Šokolado reklamoje išgarsėjęs juodaodis sužibėjo televizijos seriale, prabildamas lietuviškai

Prieš daugiau nei penkerius metus nuotaikingoje lietuviškų šokolado batonėlių reklamoje nusifilmavęs juodaodis Lagin Quiros Hubert vėl pasirodys televizijos ekranuose. Jau septynerius metus Lietuvoje gyvenantis hip-hop‘o šokėjas TV3 komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ prabilo lietuviškai – suvaidino ligoninės pacientą.

3

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: šokolado reklamoje išgarsėjęs juodaodis sužibėjo televizijos seriale, prabildamas lietuviškai

Karibų jūros saloje Martinikoje gimęs, nuo devynerių metų Paryžiuje gyvenęs L. Q. Hubert – tikras šokių meistras. Prieš septynerius metus į Vilnių atvykęs surengti kelių hip-hop‘o festivalių vaikinas taip susižavėjo Lietuva, kad pasiliko čia gyventi.

„Man čia labai patinka. Kai pirmą kartą atvykau ir pamačiau kokia žalia jūsų šalis – visur vien miškai – tai mane labai nustebino. Vilniuje jau gyvenu septynerius metus, todėl čia jaučiuosi kaip namuose, žmonės čia tikrai labai geri, o hip-hop‘o bendruomenė – tikri mano draugai“, – džiaugiasi užsienietis.

Komiškame TV3 medicinos seriale „Rezidentai“ vyras suvaidino epizodinį vaidmenį – puikiai lietuviškai kalbantį rezidento Teisučio (akt. Džiugas Siaurusaitis) pacientą.

REKLAMA

„Sunkiausia buvo išmokti visą tekstą lietuviškai, nes jo buvo tikrai nemažai. Nors aš šiek tiek moku ir suprantu lietuviškai, tačiau mano tekste buvo labai daug ir labai sunkių žodžių. O visa kita sekėsi puikiai“, – apie patirtį filmavimo aikštelėje šypsodamasis pasakoja L. Q. Hubert.

Nors vaidinti televizijos seriale šokėjui teko pirmą kartą, tačiau jis turi kitokios vaidybinės patirties. Daugiau nei prieš penkerius metus jam teko filmuotis lietuviško šokolado reklamoje. Tuomet jo scenos partneriais tapo garsūs aktoriai Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas.


Rašyti komentarą...
h
hmm
2015-12-29 19:51:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
VOS PORA? SAKYCIAU NET PORA KARTU
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų