Po žinių apie nėštumą, Karolina Meschino ir OG Version pirmąkart kartu pasirodė viešumoje

Šiandien, liepos 22-ąją, sostinėje tuokiasi socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Inga Žuolytė ir jos mylimasis Adomas Mikalauskas, o įspūdingos šventės nepraleido ir daugybė žinomų žmonių.

9

Tarp jų – ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, kuri sekmadienį paskelbė apie tai, jog kartu su savo mylimuoju reperiu Dominyku Ježeriu-OG Version laukia šeimos pagausėjimo.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po žinių apie nėštumą, Karolina Meschino ir OG Version pirmąkart pasirodė viešumoje

Apie tai Karolina pranešė socialiniuose tinkluose.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime trise“, – džiaugėsi mergina.

Tiesa, I. Žuolytės ir jos mylimojo šventės nepraleido ir kiti garsūs svečiai – Indrė Trusovė, Kamilė Matkevičienė, Dovilė Urbanaitė, Šarūnas ir Laura Mazalai bei daugelis kitų.

Inga buvo pasipuošusi įspūdinga vienos žinomiausių Lietuvos dizainerių – Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės prekės ženklo „MAS 924“ kurta suknele, o makiažą patikėjo savo ilgametei vizažistei Kamilei Matkevičienei.

Primename, jog dar visai neseniai Inga kartu su artimiausiomis draugėmis atšventė įspūdingą savo mergvakarį. 

Šventės metu I. Žuolytei buvo parodytas ir specialus jos mylimojo Adomo vaizdo įrašas, kurio metu jis atsakinėjo į tuos pačius klausimus, kurie vėliau buvo užduoti ir pačiai Ingai. Vaizdo įrašas buvo toks jautrus, jog žinomai moteriai darkart pavyko įsitikinti, kad jis – tikrai jos išrinktasis.

REKLAMA

„Tikrai dar labiau laukiu šventės. Buvo labai smagu, ir tikiu, kad per vestuves bus dar smagiau. Kai pažiūrėjau filmuką su Adomu, kur sutapo visi mūsų atsakymai į tuos pačius klausimus, tik dar kartą įsitikinau, kad galiu būti labai rami, jog tai – mano žmogus“, – besišypsodama tąkart sakė I. Žuolytė.

Inga ir Adomas kartu augina sūnelį Gabrielių, kurio sulaukė dar 2018 metų spalį.


Rašyti komentarą...
d
dfg
2020-07-22 15:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikis nuleidęs galvą, turbūt gėda labai. :-))))))
Atsakyti
0

d
dfg
2020-07-22 15:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikis galvą nuleidęs, turbūt gėda labai :-)))))
Atsakyti
-1

A
A
2020-07-22 21:41:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kojam gedytis juk tevu taps !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų