„Saulėlydžio“ žvaigždė mini ypatingą dieną: mylimoji skyrė jautrius žodžius

31-ąjį gimtadienį švenčianti filmo „Saulėlydis“ žvaigždė Kristen Stewart sulaukė romantiško sveikinimo iš savo mylimosios Dylan Meyer.

11

D.Meyer penktadienį pasidalijo miela nuotrauka, kurioje Kristen pozavo su šunimi: „Tikras gyvenimas yra mielesnis su šia miela maža šeima. Su gimtadieniu, vaikeli. Tu verti mane iš kojų.“

Primename, kad 2019-ųjų rugpjūtį moteris paviešino savo jausmus. K.Stewart ir D.Mayer susipažino prieš šešerius metus filmavimo aikštelėje. Jau po kelių mėnesių, Kristen prisipažino, kad negalėjo sulaukti, kada susižadės su mylimąja.

Pasirodžiusi kultiniu tapusiame filme „Saulėlydis“ Kristen Stewart sužavėjo milijonus. Ji tapo itin geidžiama aktore, ji sulaukė daugybės režisierių pasiūlymų filmuotis filmuose. Tačiau jos lytinė orientacija nežavi visų kino kūrėjų. 

Aktorė neslepia, kad jai patinka tiek vaikinai, tiek merginos.

Moteris atskleidė, jog „Marvel“ kino juostos kūrėjai liepė slėpti apie jos seksualinį gyvenimą. Aktorė pasakoja, jog niekada gyvenime nesigėdijo dėl savo lytinės orientacijos, tačiau „Marvel“ liepė jai neviešinti jokių faktų apie savo asmeninį gyvenimą. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Saulėlydžio“ žvaigždė mini ypatingą dieną: mylimoji skyrė jautrius žodžius

Artėjant naujai „Čarlio angelai“ įsikūnijimui, žvaigždė pripažino, kad jos seksualumas turėjo neigiamos įtakos jos karjerai, tačiau jai tai nerūpi. Jai liepė viešumoje nesilaikyti susikabinus rankomis su savo antrąja puse, nesibučiuoti. Jeigu ji paklus šiems reikalavimais, ji gaus vaidmenį.  Kristen nusprendė netylėti ir atvirai kalbėti apie savo santykius. Ji sako, kad nori mėgautis gyvenimu. 

Primename, pirmoji jos meilė buvo „Saulėlydžio“ aktorius Robertas Pattinsonas, jie viešai stengėsi nedemonstruoti savo meilės. „Pasaulyje yra žmonių, kurie nemėgsta tavęs, ir jiems nepatinka, kad tu pasimatai su merginomis, ir jiems nepatinka, kad tu esi lesbietė. Aš tiesiog manau, kad mes visi linkę patekti į vietą, kur - nežinau, evoliucija yra keistas dalykas - mes visi tampame nepaprastai dviprasmiški, ir tai yra tikrai nuostabus dalykas “, – sako ji.

Anksčiau aktorė užsienio žiniasklaidai pripažino, kad jos jausmai Robertui buvo tikrai tikri, vis dėlto jiems tekdavo susidurti ir su nemažai iššūkių. Vienas jų – paparacai. Anot Kristen, šie juos kartais netgi vydavosi, todėl jiedu niekuomet nežinodavo, kaip elgtis – savo jausmus demonstruoti viešai ar geriau pasilaikyti tik sau.

„Mes turėjome save sukontroliuoti nuo daugybės patirčių. Niekuomet neidavome gatve susikibę rankomis, nes nenorėdavom paparacams duoti to, ko jie tikisi. Tačiau tai, kad eidami gatve negalėjome demonstruoti jausmų, tikrai labai erzino“, – atviravo aktorė.

Tiesa, K. Stewart pripažino, kad praėjus daugeliui metų po to, kai jų santykiai nutrūko, jai apie tai kalbėti yra labai keista. „Niekuomet neleidau sau pasakyti, kas iš tikrųjų nutiko, nes labai jaudinausi, kad nepasirodyčiau trokštanti dėmesio. Mes kartu praleidome metų metus, tai buvo pirma mano meilė, o Robas – pats geriausias“, – pridėjo ji.

Negana to, aktorė pripažino, kad jiedu svarstė ir apie santuoką, o ji išties būtų norėjusi tapti R. Pattinsono žmona. „Aš nesu itin tradicinių pažiūrų, tačiau kartu kiekvienas mano ryšys, kuriame esu buvusi, maniau, kad jis – paskutinis. Niekuomet nebuvau labai įprasta“, – toliau dėstė aktorė.


Rašyti komentarą...
I
Ir
2021-04-11 22:54:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl lezbes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų