Šokiruojanti Gretos istorija – apie buvusį Mios vyrą Nerijų: automobilį padovanojo kitai, žadėjo vestuves, tačiau už jos pinigus iškėlė šventę naujai mylimajai

Žinoma dainininkė ir laidų vedėja Mia Pilibaitytė sutiko merginą, kuri neseniai užtrenkė duris Mios buvusiam vyrui Nerijui Antanavičiui. Užtrenkė, nes įtarė, kad jis jau rezga naujus santykius su dar kita įžymybe.

„Ar gali būti, kad jis jai padovanojo mano naują BMW X6?“, – klausia Greta.

Kai kurie galvoja, kad tą patį vyrą pamilusios moterys niekuomet nebus draugėmis. Taip galvojo Mia, kai sulaukė žavios klaipėdietės Gretos skambučio. Tačiau iš tiesų niekas taip nesujungia, kaip nelaiminga meilė ar išnarpliota apgavystė… 

TV3 laidoje „Prieš srovę“ moteriai ir vėl teko prisiminti santykius su buvusiu vyru, skandalingai pagarsėjusiu Nerijumi. Tiesa, šįkart auka istorijoje bus jau ne Mia. Jai per buvusį vyrą teko pereiti tikrą pragarą, tad Mia ne iš karto patikėjo, kad jos pačios taip skaudžiai, su milžiniškais finansiniais nuostoliais išgyventa istorija, kartojasi jau kitos moters gyvenime.

„Nejaugi būdama su Nerijumi negirdėjai istorijų apie jį? Dėl šios priežasties aš garsiai kalbėjau visiems ir perspėjau kitus. Nejaugi tavęs tai netrikdė?“, – tiesiai šviesiai Gretos paklausė Mia.

„Daug tų istorijų yra. Juk dabar visi skiriasi ir pykstasi. Aš niekada nesikapsčiau po praeitį. Jis buvo pelnęs mano pasitikėjimą“, – prisipažino Greta.

Nors Mios skyrybų istorija ir nuaidėjo viešai, ja patikėjo ne visos. Šįkart į Nerijaus pinkles sako patekusi žavi pajūrio gyventoja Greta. Ji – pasiturinti, jauna moteris, kuri, atrodytų, turi viską. Jos butas primena pilį, o netoli jūros ji dabar statosi namą. Ir nors būtų galima pagalvoti, kad Gretai nieko netrūko, jos kelyje netikėtai pasimaišė Mios buvęs vyras. Ar ji pasidavė pasakai apie tą vienintelį princą ir laimingą pabaigą?

„Leisk, atspėsiu. Iš pradžių Nerijus tau dovanojo milžiniškas, į glėbį netelpančias rožių puokštes?“, – puikiai žinodama savo buvusį vyrą laidoje Gretos klausė Mia.

Greta netrukus pripažino, kad tai, ką sako Mia, yra tiesa. O po to, kaip dabar laiką atgal atsukusi svarsto simpatiška moteris, Nerijus susidomėjo jos verslu, jos netoli jūros statomais namais.

„Jis prisiekinėjo, kad tikrai nėra alfonsas, bet tai – schema, kaip suvilioti turtingas jaunas moteris!“ – sakė simpatiška medikė, kuri Miai atskleidė, kad neseniai sužinojo ir apie kitas pasiturinčias, į tokią gudrią Nerijaus schemą patekusias moteris.

„Šio vyro kuriamos pasakos, kaip stipriai jis mane pamilo, mane taip įtikino, kad aš jam patikėjau savo automobilį“, – prisipažino mergina.

Tačiau kaip iš pasakos svaigi istorija visai kitu kampu pasisuko tada, kai savo verslą turinti Greta sužinojo – tuo pat metu Nerijus vis dažniau pastebimas kitos, pramogų pasaulyje puikiai žinomos moters draugijoje. Ir nors tuo patikėti buvo sunku, Greta netrukus suprato – jiedu iš tiesų pora, o minėta garsi moteris apie mylimąjį Nerijų kalba įvairiuose interviu, dėkoja savo socialiniuose tinkluose už įspūdingą gimtadienio šventę ištaigingame dvare bei rodo nuotraukas, kuriose – akimirkos, kai į šventę buvo atskraidinta sraigtasparniu.

REKLAMA

„Nerijus man prisiekinėjo, kad su ta moterimi neturi nieko bendro“, – pasakojo laidoje Greta bei pridėjo, kad tuo metu nuolat duodavo jam pinigų, kuriuos Nerijus galimai išleisdavo su nauja mylimąja.

„Aš mėgau ne tik gauti, bet ir dalytis meile. Mėgau rūpintis žmogumi. Jis nebuvo mano tipažo, tačiau tarp mūsų buvo chemija. Jis buvo paslaugus, rūpestingas, atrodė, lyg mokėjo įlysti į tavo siela ir sukurti iliuzija, kad esi saugi ir mylima“, – pasakojo Greta.

Tačiau ir taip karšta situacija kulminaciją pasiekė tada, kai Nerijus žinomai pramogų pasaulio atstovei padovanojo Gretos BMW X6?

„Tai buvo įmonės automobilis, pirktas už 92 tūkst. eurų. Nerijus, kaip darbuotojas, buvo antrasis automobilio vairuotojas. Teisiškai automobiliu galėjo naudotis tik aš ir jis, niekas kitas negalėjo sėstis už vairo“, – kalbėjo mergina.

Galiausiai Greta suprato, kad tai buvo tik žaidimas: „Sužinojau iš kitų istorijų, kad Nerijus bendrauja ne su viena pasiturinčia mergina Klaipėdoje. Jis prie savo „aukų“ prieina per draugus.“

Tiesa, mergina prisipažino, kad Nerijus jai buvo ir pasipiršęs: „Tik pasipiršo man be žiedo. Kartojo man, kad esu jo žmogus, aš stengdavausi rimtai to nepriimti. Galiausiai po mėnesio jis ėmė kalbėti apie vestuves, nesu ta, kuri dėl vestuvių viską mesčiau, tačiau jas planavome kitą vasarą. Man patinka vyrai, kurie yra su polėkiu, kurie dega gyvenimu, Nerijus buvo panašus į tokį.“

Greta prisipažįsta, kad Nerijumi šventai tikėjo, o tai ką rašė žiniasklaida ir kiti socialiniai tinklai, manė, kad yra melas. Viskas aišku moteriai pasidarė, kai socialiniuose tinkluose ji pamatė Nerijaus nuotraukas su nauja mylimąja, pramogų pasaulio moterimi. Nuotraukose buvo užfiksuota didžiulė puokštė gėlių, o prie jų ir baltas BMW X6, papuoštas balionais. 

„Tai buvo mano įmonės automobilis, ar jiems galvoje negerai? Tokius cirkus man už nugaros krėsti“, – jau iš pasiutimo juokėsi Greta.

REKLAMA

Įpykusi moteris nuvažiavo į Kauną ir atsiėmė savo automobilį iš naujos Nerijaus mylimosios kiemo: „Ji pasakė, kad nėra su niekuo susijusi ir buvo labai smagu iš mano pinigų švęsti jubiliejų. Norėjau greičiau paimti automobilį ir lėkti iš ten.“ 

Neįtikėtinų meilės intrigų ir pramogų pasaulio užkulisių istorija – žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
P
Patiklutė
2021-09-28 00:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jauna turtinga moteris puikus jaukas aferistams, tik stebina tai, nejaugi Greta nežiūri TV laidų, neskaito spaudos, nes Mios ir jos buvusio vyro aferisto istoriją žino visi. Žiniasklaidoje taip pat skambėjo išsiskyrusios Godos ir aferisto santykiai. i Panašu, kad Gretai tai nebuvo svarbu, patikėjo aferistui savo prabangų automobilį, siuntė pinigines perlaidas, kol bus besmegenių vištelių, tol atsiras kas jomis naudojasi.
Atsakyti
-2

L
Lina
2021-09-28 10:58:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neriukas galėtų praktinius užsiėmimus vesti,kursus,seminarus ,,Kaip užvaldyti turtingą ir išsilavinusią".Merginos irgi sudalyvautų...
Atsakyti
0

M
Mergos
2021-09-28 09:43:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs kvaišos, ar jums vyrų maža, tas bernas tai nepanašus į vyrą
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų