„Slipknot“ koncertas Vilniuje: kaukėti metalistai atvėrė savo juodas sielas

Šiandien, sausio 23-ąją, Vilniaus „Siemens“ areną sudrebino metalo dievai, JAV grupė „Slipknot“. Minios tamsių, grandinėmis apsikausčiusių melomanų susirinko išvysti, kokį įstabų renginį parengs dešimtą kartą „Grammy“ nominuoti metalo siaubūnai.

114

(114 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: grupės „Slipknot“ koncertas

Grupės koncertai stulbina – ne tik dėl įspūdingos scenografijos, vaizdo projekcijų, apšvietimo efektų ar pirotechnikos.

Į savo muziką grupės nariai įsijaučia šimtu procentų – jų pasirodymuose pasitaiko šuolių į publiką, „Slipknot“ muzikantai scenoje yra net susistumdę, apsikumščiavę ir net padegę vienas kito kostiumus.

Prieš 20 metų susibūrusi grupė garsėja ne tik trankia muzika ir pritrenkiančiais pasirodymais, bet ir išskirtiniu įvaizdžiu – scenoje dėvi uniformas, o muzikantų veidus slepia įspūdingos, šiurpinančios kaukės.

Didelio džiaugsmo sulaukė ir kiek anksčiau paskelbta žinia, kad „Slipknot“ pasirodymą „apšildys“ ne mažiau ryški grupė iš JAV – daugiau nei ketvirtį amžiaus žinomi „Suicidal Tendencies“. Ši grupė taip pat pirmą sykį koncertuoja Lietuvoje, tad buvo sutikta itin palankiai. Vis dėlto gerbėjai čia susirinko išgirsti jų grupės „Slipknot“ ir jų legendinių dainų ir naujojo albumo „.5: The Gray Chapter”.

REKLAMA

Jis labai greitai pasiekė pirmąsias JAV „topų“ vietas ir pretenduoja tapti geriausiu roko albumu. Šioje kategorijoje tai – sunkiausio skambesio albumas, besivaržantis su Jameso Bay, „Death Cab For Cutie“, „Highly Suspect“ ir „Muse“ darbais.

„Visa tai nebūtų įmanoma be mūsų gerbėjų, kurie yra labiausiai atsidavę pasaulyje. Net nesakyčiau, kad jie gerbėjai. Mėgti „Slipknot“ - atskira kultūra“, - sako grupės gitaristas Jimas Rootas. „Slipknot“ muzika iki šiol įvertinta 25 apdovanojimais, tarp jų – 7 metalo pasaulyje itin svarbiomis “Kerrang!” ir 4 “Metal Hammer Golden God” statulėlėmis.

„Slipknot“ koncertą „Siemens“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune - metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių koncertus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų