Smūgis Madonnai: dar nė nepasirodžius „Eurovizijoje“ išvadinta prostitute

Vos pasirodžius kalboms apie tai, kad pop scenos legenda dainininkė Madonna pasirodys Tel Avive vyksiančioje „Eurovizijoje“, užvirė pačios tikriausios aistros. Vieni to neabejotinai džiaugėsi, tuo tarpu kiti konkursą net žadėjo boikotuoti.

7

Vienas škotų muzikantas Madonną išvadino net ir ne pačiais gražiausias žodžiais.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Smūgis Madonnai: dar nė nepasirodžius „Eurovizijoje“ išvadinta prostitute

Anot užsienio žiniasklaidos, „Primal Scream“ muzikantas Bobby Gillespie kalbėdamas apie netrukus įvyksiantį atlikėjos pasirodymą rėžė iš peties. „Na, Madonna viską padarytų dėl pinigų – ji tikra prostitutė. Nieko prieš jas neturiu, tačiau visa tai yra skirta situacijos Izraelyje normalizavimui, o pasirodymas ten – tikra nepagarba Palestinos žmonėms“, – sakė jis.

Primename, kad balandžio mėnesį Madonnos prodiuseriai paskelbė, kad žvaigždė pasirodys Tel Avive. Žydų valstybė pelnė teisę šiemet surengti 64-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą, nes pernykštį renginį Portugalijoje laimėjo izraelietė Netta Barzilai.

Tačiau Madonnos sprendimas dalyvauti renginyje išprovokavo judėjimo „Boycott, Divestment and Sanctions“ protestą. Šis judėjimas jau daug metų ragina investuotojus ir menininkus nevykti į Izraelį dėl dešimtmečius žydų vykdomos palestiniečių teritorijų okupacijos.

„Niekada nesiliausiu muzikuoti, kad įtikčiau kieno nors politiniams interesams, ir nesiliausiu kalbėjusi prieš žmogaus teisių pažeidimus, kurioje pasaulio dalyje jie bevyktų“, – pareiškė Madonna. Jos pareiškimą antradienį perdavė JAV žiniasklaida.

Drauge su Madonna į Izraelį atvyksta jos 135 asmenų grupė, įskaitant reperį KoVu, 40 pritariančiųjų vokalistų, 25 šokėjus ir technikų komandą, skelbiama pranešimuose, cituojant Izraelio ir Kanados pilietybes turintį milijardierių Sylvaną Adamsą, apmokantį didžiąją dalį sąskaitos už šį pasirodymą.

Šeštadienį vyksiančiame konkurso finale dėl pergalės varžysis jau tik 26 iš 41 konkurso dalyvių. Tris su puse valandos truksianti „Eurovizijos“ transliacija prasidės 19 val. Grinvičo (22 val. Lietuvos) laiku.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų