Smūgis Williamui: dešinioji ranka iškeitė princą į kitą vietą

Princas Williamas šiuos metus pradėjo ne visai sėkmingai. Paaiškėjo, kad atsistatydina dešiniąja princo Williamo ranka ir vadinamas Kembridžo kunigaikščių komunikacijos vadovas Christian Jones.

31-erių C. Jones anksčiau buvo išstojimo iš ES departamento vadovas, taigi jo žinių bagažas – išties didžiulis. „Telegraph“ žiniomis, vyrui pasiūlyta tapti galingos „Bridgepoint“ grupės partneriu, kuri vertinama 18 milijonų svarų sterlingų.

Princui Williamui su asmeniniais patikėtiniais išties nesiseka. Prieš Christian princui dirbęs Simonas Case jį taip pat išmainė į darbą Downing Street.

„Simonas nudirbo didelę dalį pareigų, kad sukurtų deramą princo Williamo įvaizdį visuomenėje. Praėjusiais metais jam išėjus, pagrindinius darbus teko perimti Christianui. Jis labai padėjo sėkmingai suformuluoti kunigaikščių veidą pandemijos metu, visą šeimos transliuojamą komunikaciją. Kartais jis netgi išstumdavo princą iš komforto zonos, tačiau būtent tokie triukai padėjo princui subrandinti dar stipresnį pasitikėjimą savimi“, – rašoma laikraštyje.

Taip pat priduriama, kad Christianas Jones ir toliau liks pagrindiniu poros patarėju.


Rašyti komentarą...
o
oho
2021-01-21 09:29:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
geniali antraštė
Atsakyti
-2

s
s
2021-01-21 11:09:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai aktualu Lietuvai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų