buvo laimingi, o jų buvo daug ir visokių. Man kaip mamai daug nieko nereikia ruoštis, užiminėti žmonių.

Visa programa užtruko porą valandų, veidukus viešė, balionus lankstė, burbulus pūtė, cukraus vatos buvo, labai vaikams patiko. Vaikų atrodo tiek daug, kad jie vos spėjo ten suktis“, – džiaugiasi I. Puzaraitė-Žvagulienė. 

Ineta sako, pastebėjusi paslaugų kokybės skirtumą pandemijos piko metu ir dabar, jai šiek tiek atslūgus. Pasak moters, dabar šie apribojimai apskritai vos pastebimi: „Aš kai planavau savo darželyje daryti šventę berods Velykoms, tai tikrai labai skyrėsi visa patirtis, teko ir lauke pašalti, atstumai kiti, grupės mažesnės. O dabar jau to nėra, animatoriai puikiai atidirba savo darbą. 

Aišku, saugos reikalavimai yra, viskas dezinfekuojama. Labai gerai, kad po animatoriaus kauke nesimato medicininės kaukės. Vaikų negąsdina“, – juokiasi moteris.

I. Puzaraitė-Žvagulienė išdavė ir ką sūnus gavo dovanų. Dainininkė pasakoja, jog dovanos „susiderino“ su šventės tema – viskas, kas susiję su milžinu Halku. „Jis nėra iš tų vaikų, kurie tik žaislais džiaugiasi, jam svarbiausia yra tas momentas, kad yra dovanojama jam“, – džiaugiasi moteris. 

Pokalbio pabaigoje moteris pajuokavo, nutuokianti, kokios gimtadienio temos sūnus paprašys kitais metais – pasak jos, greičiausiai tai bus Geležinis žmogus – dar vienas kompanijos „Marvel“ herojus.


Rašyti komentarą...
J
JimBeam
2021-06-09 14:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia naują krūtinę parodyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų