Sostinėje tuokiasi Žuolytė ir jos mylimasis Adomas: nuo nuotakos sunku atplėšti akis

Šiandien, liepos 22-ąją, sostinės Šv.apaštalų Petro ir Povilio bažnyčioje tuokiasi socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Inga Žuolytė ir jos mylimasis Adomas Mikalauskas. Tiesa, oficialiai pora yra vyras ir žmona jau senokai – šiandien jie amžiną meilę darkart prisiekė ir prieš Dievą.

66

Įspūdingų poros vestuvių nepraleido ir gausybė garsių draugų.

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinėje tuokiasi Žuolytė ir jos mylimasis Adomas: nuo nuotakos sunku atplėšti akis

Tarp jų – ir vaikelio besilaukianti Karolina Meschino, į šventę atvykusi su mylimuoju OG Version. Šventės nepraleido ir kiti garsūs svečiai – Indrė Trusovė, Kamilė Matkevičienė, Dovilė Urbanaitė, Šarūnas ir Laura Mazalai bei daugelis kitų.

Inga buvo pasipuošusi įspūdinga vienos žinomiausių Lietuvos dizainerių – Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės prekės ženklo „MAS 924“ kurta suknele, o makiažą patikėjo savo ilgametei vizažistei Kamilei Matkevičienei.

Prieš mėnesį kelias detales apie ateinančias savo vestuves Inga atskleidė ir „Power Hit Radio“ podkasto „Sako, dabar tai madinga“ klausytojams. Čia I. Žuolytė buvo atvira – karantinas išties buvo sujaukęs planus, o dėl to kuriam laikui buvo dingusi ir pakyli pasiruošimo vestuvėms nuotaika. Vis dėlto birželį kalbinta Inga ir vėl su nekantrumu laukė šventės.

„Buvo labai sunki suknelės paieška, po kurios man atrodė, kad bateliai bus labai lengvas dalykas, ir tikrai juos rasiu, tačiau buvau nustebusi, jog net ir batelių neįmanoma taip lengvai rasti (juokiasi). Ir per kelių miestų salonus pakeliavau, pasimatavau, ir galiausiai grįžau prie to varianto, kurį turėjau galvoje – siūtis pas vieną dizainerę. Tad galiausiai pas ją ir grįžau“, – tąkart apie savo nuosprendį siūtis vestuvinę suknelę pas M. Kazakevičiūtę-Kriščiūnienę pasakojo Inga.

Moteris tąkart užsiminė, kad paskutiniai suknelės primatavimai bus prieš pat šventę: „Kaip žinia, prieš vestuves kūno formas nuo streso dažnai arba papilnėja, arba sulieknėja, tad kadangi ta suknelė yra labai aptempta ir norisi, kad viskas būtų idealiai, tuos du primatavimus laikausi paskutinėms minutėms.“

REKLAMA

Vis dėlto rasti idealią suknelę nebuvo taip paprasta – būtent „MAS 924“ kūrėja Ingai padėjo išpildyti svajones.

„Turėjau suknelės viziją, kad ji bus labai paprasta, aptempta, lengva. Labai norėjau kažko kuklaus – man tai atrodė pakankamai skoninga. Tačiau vis dėlto nujaučiau, kad man tokios suknelės gali netikti, nes, vis dėlto, pažįstu savo kūną ir daugiau mažiau žinau, kas jam tinka. Ir taip, tokios suknelės man visiškai netiko, o tada visiškai pamečiau vestuvinės suknelės viziją – nebežinojau, ko noriu“, – prisiminė Inga.

Būtent tada ji kreipėsi į Moniką su prašymu padėti, o ši netrukus nupiešė eskizą, kuris tenkino jas abi.

Primename, jog dar visai neseniai Inga kartu su artimiausiomis draugėmis atšventė įspūdingą savo mergvakarį. 

Šventės metu I. Žuolytei buvo parodytas ir specialus jos mylimojo Adomo vaizdo įrašas, kurio metu jis atsakinėjo į tuos pačius klausimus, kurie vėliau buvo užduoti ir pačiai Ingai. Vaizdo įrašas buvo toks jautrus, jog žinomai moteriai darkart pavyko įsitikinti, kad jis – tikrai jos išrinktasis.

„Tikrai dar labiau laukiu šventės. Buvo labai smagu, ir tikiu, kad per vestuves bus dar smagiau. Kai pažiūrėjau filmuką su Adomu, kur sutapo visi mūsų atsakymai į tuos pačius klausimus, tik dar kartą įsitikinau, kad galiu būti labai rami, jog tai – mano žmogus“, – besišypsodama tąkart sakė I. Žuolytė.

Primename, kad Inga ir Adomas kartu augina sūnelį Gabrielių, kurio sulaukė dar 2018 metų spalį.


Rašyti komentarą...
A
2020-07-22 15:35:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu!!!Pusnuogei i bažnyčią???Putka matosi,krūtys krenta.Ar jie žino kas yra dievo namai ?Padorumo-0.Kunigas neturės kur akis kreipt.
Atsakyti
-2

V
Vaida
2020-07-22 17:49:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tikrai galėjo nusipirkti naują maudymosi kostiumėlį ir į pliažą,o ne į bažnyčią,juk pakrantėse irgi sutuokia
Atsakyti
-2

V
Valdas
2020-07-23 08:42:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo jie čia tokie žymūs, kad turi žinoti visa Lietuva? Pusnuogė savo vestuvėse ir prie svečių, ir bažnyčioje.Ką ji norėjo parodyti, kad jos kūnas gražus, bet kam čia turėtų rūpėti.Tegul vyras namuose grožisi,o kitiems nebūtina ir moterys vestuvėse gal ne lesbietės, kad seilę varvintų į ją žiūrėdamos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų