Solveiga Mykolaitytė: visiems būna momentų, kai rankos nusvyra, todėl turiu receptą

Tarp Lietuvos ir Amerikos jau kurį laiką gyvenantis vienas žymiausių šalies modelių Solveiga Mykolaitytė nevengia savo įtempto gyvenimo akimirkomis pasidalinti socialiniuose tinkluose. Tačiau tai, kas matosi nuotraukose – tik maža Solveigos gyvenimo dalelė.

8

Aktyviai gyvenanti ir taip pat intensyviai laisvalaikį leidžianti jauna moteris neslepia, kad būna momentų, kai norisi viską mesti ir tiesiog pasislėpti. Ji atskleidė, kokiais būdais nuveja niūris mintis bei išlieka žavi po įtempto darbų sūkurio ir kas atrado rašytojo gyslelę jos šeimoje.

Tavo gyvenimas verda tarp Vilniaus ir Niujorko. Tai skamba intensyviai ir tuo pačiu jaudinančiai. Ar būna momentų, kai tiesiog norisi viską mesti ir pabėgti?

Žinoma, būna. Manau, kad daugelis žmonių patiria tokius momentus, kai tenka blaškytis tarp savo norų ir galimybių. Štai man, kai viskas labai labai nusibosta padeda keli dalykai. Vienas iš variantų – kelionė į egzotiškus kraštus ar mažai pažintą Lietuvos kraštą kaip Zarasai, kitas variantas – buvimas vienumoje arba su mylimais žmonėmis, atsiribojant nuo viso likusio pasaulio.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Solveiga Mykolaitytė: visiems būna momentų, kai rankos nusvyra, todėl turiu receptą

Esi vienas žinomiausių šalies modelių, gyveni daugelio svajonių šalyje ir dirbti su garsiausiais prekių ženklais. Kaip manai, kokios savybės tau labiausiai padėjo to pasiekti?

Užsispyrimas, atkaklumas, nuoširdumas su žmonėmis ir mokėjimas bendrauti, priimti ir gerbti skirtingas kultūras.

Dar šių metų pradžioje pasidalinai žinute, kad tavo giminaitis yra poetas ir prozininkas Vincas Mykolaitis-Putinas. Tuomet rašei, kad galbūt ir pas tave slypi „giminaičio palikta rašytojo ląstelė“. Ar jau spėjai ją pajusti?

Labai didžiuojuosi savo giminės medžiu ir kad esu kilusi iš tokios garbingos giminės. Bet pati dar kol kas rašytojos gyslelės atradusi nesu, nes dar rimtai nebandžiau rašyti. Nors mokykloje labai sekėsi rašyti rašinius, patiko literatūra, viską palieku ateičiai. Beje, mano tėtis tik neseniai pradėjo rašyti poemas ir straipsnius į vietinius laikraščius, tad jis poeto ir rašytojo gyslelę jau atrado (šypsosi).

REKLAMA

Ne kartą viešai pripažinai, kad skiri daug dėmesio ką ir kur valgai. Žmonės dažnai teigia, kad sveikas gyvenimo būdas yra brangus malonumas ir užima daug laiko, ką pati apie tai manai?

Vaisiai ir daržovės kainuoja turbūt brangiau už makaronus ir batoną, o sportavimas užima tikriausiai tiek pat laiko kaip ir serialas, tad viskas – tik prioritetų reikalas.

Minėjai, kad mėgsti aktyvų laisvalaikį. O kaip jėgas atgauni ir pasilepini po darbų?

Iš tiesų, man patinka aktyvus laisvalaikis: tiek plaukiojimas baseine, tiek nardymas, tiek ir žygiai į kalnus ar džiungles. Netgi savaitę pradedu su pažadu sau, kad daugiau sportuosiu (juokiasi). Nors mėgstu ir pažiūrėti gerus filmus, paskaityti knygas. Prisipažinsiu, mano meditacija yra vairavimas (šypsosi). Kai turiu daugiau laiko pasilepinimui, mėgstu masažus ir šiltas vonias. Turiu ir du pamėgtus ritualus jose: kartais įpilu pusę litro pieno arba įlašinu kelis lašus natūralių aliejų ir tada oda būna šilkinė, o raumenys atsipalaidavę.

Iš tiesų, tavo paminėtus grožio ritualus galėtų pamėgti ne viena moteris. Visgi, visuomet atrodai žaviai ir spindi natūralumu. Ką visada galima rasti tavo kosmetinėje?

Drėkinamąjį veido kremą, blakstienų tušą, mineralinę pudrą, lūpų blizgį, makiažo valiklį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų