Ilgus metus žinoma kaip grupės „Yva“ šokėja ar tiesiog Natalijos Zvonkės sesuo, dabar Kristina Ivanova – ryškiausia žvaigždė. Įspūdingai sulieknėjusi mergina vos spėja suktis: ji – „Yvos“ lyderė ir vadybininkė, šių metų „Miss Lietuva“ rinkimų dalyvė, puošianti žurnalų viršelius ir nespėjanti dalinti interviu žurnalistams. Naujausias Kristinos iššūkis sau ir gerbėjams – dalyvauti trečiajame populiariausio TV3 projekto „Šok su manimi“ sezone!

Mergina džiaugiasi, kad šie metai jai atnešė daug „pirmų kartų“, ir jau repetuoja naujus šokių žingsnelius su savo partneriu, projekto žiūrovams pažįstamu profesionaliu šokėju – Tadu Rimgaila. Pernai ant parketo Tadas sukosi su aktore Egle Jackaite.

K. Ivanova savikritiška: „Sportiniai šokiai man visiškai nauja sritis. Čia esu pirmokė, kuriai viskas įdomu. Reikės labai daug pastangų ir darbo, kad atsistočiau ant dviejų kojų ir pradėčiau judėti.“

Jos partneris, „Žuvėdros“ šokėjas, pasaulio ir Europos čempionas T. Rimgaila nusiteikęs optimistiškai: „Džiaugiuosi, kad Kristina labai greitai pagauna judesį, nereikia daug kartoti. Be to, pirmieji žingsniai išmokstami tik pradedant vaikščioti, o šokio žingsniai  – ne kas kita, kaip tie patys buitiniai judesiai, tik labiau paryškinti!“

Pasak „Yvos“ lyderės, Tadas – patikimas partneris. „Jis yra šios srities profesionalas, man padedantis eiti tinkama linkme. Šio vyro rankose jaučiuosi saugi, stengiuosi įsiklausyti į kiekvieną jo pastabą judėti pirmyn“, – teigia mergina.

REKLAMA

„Koks mano partnerės charakteris? Sakyčiau ji – paklusni mokinė. Manau, tai visiškai natūralu. Juk Kristina per trumpą laiką privalo išmokti daugybę šokio subtilybių. Džiaugiuosi jos pastangomis ir noru mokytis, skleisti individualias idėjas ir sumanymus. Kartu kurti ir tobulėti visada lengviau“, – sako Tadas.


Rašyti komentarą...
S
Saule
2011-06-21 21:57:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai grazi nuotrauka, tik nusiurusius plaukus galima buvo paslept,nes veidrodyje jie vis tiek matosi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų