• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkas Vaidas Akramavičius ryžosi pasitikrinti savo psichinę būklę po to, kai prieš jį buvo iškelta baudžiamoji byla Vilniaus miesto apylinkės teisme. Vyras kaltinamas smurtu.

7

Verslininkas Vaidas Akramavičius ryžosi pasitikrinti savo psichinę būklę po to, kai prieš jį buvo iškelta baudžiamoji byla Vilniaus miesto apylinkės teisme. Vyras kaltinamas smurtu.

REKLAMA

Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo iškelta byla prieš Vaidą Akramavičių. Skelbiama, kad joje atsidaro naujų detalių.

Vyras kaltinamas smurtavęs prieš kitą vyrą, tačiau buvo užsiminęs apie savo ribotą veiksmų suvokimą.

Dėl to Vilniaus miesto apylinkės teismas nurodė, kad, remiantis baudžiamojo kodekso 141 straipsniu („Atidavimas į sveikatos priežiūros įstaigą“), priimta nutartis kaltinamąjį V. Akramavičių „atiduoti į ekspertinę įstaigą“.

Teigiama, jog verslininkas tam neprieštaravo.

Tai – būtina procedūra, kai priimama nutartis skirti stacionarią teismo medicinos ar stacionarinę teismo psichiatrijos  ekspertizę.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip anksčiau skelbė portalas alfa.lt, dėl nustatytų sutrikimų V. Akramavičius nusikalstamos veikos metu galėjo tik ribotai suprasti savo veiksmų esmę. 

REKLAMA

Toliau rašoma, kad atsižvelgiant į diagnozuotus sutrikimus tikėtina, kad V. Akramavičius veikos atlikimo metu galėjo nesuprasti arba savotiškai suprasti savo veiksmų esmę, jų pavojingumą ir juos valdyti.

Teisėjai svarstė, ar kaltinamajam reikia taikyti ribotą pakaltinamumą, mat tokį sutrikimą turintis asmuo dėl stiprios emocinės įtampos sunkiai kontroliuoja savo elgesį.

O ir pačią situaciją, anot teismo psichiatro, išprovokavo nukentėjusiojo neteisėti veiksmai  –  įžeidimai ir žeminimai.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad verslininkas Vaidas Akramavičius į teisėsaugos akiratį pateko dar šių metų balandį. Jam iškeltos bent dvi bylos dėl smurtinių nusikaltimų. 

Byla iškelta dėl 2022 m. gegužės 7-ąją, anksti ryte, Vilniuje, Baltupių rajone įvykusio konflikto. Jo metu V. Akramavičius nesunkiai sužalojo metais vyresnį nukentėjusįjį Mindaugą.

Portalui V. Akramavičius pasakojo, kad konfliktas kilo anksti ryte, jam atvykus į Baltupius pasiimti savo mylimosios po šventės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kol jis moters laukė automobilyje, pro šalį ėjo nukentėjusysis Mindaugas su dviem draugais. Šiems užkliuvo Vaido automobilis, jie ėmė užgaulioti, kabinėtis, o galiausiai apliejo automobilį gėrimu. 

V. Akramavičius vyrui sulaužė nosį ir žandikaulį. Tiesa, po konflikto verslininkas iškvietė policiją. 

Pasak portalo, V. Akramavičius praėjusių metų spalį su nukentėjusiuoju sudarė taikos sutartį – įsipareigojo atlyginti padarytą žalą, kuri buvo įvertinta 10 800 eurų. Dabar teigiama, kad V. Akramavičius sumokėjo tik mažesniąją sumos dalį, rašo alfa.lt. 

V. Akramavičiaus advokatas Justas Vilys teigė, kad sutartis jo kliento atžvilgiu nėra sąžininga, tačiau jis sumokės likusią dalį. Advokato tikinimu, šiuo metu vyras nukentėjusiajam yra sumokėjęs jau 5,5 tūkst. eurų.

Kad jo būklės nelabai ir reikia tirt, viskas kaip ant delno
is mordos matos.
Jei žmogus tampa nepakaltinamu, jis jau niekada nebegali vairuoti transporto priemonės. Jo vairuotojo pažymėjimas BESĄLYGIŠKAI, anuliuojamas!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų