„Šok su manimi“ netikėtai laimėjo ir 10 tūkst. eurų pelnė M. Rainys ir M. Jašinskytė-Pankevičienė

Vienas populiariausių Lietuvoje šokių projektų „Šok su manimi“ pasiekė finišo tiesiąją. Tik keturios poros iš dešimties, kurios prieš daugiau nei penkis mėnesius pradėjo savo kovą ant šokių parketo, pasiekė finalą. Nugalėtojais tapo ir 10 000 eurų piniginiu prizu gali džiaugtis TV3 sporto žurnalistas Mindaugas Rainys ir šokėja Milana Jašinskytė-Pankevičienė. Ši pora surinko daugiausiai žiūrovų balsų.

Galutinė balsavimo lentelė:

1. Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė (70159 balsai)

2. Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė (68820 balsai)

3. Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj (48884 balsai)

4. Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas (43637 balsai)

Pirmųjų trijų prizinių vietų nugalėtojams buvo įteiktos paauksuotos, sidabro ir bronzos statulėlės, specialiai sukurtos „Šok su manimi“ laidai.

Likęs porų ketvertukas – Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas bei Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj – aplink save subūrę daugiausia gerbėjų ir palaikymo grupes, tad didžioji „Šok su manimi“ finalo kova buvo kupina įtampos ir jaudulio.

REKLAMA

Didžiojo „Šok su manimi“ finalo komisijoje buvo TV ir radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius, aktorius Dominykas Vaitiekūnas, virtęs komedijiniu personažu Nerimantu, komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas ir sportinių šokių legenda Jūratė Norvaišienė.

„Šok su manimi“ finale komisija turėjo tik patariamąjį balsą – viską nulėmė žiūrovų balsai. Finalo metu šeštadienį iš vieno abonento galima buvo atiduoti tik vieną nemokamą balsą, tad finalistai smarkiai kausis dėl kiekvieno balso – jie repetavo net po tris šokius. „Šok su manimi“ finaliniam paradui vadovavo Vytautas Šapranauskas ir Jurgita Jurkutė.  

Ant parketo pasirodė ne tik finalinės, bet ir visos projekte dalyvavusios poros.

Pirmojo šokio metu poros ant parketo pademonstravo tai, ką išmoko projekto metu. Poros turėjo teisę atlikti laisvosios programos pasirodymą. Antrasis porų numeris jau buvo matytas žiūrovams – finalininkai atliko daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusius numerius.

Pirmieji ant parketo žengė Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas. Prieš pasirodydama ant parketo M. Štakėnaitė su ašaromis akyse dėkojo D. Meškauskui už tai, ką išmoko šiame projekte. Finalinė pora pasirinko modernaus šokio kompoziciją. Tiek J. Norvaišienė, tiek J. Smoriginas gyrė pasirodymą.

Antrieji pasirodė Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė. „Choreografas neįvertino Jovani choreografinio neįgalumo. Jovani, tu esi šoumenas, tau visiškai dzin šokiai. Viskas Lietuvoje yra reitingai ir nesvarbu, kad šiukšlynas", - pasirodymą peikė J. Smoriginas.

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė finale atliko šokį iš legendinio filmo „Purvini šokiai". Pora teigė, kad jau seniai galvojo apie tai, jei papuls į finalą, atliks būtent šį šokį. „Tai pirmas šokis, kuris man labai labai patiko. Pagaliau tavo užpakalyje atsirado visas sportinių šokių potencialas. Labai gerai dirbai klubais. Mindaugai, buvo tikrai gerai, nuoširdu, tikiuosi, tai persidavė per ekraną. Kodėl jūs taip anksčiau negalėjote daryti?", - pasirodymą komentavo J. Smoriginas. "Labai graži pora, žiūrisi maloniai. Mindaugas - vienas iš tų šokėjų, kuris daugiausiai įsisavino šokių. Salsą buvo labai vykusiai pademonstruota. Visumoje geras pasirodymas", - kalbėjo J. Norvaišienė.

REKLAMA

 Ketvirtieji ant parketo pasirodė Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj. Pora džiūgavo, kad pirmuoju šokiu galės parodyti tai, ką nori - projekto rengėjai dalyvių nespraudė į jokius rėmus. J. Mickevičius-Vydas gyrė J. Butnoriaus nuoširdumą. J. Norvaišienė gyrė poros techniką ir patį pasirodymą.

20:24 val. pagal tarpinius žiūrovų balsus pirmauja Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė, publikos favoritas Jovani ir Justina Žemaitytė atsidūrė antroje vietoje (per visą projekto sezona pora yra užėmusi antrąją vietą tik vieną kartą)


Rašyti komentarą...
p
piktas
2013-01-05 22:42:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi tik mane viena U Z P I S O per viena kanala sokiai,per kita rADZIS?Kai koki filma parodyti tai B L E T vidurnakti!!!
Atsakyti
-2

m
manau
2013-01-05 21:24:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negražiai šiandien atrodo Šapras. Visada džiaugdavausi jo sąmojais bei puikiu laidos vedimu...Gaila, kad finalo paskutinį vakarą taip apsi......
Atsakyti
-1

v
vilijampole
2013-01-06 06:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
labiausi verta buvo Meskausko pora , deja .....
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų