Socialiniuose tinkluose paplitusi mada kelia nerimą

Vos galima ištverti mėnesį, kai „Instagram“ tinkle pasirodo nauja įmantri mada. Pati naujausia kelia daugiausia nerimo.

10

Tarpas tarp šlaunų buvo viena iš tų bauginančių kūno madų, pasirodžiusių socialiniuose tinkluose. Po to sekė bikinio tiltas ir šlaunų antakiai. Rodos, kad moterų kūnai ir konkurencija, kuri pademonstruos liekniausią, labiausiai išpuoselėtą figūrą, ypač kai kalbama apie šią naujausią madą, kelia nemažai susirūpinimų.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Socialiniuose tinkluose paplitusi mada kelia nerimą

Atsikišę šonkauliai – naujausia ir neįprasčiausia „Instagram“ tinkle paplitusi mada, bet po ja besislepiantys veiksniai netūrėtų būti ignoruojami.

Nemažai įžymybių, modelių, aktorių ir muzikos pasaulio atstovių nuotraukose pozuoja dėvinčios bikinius. Jos ne tik visiems demonstruoja tai, kaip leidžia šiltas ir saulėtas vasaros dienas, bet ir rodo savo šonkaulius.

Rita Ora ir Bella Hadid yra tik pora merginų, savo gerbėjams pozuojančių nuotraukose, sekdamos šią keistą tendenciją.

Kai 1990-iais Kate Mos ir kiti modeliai išgarsino tą įžymųjį heroino merginos įvaizdį, jis davė pradžią naujam lieknumo apibūdinimui, kurio siekiančios merginos visais būdais stengėsi turėti tą sunkiai pasiekiamą kūno tipą.

Naujai pasirodęs įvaizdis skatina įvairaus amžiaus, kūno sudėjimo ir dydžio merginas ir moteris tapti „madingai“ plonomis, kad ryškiai matytųsi kaulai.

Kol kas vienas populiariausių būdų demonstruoti tokią figūrą – dėvint bikinį gulėti paplūdimyje, sudarant kuo plonesnio pilvo įvaizdį, be to labai svarbu, kad matytųsi atsikišę šonkauliai.

Kas baisiausia, ties tuo tai nesibaigia. Kai kurie modeliai savo išsikišusius šonkaulius demonstruoja atsistoję. Tokios figūros taip pat siekia nemažai merginų.

Nepaisant ryškiai matomų tokios mados sukeltų sveikatos sutrikimų, šios garsios žvaigždės daro neigiamą įtaką tūkstančiams savo gerbėjų.

Bella Hadid ir Emily Ratajkowski turi beveik po 12 mln. sekėjų. Tai reškia, kad demonstruodamos tokius ryškius ir sveikatai neigiamą įtaką darančius kūno išsikošimus, jos rizikuoja kitų žmonių sveikata.

REKLAMA

Palyginimui, Bella Hadid nuotrauka, kurioje ji pozuoja apsitempusi bikiniu ir išryškinusi savo šonkaulius, surinko 718 tūkst. „patinka“. Galima teigti, kad visi šie paspaudimai remia tai, jog kiekviena moteris turėtų siekti atrodyti kaip kaulus demonstruojanti ir oda apsitempusi būtybė, nors tai ir labai kenkia sveikatai.

Tai daro įtaką ne tik jaunoms dvidešimtmetėms merginoms, bet ir vyresnėms garsioms moterims, pavyzdžiui, Kate Beckinsale, Kourtney Kardashian, Kate Hudson ir Nicole Scherzinger.

Tęsiant šią temą, atlikti tyrimai parodė, kad Jungtinė Karalystė yra 28-ą iš 49-ių šalių, kuriose gyvena daugiausiai savo kūnu nepatenkintų paauglių. Tai palyginus su faktu, kad britės merginos labiausiai naudoja socialinius tinklus, tik įrodo, kokią įtaką ir kokį pavojų sveikatai sukelia šie nesveiką gyvenimo būdą propaguojantys paveikslėliai internetinėje erdvėje.

Nepaisant to, kad vis daugiau asmenų yra diagnozuojami kokie nors valgymo sutrikimai, skatinimas moteris dalintis fotografijomis, kuriose matomi ryškiai atsikišę šonkauliai, tikrai nėra geras sprendimas, ypač kai kalbama apie socialiniuose tinkluose didelę galią turinčias žvaigždes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų